Şimdi Ara

LEGO Classic 11005 Creative Fun 237 TL // Worldcard 300TL üstüne %20 ekstre indirimi // %10 world (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
11
Favori
16.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perşembe verdiğim sipariş cumartesi hazırlandı olmuştu bugün teslim etmişler. Sitede hala hazırlandı gözüküyor. ancak aşağıdaki linkten takip ederseniz kargodaki ilerlemeleri görebilirsiniz.
    Perşembe verdiğim siparişte hata vermesinden ötürü ikinci kez ödeme yaptım ikisinde de hatalı dedi. Gece bırakıp uyudum sabah iptalle uğraşacağımı düşünerek. Cuma sabah sistemden mesaj atmışlar ödemeniz ulaşmış siparişiniz oluşturuldu. İkinci kez yapılan ödeme kartınıza iade edildi gün içinde aranacaksınız diye. Çalışma sistemlerini çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler tükenmiş. Ya Millet lego delisi yada ürün sayısı az.

• quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

Bricks and animals aldım ben de. Parça maliyet olarak en mantıklısı o duruyor. Bakarken hazırladığım bi tablo vardı, buraya koyayım fikir verir. Kırmızı olanlar lego sitesinde tükenmiş olanlar.

Hocam emeğine sağlık :) Ama şunu belirtmek lazım, her setteki parça türleri farklı olduğu için parça sayısı yerine ihtiyaç olan türe bakmak lazım, kiminde tekerlek oluyor kiminde pervane, kimi tuğla dolu kimi ufak düğme şeklinde parçalar ya da gözler. Şahsen ben oğluma araba, uçak falan yapmayı ve tuhaf gözlü robotlar yapmayı seviyorum :) Elimizde 11002 vardı, bu kampanyadan 10713 aldım, çantalı olması güzel, ince tuğlalar var ve renkler de klasik renklerin dışında pastel renkler falan mevcut, OT30549 aldım pervane var uçan araçlar için güzel oldu, bir de 11009 lights olan seti aldım ki bunu çok beğenmedim ama ışık özelliği güzel oyalıyor ufaklığı :)

Alacaklara tavsiyem tekerlekli, pervaneli setler almaları, 10713ü de çantalı olması açısından çok güzel buldum.

• 11005 tekrar stokta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

11005 tekrar stokta.
    tükenmiş tekrar
  • Vakıfbank ekstre indirimi yatan var mı ?

• reisbaba22 R kullanıcısına yanıt
    Bana da yatan bir ekstre indirim olmadı(vakıfbank)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yatmadı. Vakıfbankın kampanyalarına hep kuşkulu yaklaşıyordum zaten.

• Vakifbank musteri hizmetlerini aradim simdi kayit acttiirmak icin. siz kampanyaya katilmamissiniz dedi. Cepte kazan uygulamasinda bu kampanya icin kampanyay katil butonu varmiydi, varsa muhakkak tiklayip katilmisimdir diye dusunuyorum ama sanki bana hic kampanyaya katil butonu yoktu direkt harcama yapilinca kampanyaya katilim saglanmis gibi geldiydi.

Musteri hizmetlerinin bilgisi yoktu harcamada legostore gozukmuyor Peeraj Brands Oyuncak gozukuyor, legostoredan harcandigi bilinmez bu sebeple de yatmamis olabilir dedi. Sanirim 70 TL iade alacaktim &0 TLmin uzerine yatacak vakifbank.
  • sonraki sayfa S kullanıcısına yanıt
    Buton vardı. Firma unvanından kaynaklandı bence de sorun.

• vakıfbankta alışverişin gerçekleştiği post cihazı önemliydi arkadaşlar, alışverişin world post tan geçmesi gerekiyordu. 2 sipariş geçmiştim bende. legonun sitesinde ykb post cihazı diye yazıyordu sipariş sayfasında. kısaca kampanyaya katıl demeniz yetmiyordu. 2-3 gün bekledim uygulamada yapılan işlem sayısı 1 olmadı hiç. siparişleri iptal ettim. 1 haftadır para iadesi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 7 Mayıs 2020; 21:2:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

vakıfbankta alışverişin gerçekleştiği post cihazı önemliydi arkadaşlar, alışverişin world post tan geçmesi gerekiyordu. 2 sipariş geçmiştim bende. legonun sitesinde ykb post cihazı diye yazıyordu sipariş sayfasında. kısaca kampanyaya katıl demeniz yetmiyordu. 2-3 gün bekledim uygulamada yapılan işlem sayısı 1 olmadı hiç. siparişleri iptal ettim. 1 haftadır para iadesi bekliyorum.
    Ykb post, world post demek değil mi?

• Ben world posu sectigime eminim, bir hata olmasin diye defalarca bakmistim
  • Worldpuan verdiyse world posudur zaten. Ama vakıfın uygulamasında da sıkıntı var, diğer kampanyalarda da tamamlanan işlemleri göstermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisbaba22 -- 7 Mayıs 2020; 22:11:48 >
    Vakıfbankta indirim ekstreye yansımış hocam, ekstrenin kesilmesini bekliyorlarmış
    Benimki yansımamış.

Aynen benimki de yansımış kayıt açtıktan sonra.

• 2 haftadır iadem yapılmadı. Sipariş bir türlü oluşmuyordu Sistemdeki sorun nedeniyle, 3 defa denedim her seferinde çekim yapmış.

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    24 nisanda iptal olan alışverişim için hala iade bekliyorum bende. Muhasebe departmanı toplu iş yapıyormuş böyle saçma bahane olmaz. Parayı faizde işletip geri iade ediyorlar diye düşünmeye başladım. Bu konu ile haberim oldu siteden kart kampanyasına kandık bi daha sayfasına girmem.
    Legoysa efsane fiyatları amazon hepsiburada veriyor zaten. hepsiburada dan bugün aldık 109 tl ye 10696 yi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetzk

aynılarından bende aldım, tekerler ile güzel harmanlanır

Alıntıları Göster
    Satın aldığımda yapı kredi banka kartım ipara adlı sanal postan geçtiğinden kampanyadan yararlanamadığım için siparişimi lego whatsapp tan yazarak iptal ettirdim. Para 10 günde iade oldu...

Bugün hepsiburada nın 4*4 lük kampanyasında 220 liralık 10696 serisi 110 liraya anında tükendi yetişemedik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetzk -- 12 Mayıs 2020; 0:9:40 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.