Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sarışın kız mükemmel bir şey ya ah syd ah
  • Benide baymaya başladı aynı şeyleri tekrar tekrar gösterip sürekli iki ileri bir geri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel gidiyor ama artık bazı olaylar açıklansa iyi olur 3 bölüm süperdi 4 bölüm baydı mesela,
  • İlk dört bölümü izledim beğendim marvel dizi evreninde çok iyi işler çıkarıyor ama biraz fazla ucu açık bitiyor her bölüm
    böyle böyle sezon finaline bırakmazlar umarım her şeyi ayrıca Syd çok tatlı
  • 18 yaşında küçükleri bayabilir ama 26 yaş ve üstü izlemeye devam edecektir psikolojik kurgusu müthiş ya:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeSRiSeL

18 yaşında küçükleri bayabilir ama 26 yaş ve üstü izlemeye devam edecektir psikolojik kurgusu müthiş ya:D

niye 18 altını bayıyor ben mesele 18'im bayar mı
  • quote:

18 yaşında küçükleri bayabilir ama 26 yaş ve üstü izlemeye devam edecektir psikolojik kurgusu müthiş ya:D

18-26 arası napacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

18-26 arası napacak

onuda benmi söyleyicem :D
  • 1x5 çıktı alt yazı bekleniyor
  • Dizi de tam bir şeyler yerine mi oturuyor derken, bir bakmışsın her şey bomb.k oluyor.
  • benim psikolojim bozuldu izlerken bu nedir arkadaş...
  • Artık bağlasalar diyorum oldukça can sıkıcı,saçma bir hal almaya başladı...

• Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel

Yine hiç bir şey anlamadık çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 9 Mart 2017; 14:37:17 >
  • Spoiler yemeyi göze alıp wikipedia'dan vs Legion'ın hayatını okudum.

Okuduktan sonra her şey yerli yerine oturuyor, en azından diziyi anlaşılabilir kılıyor ama gizemini de sürdürüyor. Okumasaydım diziden keyif alamazdım açıkça yazayım.

Dizinin kurgusu efsaneler arasında. Yönetmen(-ler), kurgu konusunda şimdiye kadar çok iyi iş çıkardılar. Karakterlerden bir tek Syd sırıtıyor şimdilik.

Lenny ise efsane oyunculuk performansı gösteriyor. Dizilerde yan karakter kadın oyuncularda emmy ödülüne adaylık + o ödülü alacak kalitede oyunculuğu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 9 Mart 2017; 14:28:14 >

• Diziyi en az bir kere daha baştan izlememe sebep olacak bölüm

Geçen bölümde yazdığım gibi Lenny-Benny-King Angry Boy artık ne diyorsa kendisine sarı gözlü şeytan olduğu açıklandı artık ama diğerlerinden ne istiyor hala anlamış değilim sıkıntısı david ise al götür uzaklara yaklaşanlara da B3 e yaptığın gibi yap amacı yok gibi şu anda

Değinmeden geçemeyeceğim o B3 sahnesi ne güzeldi öyle resmen izlerken Warlock lan bu dediğim sahneydi bir elinde asası yoktu.

Sıcağı sıcağına yazıyorum o yüzden atladığım yerler var ama bir yerde kafam karıştı The eye'in görünüşünü değiştirme gücünden bahsettiler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UKisuke -- 9 Mart 2017; 15:26:59 >

• 5.bölümden sonra anlık

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel
  • Sezon sonunu nasıl getirecekler merak ediyorum bu kadar yükseldik umarım batırmazlar başlamayı düşünen varsa kesinlikle tavsiyemdir dizi klasik bir süper kahraman geldi kötüleri yendi dizisi değil bu sezonun altından kalkarlarsa net efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafayı yedim psikolojim bozuldu gelmiş geçmiş en sayko dizi 5 bölümde üstüne koyarak gitti daha ne kadar yukarı çıkabilir bir dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 9 Mart 2017; 16:20:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Spoiler yemeyi göze alıp wikipedia'dan vs Legion'ın hayatını okudum.

Okuduktan sonra her şey yerli yerine oturuyor, en azından diziyi anlaşılabilir kılıyor ama gizemini de sürdürüyor. Okumasaydım diziden keyif alamazdım açıkça yazayım.

Dizinin kurgusu efsaneler arasında. Yönetmen(-ler), kurgu konusunda şimdiye kadar çok iyi iş çıkardılar. Karakterlerden bir tek Syd sırıtıyor şimdilik.

Lenny ise efsane oyunculuk performansı gösteriyor. Dizilerde yan karakter kadın oyuncularda emmy ödülüne adaylık + o ödülü alacak kalitede oyunculuğu var.

/>

kesinlikle en beğendiğim karakter lenny sarı gözlüde harbi güzel tasarlanmış bayıldım şu gifte ruh halimizi temsil ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 9 Mart 2017; 16:37:52 >

• Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel

anlaşılabilirlik seviyesinden çoook uzaklara gittik artık, çok acayip bi şey izliyoz, şimdiye kadar hiç bi dizide veya filmde yaşamadığım kafaları yaşatıyo bana :D ilerde ne olabilir diye ne kadar düşünmek istesemde, ne desem boş, o toplara hiç girmiyorum artık :D herşey olabilir ve kimse bu niye oldu diyemez durumda

şu video'yuda bırakmak lazım buraya, hepimizin düşüncesini temsil ediyo diye düşünüyorum :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=5dE1uq7Hqh0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 9 Mart 2017; 16:43:9 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.