Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: scrfc , rion. , piayback , xprofessorx Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
2.469
Cevap
453
Favori
351.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet kesinlikle haklısınız. Zaten doğumgünü olmasa bu fiyatlara yanına yaklaşılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Üzülerek söyleyeceğim ama akakçedeki fiyatlardan sadece dönem içinde ki en düşük fiyatı baz alın. Misal o 250 ye ucuza aldım deidiğinizi ben 20 gün önce toyz shop internet mağazasından 140 a aldım..

lego da bir modelin stoklar azalınca fiyat tavana gidiyor. Bu yüzden son 1 ayda misal 150 den 500 e çıkmış seti 250-300 e aldığınızda ucuza almış olmuyorsunuz.. çünkü stoğa tekrar girince yine 150 lere düşebiliyor..

Bende son 1 yıl fiyatlarına bakıyorum. Eğer yakında alıyorum. Ama saçma sapan rakamlar olur ise kendime engel oluyorum.

Şu ürün 20 gün önce 65 liraydı.

https://www.amazon.com.tr/LEGO-60213-Lego-City-R%C4%B1ht%C4%B1m-Yang%C4%B1n%C4%B1/dp/B07FNN17DW/ref=zg_bs_12923602031_56?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=XJGT225EB0Q58YHDYFKM

Ne değişti şimdi anlamıyorum. Yine amazon sattı bu paraya.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Satıcı değişmiş.

20 aralıkta 77tl ye almışım.

LEGO FIRSATLARI genel konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEGO FIRSATLARI genel konu

Bir süredir özellikle Speed serisi olmak üzere belli başlı Lego Technic setlerini topluyorum. Türlü indirim zamanlarında kupon, iade ve bonus takviyeleri ile hepsini oldukça iyi fiyata aldım. Bu işlere beni bulaştıran Saturn V roketi olmuştu ama hala alamadım o seti. En sona o kaldı. Kasım ayında farklı bir set numarası ile tekrar piyasaya sürülmüştü. Lego Store Türkiye ile yazışmamda ne zaman geleceğinin belli olmadığı söylenmişti.

Saturn V setini 1500 civarına yurtdışından getirtebiliyorsunuz ancak ben en zon gördüğümde eski numaralı set 900 liralar civarına inmişti. Benzer fiyatlara gelirse tekrar alıcam hemen. Yoksa yine pusudayım. Speed serilerini daha önce de yazmıştım; tekli olanları mümkün olduğunca 100TL civarına almaya çalışıyorum. Ancak eski setleri artık o fiyatlara bulmak pek mümkün değil.

Porsche 911 RSR setini 700 civarına almıştım.

Ford Mustang setini 900 lira civarına almıştım.

Dom's Dodge Charger setini 600 lira civarına almıştım.

Land Rover setini 1000TL civarına almıştım ki amazonda 970'e de düşmüştü.

Corvette ZR1'in birisini 200 civarına diğerini 200 altına almıştım.

1989 Batmobile ise 1500 civarına gelmişti.

Bundan sonra almak istediğim setler ise;

Speed Nissan Nismo

Speed Lamborghini ikili set

Batwing

Technic Ferrari 488 GTE

Technic Jeep Wrangler

Bunları sergilemek için de naçizane bir köşe yapıyorum şu sıralar

• Harika gözüküyor, sizinki de bitince görüntü atarsınız ellernize sağlık

• LEGO® Hidden Side Doğa Üstü Yarış Arabası 70434 Yapım Seti (244 Parça)

https://www.amazon.com.tr/dp/B0813R6J5K/ref=cm_sw_r_cp_api_i_jAtaGbQV7XZ4A

167 tl

Dönem içi en düşük fiyata baya yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

LEGO® Hidden Side Doğa Üstü Yarış Arabası 70434 Yapım Seti (244 Parça)

https://www.amazon.com.tr/dp/B0813R6J5K/ref=cm_sw_r_cp_api_i_jAtaGbQV7XZ4A

167 tl

Dönem içi en düşük fiyata baya yakın.

Acaba uygulama üzerinden kontrol de mi edilebiliyor?

Aslında 8 yaşındaki oğluma şu ürünü almadığıma çok pişmanım. Bir zamanlar fiyatı 450-550 TL arasındaydı şimdi 1000 TL'nin altına pek inmiyor. Acaba beklesem mi inme ihtimali olur mu?

• 42098 Lego Technic Nakliye Aracı Toyzzshopt’ta son 6 ayın dip fiyatı 839 lira. Son 2 ürün kalmış. 2493 parçadan oluşuyor set.

