Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.402
Cevap
452
Favori
347.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana cikmiyor malesef, Defender'in fiyati efsane.

• fiyatların hepsi muhteşem, ama bana da çıkmıyor maalesef :)

• Ferrari ve Ducati aldım, Defender için çok düşündüm ama konuda bu setin fiyatının düşeceğine dair yorumlar görünce, aradığım bahaneyi bulmanın buruk sevinciyle sildim sepetten😂

Hepsiburadanın saçma bi kupon sistemi var. Neyin ne olduğu belli değil. Şansınızı deneyin sepete ekleyerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 12 Mayıs 2021; 12:2:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benimde daha düne kadar 100'e 20 indirim olarak görülüyordu, bugün bonus yatınca bişeyler alayım diye girdim aynen %25 indirim şekline dönüşmüş :)

• Benim hesapta var, kullanmak isteyen olursa kullanabilir. Maksat legoseverlerin isi gorulsun

Ekleme: Bir arkadaş kullanmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanos -- 12 Mayıs 2021; 13:43:17 >
  • Bu arada aynı indirim DJI 'larda da %25 indirim sağlıyor. Düşünen varsa değerlendirebilir.

• Hesabında indirimi olup kullanmayacak varsa kullanmak istiyorum 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmayacak arkadaş varsa ben de itina ile kullanabilirim.

• webten çalışmıyor sıkıntı var.

• büyük setlerde de indirim var mı arkadaşlar? Liebherr, Bugatti, Lamborghini, batmobile, batwing vs?

edit: eğer liebherr ve batwing de indirim varsa, ben de fazla hesap varsa alabilirim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 12 Mayıs 2021; 16:9:49 >
  • HB mobil uygulama ve sitesinde sıkıntı var sepete ürün eklenmiyor.

Edit: gündüz vakti site patlamış geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton_SENNA -- 12 Mayıs 2021; 16:37:18 >
  • Evet hem web hem cep telefonu çalışmıyor. Allah tan porsche ürününü almıştım.

• kesin hata vardi sitede ve duzeltmeye calisiyorlar.. gitti guzelim ekstra 25 indirim. baya sey alirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

kesin hata vardi sitede ve duzeltmeye calisiyorlar.. gitti guzelim ekstra 25 indirim. baya sey alirdim

Galiba hata vardı. 25 TL oyuncak indirimi olanlara %25 uygulamış. Dün bana kitap kategorisinde 30 TL indirim veriyordu. Sabah tüm kitaplarda %30 indirim uyguladı. Kitaplar baya uyguna geldi.

• su an duzeldi

https://www.hepsiburada.com/lego-classic-1500-parcalik-yapim-parcalari-ve-hayvan-figuru-kutusu-11011-cocuk-oyuncak-yapim-seti-p-HBV00000RYES5?magaza=Hepsiburada

bu set 1500 parca 254 tl ye dusuyor sepette saka gibi..

isteyenler varsa alabilirim.siteden bakin istediklerinizi bana soyleyin. hesabimda aktif % 25 indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

büyük setlerde de indirim var mı arkadaşlar? Liebherr, Bugatti, Lamborghini, batmobile, batwing vs?

edit: eğer liebherr ve batwing de indirim varsa, ben de fazla hesap varsa alabilirim :))

İndirim olan en pahalı set Defender. Defenderdan ucuz tüm Techniclerde indirim vardı. Creator Expert gibi pahalı setlerde indirim yoktu.

Kişiye özel de değişebiliyor bu arada. Ben Porsche 911 alamadım ama indirimli alabilenler var.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben alabilirim

• Evet bende 911 alamadım ama arkadaşımın hesabında izin veriyor indirimli satın almaya. bana dji ürünlerinde de indirim tanımadı ve sanırım tek seferlik oluyor bu indirim. şuan 2. bir siparişte indirim olamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medrem -- 13 Mayıs 2021; 12:9:58 >
  • Valla sizin yüzünüzden defender ve 911 aldım 😢

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lego-creator-3-u-1-arada-super-motosiklet-31114-cocuklar-icin-oyuncak-motosiklet-yapim-seti-236-parca-p-HBV000014VIG6?magaza=LEGO%20Certified%20Store

bunu aldim 100 tl ye ve kurtuldum

az daha 911 i de kendime aliyordum oh be..ucuz kurtuldum.

indirim hakkiniz 1 kez var.sepetin tamamina indirim oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.