Şimdi Ara

LEGO Classic Tekerlekli Yapım Parçaları 10715 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
5
Favori
5.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bimden 625 parçalı çakma markalısını 35 e almıştım çocuklar ne sevdiler.keşke daha çok alsaydım demiştim.marka çakma da olsa hiç kırıldıklarını görmedik.farketmeyip üzerine bastığımızda hep olan bizim ayaklara oluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık ürün kargoya verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yaşındaki kızım için lego macerasına başlayalım diyorum. Küçükken gazetenin gunluk verdigi parcalardan biriktirip 150 parca toplamistim,cok keyifliydi benim icin.Evet 4 yaş kız cocugu icin hangi set ve markadan baslayip nasil bir siralama yapayim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: powerose

Bimden 625 parçalı çakma markalısını 35 e almıştım çocuklar ne sevdiler.keşke daha çok alsaydım demiştim.marka çakma da olsa hiç kırıldıklarını görmedik.farketmeyip üzerine bastığımızda hep olan bizim ayaklara oluyordu
    çakmaların kötü yanı kolay ayrımıyor birlşeince. bide orjinal legolara oturmuyor. ya lego dan devam etmek lazım ya da çakmadan
  • tashunkee kullanıcısına yanıt
    https://www.toyzzshop.com/lego-friends-mianin-tay-ciftligi-41361?serial=47893

bu da indirimdeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocshooter

Almayı istediğim bir setti . Stok bitmiş maalesef. Stok gelirse haber verelim birbirimize.
    Tekrar stoklarda.aldım bir tane.

Not:Aldıktan sonra tekrar stok tukendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edvin14 -- 10 Kasım 2019; 21:40:47 >
  • benim lego geldi.harika set.
  • biten sicak firsatlarda oldugu icin uplamak istedim..
    https://www.akakce.com/lego-parcali-bloklar/en-ucuz-lego-classic-10715-tekerlekli-yapim-parcalari-fiyati,208739157.html

saka mi bu yoksa gercek mi ?

3 ay once herkese 90 tl den aldirmistim..

baldizin cocugu cok istemisti bu paketi alayim dedim..bu fiyatlar ne boyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 19 Şubat 2020; 18:22:10 >
  • Ucmus resmen. Aynı fiyata daha gelirmi acaba 😒

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.