Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
452
Favori
349.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • retıred olmayan bulamadıgınız setler varsa bana pm atın arkadaslar hafta ıcı ilgileneyim. komısyon olmadan size gondermeye calısayım legostore dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainace -- 26 Haziran 2022; 16:41:46 >
  • Lego store resmi internet satıcısında 42141 Lego f1 McLaren aracı resmi fiyattan stokta. Ben siparişi geçtim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Amazonda stok bitti. En son baktığımda lego store devam ediyordu.

• captainace C kullanıcısına yanıt

Nasıl oluyor hocam? Mesela benim aradığım setler var architecture serisinden yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuMé®@NG kullanıcısına yanıt

Soyle hocam eger aradıgınız serı emeklıye ayrılmamıs ıse ve stokta bulamıyorsanız lego tr dagıtıcısına kayıt olustuyorum fazla alım yaptıgım ıcın bıraz oncelıgım var ve legostore fıyatına urunu satın alıp sıze gonderıyorum mesela 10300 delorıan ı bırcok kısıye bu sekılde temın ettım 0 kar.

Bunun dısında bır depom var ve urunler emeklıye ayrılmadan once stok yapıyorum ve yurtdısına ve turkıyeye ebay uzerınden satıs yapıyorum. Tabı kı bu urunlerde fıyat farklı oluyor depolama, kargo, onceden odedıgım ıcın elımdekı kapıtalı dovız ya da emtıa ya yatırmak yerıne bu ıse baglıyorum.

Son olarak da ısım yılda 7-8 kere yurt dısına cıkıyorum toplu sıparıslerı danımarka fabrıkası yada belcıkadakı bırkac dagıtıcıdan alıp getırıyorum. gumruk vergısı ve kargolama derdı olmadan urunu alıyorsunuz.

• Resmi sitede 42141 McLaren f1 modeline zam gelmiş. Artık 3099₺’den satılmakta. İyi ki stoğa girdiği gibi almışım

• Daha önce 600 ve hepsiburada 50tl kampanyasıyla 550tlye alınabiliyordu, şimdi 500tlye düşmüş. Meraklısı varsa modellemeler gayet güzel, yapımı keyifli. 2 araba var tanesi 250 gibi düşünülebilir.

• Arkadaşlar LEGO 10696 seti ile bakarak yapılabilecek şeyler kısıtlı Lego'nun kendi sitesinde.

Daha başka bir kaynak var ise nereden bakabiliriz?

• Poyrito P kullanıcısına yanıt

yaklasik 150 adet alternatif build yapabilirsiniz bu link araciligiyla.

https://rebrickable.com/sets/10696-1/medium-creative-brick-box/?inventory=1#alt_builds

• Shafter kullanıcısına yanıt

çok sağolun hocam

• Arkadaşlar bana şu alttaki beyaz renkli bloklardan sadece bir adet lazım. Bir parça şey için 300 parçalık set almak istemiyorum. Bunu nereden nasıl temin ederiz?

LEGO FIRSATLARI genel konu
  • LEGO City Polis Otobanda Tutuklama 60242 (185 parça)

Piayasada en ucuz 220 TL. Amazon'da 187 TL

LEGO FIRSATLARI genel konuamazon
    LEGO City Polis Otobanda Tutuklama 60242 - Arabaları Seven Çocuklar için Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (185 Parça)
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07W8Y1FS9
  • Jarmusche J kullanıcısına yanıt

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=3001#T=S&C=1&O={%22color%22:%221%22,%22loc%22:%22TR%22,%22iconly%22:0}

Şu linkten bricklink üzerinde bu parçayı beyaz rengi ile satan Türkiye'deki satıcılara ulaşabilirsin. İster kargo ile alırsın. İstersen iletişim kurup elden verebiliyorlarsa elden alırsın. Belki gittigidiyor üzerinden de satanlar olabilir. Bloğun kodu 3001. Beyaz rengin kodu ise 300101.

Hocam Lego mağazalarında kilo ya da adetle parça satıyorlardı baktınız mı hiç?

• Bu siteden hiç haberim yoktu tam işimi görecek bir siteymiş çok teşekkürler.

@Poyrito İzmir’deyim, bir tane Lego Store var diye biliyorum ama tek parça olarak bulunabileceği aklıma gelmemişti. Onu da kontrol edeyim, teşekkür ederim.

Hocam Hilltown'da mağazada kasa arkasında vardı.

• Nasa Apollo seti su an Hepsiburada'da 1575 TL. Garanti kartiniz varsa ve garantipay'le odeyince 125 TL bonus geliyor.

Gayet guzel fiyat hele ki usd bazinda bakinca. Meraklisi varsa bakabilir.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.