• Agdalaman kullanıcısına yanıt

Son 1 kaldı LEGO FIRSATLARI genel konu 

Amazon'da da bu gece 12'de indirime girecek. Muhtemelen 900TL civarına iner orda da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 15 Ocak 2021; 13:59:50 >
  • sawgent kullanıcısına yanıt
    Ooo iyi bilgi hocam; belki başkaları da girer. Takip edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Bir süredir özellikle Speed serisi olmak üzere belli başlı Lego Technic setlerini topluyorum. Türlü indirim zamanlarında kupon, iade ve bonus takviyeleri ile hepsini oldukça iyi fiyata aldım. Bu işlere beni bulaştıran Saturn V roketi olmuştu ama hala alamadım o seti. En sona o kaldı. Kasım ayında farklı bir set numarası ile tekrar piyasaya sürülmüştü. Lego Store Türkiye ile yazışmamda ne zaman geleceğinin belli olmadığı söylenmişti.

Saturn V setini 1500 civarına yurtdışından getirtebiliyorsunuz ancak ben en zon gördüğümde eski numaralı set 900 liralar civarına inmişti. Benzer fiyatlara gelirse tekrar alıcam hemen. Yoksa yine pusudayım. Speed serilerini daha önce de yazmıştım; tekli olanları mümkün olduğunca 100TL civarına almaya çalışıyorum. Ancak eski setleri artık o fiyatlara bulmak pek mümkün değil.

Porsche 911 RSR setini 700 civarına almıştım.

Ford Mustang setini 900 lira civarına almıştım.

Dom's Dodge Charger setini 600 lira civarına almıştım.

Land Rover setini 1000TL civarına almıştım ki amazonda 970'e de düşmüştü.

Corvette ZR1'in birisini 200 civarına diğerini 200 altına almıştım.

1989 Batmobile ise 1500 civarına gelmişti.

Bundan sonra almak istediğim setler ise;

Speed Nissan Nismo

Speed Lamborghini ikili set

Batwing

Technic Ferrari 488 GTE

Technic Jeep Wrangler

Bunları sergilemek için de naçizane bir köşe yapıyorum şu sıralar

Batman fanı gördüğüm vakit yalnız değilsin diyorum. Figürler 10 numara hocam.

• Lego classic 11013 500 parça 251.66 amazonda arkadaşlar.

• Duplo fırsatı takip edenler için. 10840 LEGO DUPLO Büyük Lunapark adorede stoga az önce girdi ben aldım arkadaşlar. Birkaç ay önceki fiyatlara göre pahalı ama genel piyasa şartlarında fena değil değerlendirmek isteyenler için link

https://www.adoreoyuncak.com/urun/10840-lego-r-duplo-r-buyuk-lunapark

amazonda indirime girecegini nerden biliyorsunuz ? amazonda oyle bir bolum mu var acaba bilmiyorum cidden.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Amazon Prime üyesi iseniz ve uygulamayı kullanıyorsanız, kelime bazlı olarak bazı ürünleri takip edebiliyorsunuz. İndirim gelecek olduğunda da size geri sayım açıyor o ürün grubundaki ürünler için. Ben de lego kelimesini takip ediyorum. Ayrıca bu indirimlere de erken erişebiliyorsunuz.

Komple benim çocukluğum oradaki diacast ve figürler :)

Prime uyesiyim ve dediğinizi bulamadım uygulamada..nasıl yapılıyor anlatır mısınız

• Shafter kullanıcısına yanıt

Hesabım/Mesaj Merkezi/Fırsat Bildirimi/Abone Ol kısmından ayarlanıyor. Kendiniz kelime belirleyemiyor olabilirsiniz. Size önerir zaman zaman.

öncelikle süper koleksiyon, tebrikler. bu konuda erken yol alan baya kazançlı çıkıyor :)

ben 35 yıldır lego oynarım, Technic serisine daha 1 ay önce merak sardım :) rakamlar gerçekten de almış başını gitmiş...

sizin yazdığınız fiyatlar çok faydalı oldu aslında, forumda bu konu başlığı altında, pahalı ürünler için bu tip bir bilgi bankası tarzında bir şey oluştursak süper olur bence.

şu andaki ufacık setlere bakıyorum da, zaten 2-3 ufak set, neredeyse 1 büyük Technic set fiyatına geliyormuş eskiden. çok üzücü ve sinir bozucu valla

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.