Şimdi Ara

Legue Of Legends Sertifika Hatası. [SS'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
5.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

İnternet kafeden Türkiye sunucusuna girince sertifika hatası alıyorum ancak West sunucusuna girdiğimde sertifika hatasını almama rağmen evete basıp oyuna girebildim.

dostum yazımı okuduysan tr server ına girebiliceksin. Aynı sekılde bana da oldu ve girdim tr sunucusuna.
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizgoxel -- 14 Mart 2013; 13:32:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnternet kafeden Türkiye sunucusuna girince sertifika hatası alıyorum ancak West sunucusuna girdiğimde sertifika hatasını almama rağmen evete basıp oyuna girebildim.

son durum bende de aynı şekilde. Westde yeni hesap aldım. Sertifika hatası alıyorum ancak oyuna girebiliyorum. Türkiye sunucusunda sertifika hatası alıyorum ve oyuna giremiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizgoxel

quote:

dostum yazımı okuduysan tr server ına girebiliceksin. Aynı sekılde bana da oldu ve girdim tr sunucusuna.

Hocam dediğini yaptım ancak oyuna giremedim.Şuan West'te hesap açıp oyuna girdim,maç bitsin tekrar deneyeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azizgoxel

quote:

Hocam dediğini yaptım ancak oyuna giremedim.Şuan West'te hesap açıp oyuna girdim,maç bitsin tekrar deneyeceğim.

tamam. Sonuctan haberdar et beni kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.digicert.com/CACerts/DigiCertHighAssuranceCA-3.crt

SERTİKAYI İNDİRİP YÜKLEYİN ARKADASLAR

4 makinede denedim sorun cozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveco2001

https://www.digicert.com/CACerts/DigiCertHighAssuranceCA-3.crt

SERTİKAYI İNDİRİP YÜKLEYİN ARKADASLAR

4 makinede denedim sorun cozuldu.

Benimki 1 Gün Geçtikten Sonra Kendilinden Düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.