Şimdi Ara

LEGO Classic 11005 Creative Fun 237 TL // Worldcard 300TL üstüne %20 ekstre indirimi // %10 world (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
11
Favori
16.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şansımı denedim bakalım yapılan işlem sayısı 1 olursa kampanya tutmuş demektir. 2-3 güne belli olur.
    Sipariş özetinde ykb post yazıyor bakalım dikkate alacaklar mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 23 Nisan 2020; 11:46:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Malesef bitmiş. 300e tamamlamak için hangi ürünü aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

Ben gece baktığımda stok vardı yine ama vakıf olmuyor diye pes etmiştim. Yeni gelir bence stok
    sabah ta vardı ama 300 e tamamliim derken bitmiş
  • beyler forum ahalisi olarak amazon tr'yi kontrol etmeden alışveriş yapıldığını görüyorum. 300tl altı bulunursa çok iyi denilen set amazonda 188tl. 2 adet aldım.

bilerek link eklemiyorum, birkaç saniye düşünmek zorunda kalsın. başlığı takip eden, pişman olan, ihtiyacı olan hangisini kastettiğimi biliyor, alır umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

beyler forum ahalisi olarak amazon tr'yi kontrol etmeden alışveriş yapıldığını görüyorum. 300tl altı bulunursa çok iyi denilen set amazonda 188tl. 2 adet aldım.

bilerek link eklemiyorum, birkaç saniye düşünmek zorunda kalsın. başlığı takip eden, pişman olan, ihtiyacı olan hangisini kastettiğimi biliyor, alır umarım.
    bulmaca gibi oldu ama buldum hocam ve hemen aldım. burdaki ürün kaçırdım derken daha büyüğünü daha ucuza almış olduk world card la falan uğraşmadan. işin ilginç yanı amazon da ne reklam yapıyor ne bişi. fırsatlarda falan da çıkmıyor
    acele edin arkadaşlar 10698 188 lira son 2 ürün kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 23 Nisan 2020; 13:58:20 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bitmiş, eklenmiyor. Amazon'da böyle bir hata olması da ilginç.
  • 400drn başlıyo bittimi anlamadım

• Bitmiş şuan 457tl gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Bitmiş, eklenmiyor. Amazon'da böyle bir hata olması da ilginç.
    bitmiş hemen hocam. ben alırken 9 tane vardı bi anda 2 ye düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bitmiş hemen hocam. ben alırken 9 tane vardı bi anda 2 ye düştü

Alıntıları Göster
    Ben de biraz ağırdan aldım. Maalesef yetişemedim. Aslında kararsızdım. Çocuklar çok kaybediyor. Başlarında durmak lazım. Yoksa 9 tane vardı baktığımda. Yine de yigit+ e teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünden beri sürekli bakıyorum çok enteresan bi anda gelip bitmiş üzülnemek elde değil heralde toplu alım yapılıyor başka izahı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ranflu

Dünden beri sürekli bakıyorum çok enteresan bi anda gelip bitmiş üzülnemek elde değil heralde toplu alım yapılıyor başka izahı yok
    Aynen. Al satçılar vardır. Keşke sıcak fırsatlar misafirlere ve yeni üyelere kapatılsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişi başı 2 adet limiti vardı.

Ucuz ne varsa sömürenler almasın diye üstü kapalı paylaştım ben alırken 17 adet vardı. Alanlara hayırlı olsun.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Kısmet değilmiş alamadık :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranflu

Dünden beri sürekli bakıyorum çok enteresan bi anda gelip bitmiş üzülnemek elde değil heralde toplu alım yapılıyor başka izahı yok
    toplu zor hocam amazon genelde böyle ürünleri 2 den fazla alımına izin vermiyor sistem olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Ben de biraz ağırdan aldım. Maalesef yetişemedim. Aslında kararsızdım. Çocuklar çok kaybediyor. Başlarında durmak lazım. Yoksa 9 tane vardı baktığımda. Yine de yigit+ e teşekkürler

Alıntıları Göster
    böyle setler kayıp için de avantajlı. bu setlerden istediğiniz yapıyorsunuz tuğla ağırlılı. mesela bi uçak olduğunda çocuk yapıp bitiriyor bi daha bakmıyor bozamıyorsun da. bozsan da parçalar o kadar speisifik ki hiçbi işe yaramıyor
  • Çek satışta aynı kişinin bir sürü maili olan kişiler var arkadaşlar almak isteyen bir kişi alır gibi geliyor bana, yine de saolsun paylaşan arkadaşlara kısmet değilmiş aynen

• Hepsiburada dan 109 TL ye aldık 1 ay önce

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.