Şimdi Ara

Lego Lord of the Rings Türkçe Yama - [ÇIKTI]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yılında çıkmış olmasına rağmen herhangi bir çevirisi bulunmayan Lego Lord of the Rings'de oyuna ait yerelleştirme çalışmasında Türkçe karakter sorunları halledilmiş ve çeviri işlemi tamamlanmıştır. Aşağıda çalışmaya ait ekran görüntülerini ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

Orijinal ve korsan sürümlerine ait iki ayrı link bulunmakta. Bunun sebebi ise korsan sürümde oyunun arşiv dosyalarının açık halde sunulması. Haliyle boyutu çok daha küçük. Orijinal sürüme sahip arkadaşlar ne yazık ki daha uzun bir süre indirme yapmak zorunda. Rar içerisinde bulunan dosyaları çıkartıp oyunun ana dizinine atmanız kurulum için yeterli olacaktır. Kurulum sırasında yaşanan problemleri ve eksikleri/hataları bildirmek için bana discord üzerinden ulaşabilirsiniz, orayı daha aktif kullanıyorum (Noxious#6840).

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

ORİJİNAL SÜRÜM

KORSAN SÜRÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxiouss- -- 12 Eylül 2021; 12:31:52 >

• Teşekkürler.

• Keyifli oyunlar. :)

• Çok teşekkürler. Olması gereken bir yamaydı. Eğlenceli bir LOTR oyunudur. Keşke Lego The Hobbit'in de Türkçe yaması olsa. Coop olarak oynamak çok zevkli.

• Lego Hobbit'de çevirmek istediğim oyunlardan birisi. Vaktim olursa en kısa sürede ona da bakacağım.

• Elinize sağlık. Lego Marvel's Super Heroes'i de çevirirsiniz umarım. Yıllardır bekliyorum, Kimse el atmıyor şu Lego oyunlarına. :D
  • Pek herkese hitap eden bir yapısı yok lego oyunlarının ama seveni de tam seviyor. :)

• Noxiouss- kullanıcısına yanıt
    Lego sevilmez mi yaaa.
  • Normalde Sormam Ama .dat dosyasını nasıl geri paketledin Lego Lord of the Rings Türkçe Yama - [ÇIKTI] ben açabiliyorum ama geri paketleme nasıl

bi el atsanız tüm legolar aynı paketleme

• Oyuna ait bms scripti bulunmakta. Reimport.bat da scripti seçerek çıkardığın şekilde geri paketleyebilirsin.

sıkıntı şurada çalışmıyor galiba bende çünkü reimport.bat'ı çalıştırdım çalışmadı

yaptığım şey:

bms dosyasını seçtim

.dat dosyasını seçtim

sonra ise text.csv dosyasını seçtim ve reimport yapılıyordu bitti oyuna girdim hiç bir şey çevrilmemiş yoksa yanlış bir şey mi yaptım

• TrKeyfi T kullanıcısına yanıt

text.csv i seçmeyeceksin. Discord'dan eklersen daha iyi yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxiouss- -- 18 Şubat 2021; 14:26:1 >

discordum yok direk söyleseniz

• Göstermem gerekiyor, onu da burada yapamam. text.csv i değil direk game.dat ı çıkardığın klasörü seçmen lazım.

Bu muydu yani oldu sağ olun çok teşekkürler

• Elinize sağlık
  • TrKeyfi T kullanıcısına yanıt

Yapabilmenize sevindim, kolay gelsin. :)

• Teşekkürler, elinize sağlık Lego Lord of the Rings Türkçe Yama - [ÇIKTI] 

• Rica ederim, keyifli oyunlar hocam. :)

• Yaklaşık 1.5 gb dosyayı paylaşmanıza gerek yok aslında, kurulumsuz düşük boyutlu bir bat dosyası hazırlayabilirim isterseniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.