Şimdi Ara

LEGO Classic 11005 Creative Fun 237 TL // Worldcard 300TL üstüne %20 ekstre indirimi // %10 world (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
11
Favori
16.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11011 Bricks and Animals ve 10717 Bricks Bricks Bricks ten birini alıcam ama farkları ne çok anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

11011 Bricks and Animals ve 10717 Bricks Bricks Bricks ten birini alıcam ama farkları ne çok anlayamadım
    11011 hayvan figürü ağırlıklı bir set bunun için göz gibi parçalar daha fazla var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _SC kullanıcısına yanıt
    Ufaklık bricklerle takılmayı da seviyor, hayvan figürlerini de seviyor diye kararsız kaldım. YouTube incelemeleri felan izledim 1-2 tane, baktım brickte de göz vs var şansımı ondan yana kullandım :) okumasi daha güzel gelmiş olabilir de brikss brikss :) teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Hocam full tuğla veya tuğla ağırlıklı set arıyorsanız istediğiniz blokları torbalara doldurup kiloyla satın alabildiğiniz mağazaları vardı lego'nun yurtdışında. Bu şekilde çözersiniz. Veya Aliexpress'de de olabilir. Ama bu setler de mantıklı oluşturulmuş setler, genel ihtiyacı karşılıyor.

Alıntıları Göster
    işte o tam bana göre öyle bişi yapsalar bizde de bayağı bi alırım

• 11005 ve 41397 aldım. Konu sahibine teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10698 çok iyi fiyatmış. Oğlumun ilgisini çeken parçalar varmış içinde. 10715 almıştık, 89 liraya ufaklık severek oynuyor. 10698 amazon fiyat seviyelerinde olursa alacağım inşallah.

• Legostore dan 17 Nisan da 3 tane ürün aldım, gece hazırlandı ve takip numarası verip ups e teslim edilmek üzere beklemektedir yazdı. Hala öyle görünüyor, hazır olan paketi neden hala teslim etmiyor olabilirler.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler, bende Bricks and Animals 'dan aldım.
  • Siparişim ‘onay bekliyor’ yazıyor 2 gündür. Sizin siparişlerde durum nedir?

• Amazondam alınca lego Türkiyedeki siparişimin iptalini istedim hem whatsuptan hem sitedeki iletişimden. ilgili birime haber ediyorum dediler. 2 gün onay bekliyor yazısı vardı isterken, şimdi onaylandı yazıyor e fatura yollanmış. Kargo bilgileri girilmiş saçma sapan iş yapıyorlar. Telefonu açan yok zaten. Saçma sapan bir siteymiş, birmdaha bişey almam

• Bricks and animals aldım ben de. Parça maliyet olarak en mantıklısı o duruyor. Bakarken hazırladığım bi tablo vardı, buraya koyayım fikir verir. Kırmızı olanlar lego sitesinde tükenmiş olanlar.

LEGO Classic 11005 Creative Fun 237 TL // Worldcard 300TL üstüne %20 ekstre indirimi // %10 world
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

Bricks and animals aldım ben de. Parça maliyet olarak en mantıklısı o duruyor. Bakarken hazırladığım bi tablo vardı, buraya koyayım fikir verir. Kırmızı olanlar lego sitesinde tükenmiş olanlar.

Muthis çalışma hocam teşekkürler. Bricks ben de aldım

• justinxnitsuj kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık ancak nadir parçalar daha değerlidir. Örneğin kapı pencere olmadan ev yaparsınız ama çok güzel olmaz. Sizin aldığınız set ile araba yapamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Siparişim ‘onay bekliyor’ yazıyor 2 gündür. Sizin siparişlerde durum nedir?
    Bende de 4 gündür hazırlandı yazıyor. 23 nisan ve akabinde yasak nedeniyle çalışamadılar büyük ihtimalle. Hafta başında süreç ilerler umarım.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Evet ben de öyle düşündüm

• Biraz geç kalmışım ama 10696 ile 11004 setinden sipariş verdim toplamda indirimler ile birlikte 285,17 TL'ye geliyor. Toplamda 934 parça var iki sette. Maliyeti parça başına da 0.30 kuruş hemen hemen..

Teşekkür ederim haber verdiğiniz için
  • Merhaba, vakıfworld ile alıp da cepte kazanda işlemi onaylanan var mı? 12 Nisan'da almış olmama rağmen işlem geçerli görünmüyor bende.

• -kain- - kullanıcısına yanıt
    Bende 24 unde almistim vakifworld ile. Cepte kazanda onaylanan harcama olarak gozukmuyor 300 tlyi gectigim halde

• quote:

Orijinalden alıntı: -kain-

Merhaba, vakıfworld ile alıp da cepte kazanda işlemi onaylanan var mı? 12 Nisan'da almış olmama rağmen işlem geçerli görünmüyor bende.
    Bende de aynı durum

• Siparişte hala hareket yok. Çarşambadan beri hazırlandı statüsünde.

Toyzshop'lar Amazon'lar çoktan geldi, bunlar daha kargoya veremediler...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.