Şimdi Ara

Leipzig Abisini Çağırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Leipzig abisini çağırdı başka açıklaması olamaz Chelsea falan gelseydi bari Bayern nedir lan?

• Bir Bavyeralı, Doğu Alman'ın değil abisi, elinden gelse evlatlıktan reddeden babası olur bu 1

2. si Beşiktaş için zorluk derecesi şuydu:

Basel

Sevilla

Shaktar

Chelsea

Juve-Real -Münih

Son 3 aynıydı zaten kim gelse fark etmez

Gitti Bayern'i çekti.

Ligde kapanan takımlardan şikayet eden Beşiktaş Şubat'ta Neler yapacak göreceğiz.

dua edin 2. bir Liverpool faciası olmasın da
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Bir Bavyeralı, Doğu Alman'ın değil abisi, elinden gelse evlatlıktan reddeden babası olur bu 1

2. si Beşiktaş için zorluk derecesi şuydu:

Basel

Sevilla

Shaktar

Chelsea

Juve-Real -Münih

Son 3 aynıydı zaten kim gelse fark etmez

Gitti Bayern'i çekti.

Ligde kapanan takımlardan şikayet eden Beşiktaş Şubat'ta Neler yapacak göreceğiz.

dua edin 2. bir Liverpool faciası olmasın da

Sanırım sen dua ediyorsun Bayern bize kapanırsa gerçekten işimiz çok zor haklısın

• Valla benim dua edecek tek noktam, gurbetçilerin Almanların arasında maç izleyip te olay çıkarıp, Beşiktaş'ın geçen seneki Lyon maçındaki ihtardan sonra Avrupa'ya gidememesi.

Zira Beşiktaş gidemeyecek, Galatasaray mali kriterlerden ötürü seneye muhtemelen yine gidemeyecek. Bu kadar harcama yaptılar.

Böylece ligin 5. ve 6. sına Avrupa yolu açılacak.

Göztepem ligi ilk 6 da bitirirse (hatta Türkiye kupasını da Avrupaya katılma hakkını lig sıralamasında elde eden takım kazanırsa 7. lik)

Bize Avrupa yolu açılır.

• Gerçekten çok zor bir rakip, sadece Beşiktaş penceresinden bakmayın bugün o kurada kim Bayern'i çekse üzülürdü.

Bayern sezon başlarında yarı finale ve finale aday gösterilen 2 3 takımdan biri, Beşiktaş elendi gözüyle bakmamak lazım lakin elenirse haksızlıkta etmemek gerek, bu sezon şampiyonlar liginde mükemmel bir sezon geçirdiler ve hala devam etme şansı var.

En kötü ihtimalle taraftar bu sürecin keyfini çıkarmalı, dünyanın en önemli takımlarından biriyle sahne almak ayrı bir keyif...

Şimdiden başarılar diliyorum,
  • Beşiktaş tüm kura şansını gruplarda tüketti.
    Grup birincisi olup Bayern çekmek nedir ya bahta bak
  • Bayern'in totemi tuttu demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancelotti olsa 1-2 farkla belki elenirdinizde,Heynckes ilk maçtan fişi çekin derse pek sağlıklı sonuç görmeyebiliriz türk izleyiciler olarak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47m UEFA'dan alınmış, 10-15m da tribün, sponsor vs. gelmiş olsa 55-60m euro kazanıldı. Hem ülke puan kazandı hem de kulüp ve oyuncular para kazandı. Serüven sonlanacaksa da umarım hezimetsiz sonlanır.

• Real Madrid dahil hepsi gelse daha iyiydi gittik en zor takımı seçtik şaka gibi ya. Bayern deplasmanında Porto,Benfica gibi takımlar 5den aşağı yemediler son 2 3 senedir. Porto kendi sahasında 2:1 yenmişti Quaresma atmıştı golü falan ertesi maç 6:0 yenildiler çok zor deplasman en zor deplasmanı seçtik vay arkadaş.
  • Valla Bayerni elersek, çeyrek finali geçmek çok daha kolay olur. Ben takımma güveniyorum, elesekte fark yiyerek elenmeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Valla Bayerni elersek, çeyrek finali geçmek çok daha kolay olur. Ben takımma güveniyorum, elesekte fark yiyerek elenmeyiz.

Liverpool maçından sonra da böyle diyorduk, adamlar 3ledi bizi. Hiçbir maç kolay olmaz çeyrek finalden sonra.
  • Bence deplasmanda besiktas yenecek, istanbulda 3-4 yiyerek elenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bence deplasmanda besiktas yenecek, istanbulda 3-4 yiyerek elenecek.

Deplasmanda yeniyorsun evinde niye yenileceksin ?

• Bayern muhtemelen Ancelotti ye dua ediyordur. Ancelotti PSG den ilk maç 3 yemese grubu lider bitirip sizinle eşleşmeyecek chelsea ile falan eşleşecekti. size de psg denk gelecekti muhtemelen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.