Şimdi Ara

Lehim yaptirma fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaptirmayi dusundugum 10cm x6 cm boyutunda bir kary var, uzerinde bir kisim smt bir kisim da normal lehim var... 25 adet kart yaptiracam... Lehimleme islemini yapbilecek birileri var midir.. Ozelden de mesaj atabilirsiniz, daha onceden yapmis olan varsa bilgilerini paylasirsa sevinitim
    Yaklasik 40 smt eleman var, 150 adet civari da normal lehimlenecek bacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir sorum olacak arkadaşlara,

Bu konuda bahsedilen devrenin sadece plaketini ve deliğini kaça yaparsınız(tane ve 25adet fiyatı)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secollah

Bir sorum olacak arkadaşlara,

Bu konuda bahsedilen devrenin sadece plaketini ve deliğini kaça yaparsınız(tane ve 25adet fiyatı)?

CIft tarafli olarak delik ici kaplamasi da var 8TL fiyat aldim.. 25 adet icin...
  • eliniz çok mu titriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

eliniz çok mu titriyor?

hayir hic titremiyor, lehim olayini kendime gerekli oldugu kadar yapiyorum.. Ama bu sekilde toptan bir is icin acikcasi vaktim olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanc

quote:

CIft tarafli olarak delik ici kaplamasi da var 8TL fiyat aldim.. 25 adet icin...

25 tanesini 8 tl ye mi yaptırdın . tam anlayamadım. birde adres olarak neresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: why_living

quote:

Orijinalden alıntı: serkanc

quote:

25 tanesini 8 tl ye mi yaptırdın . tam anlayamadım. birde adres olarak neresi ?

Hocam tanesi 8tl tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Plaket fiyatı dahil mi?
  • quote:

Plaket fiyatı dahil mi?

Bunu sormak aklima gelmedi :) Arayip bir yerden fiyat alsaniz da ben de lehim icin bir yol bulabilsem ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.