Şimdi Ara

Lego Lord of the Rings Türkçe Yama - [ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
7.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında daha önce setup vb. alternatiflerden virüs virüs diye başımız çok ağrımıştı. Bundan ötürü dosyaları açık bir şekilde paylaşmanın daha uygun olacağını düşünmüştüm. Yine de teşekkür ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxiouss- -- 19 Şubat 2021; 13:57:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxiouss-

Aslında daha önce setup vb. alternatiflerden virüs virüs diye başımız çok ağrımıştı. Bundan ötürü dosyaları açık bir şekilde paylaşmanın daha uygun olacağını düşünmüştüm. Yine de teşekkür ederim. :)

En iyisini yapmışsınız. Çoğu kişi sırf setuplu diye Türkçe yama indirmiyor. Dosyaların açık olması en güzeli.

• Yama için teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mette12

Yama için teşekkürler :)

Rica ederim, keyifli oyunlar. :)

• Selamlar ben yamayı çalıştıramadım discord'dan arkadaşlık isteğ yolladım adım oyun delisi.

• teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Myscherzo

teşekkürler

Rica ederim, keyifli oyunlar :)

• Tekrardan teşekkürler :)

• Merhaba,

yama yükleme linkinden kaldırıldı mı? nasıl ulaşabiliriz?

• Link kaldırılmış

• Linkler güncellenmiştir.

• Noxiouss- kullanıcısına yanıt

Vaaay... Eline sağlık hocam bende oyunu bügün indirdim, kesin türkçe yaması yoktur ama yinede bir nete bakayım dedim ve bu yamayı gördüm çok şaşırdım. Yama için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: XtheendX

Vaaay... Eline sağlık hocam bende oyunu bügün indirdim, kesin türkçe yaması yoktur ama yinede bir nete bakayım dedim ve bu yamayı gördüm çok şaşırdım. Yama için teşekkürler

Rica ederim, keyifli oyunlar. :)

• Noxiouss- kullanıcısına yanıt

İyi günler hocam.Yaptığınız çalışma için teşekkür ederiz.Tüm lego oyunlarını umarım Türkçe olarak çevirirsiniz.Firmayla görüşüp resmi projelerde görmek isteriz bir sonraki çalışmalarınızı.Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 Gb ne abi oyun zaten 5.5 Gb

• 1.6 GB GAME.DAT dosyası ne abi dalga mı geçiyonuz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.