Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu diziyi izlerken beynim 1 saat boyunca ısınıyor. Bölüm sonunda ise dumanlar çıkıyor. Yine iyi bir bölümdü. İlk bölümün havası bana göre gitti maalesef. Bu üzdü biraz. Twistler falan ilk bölümde çok daha fazlaydı iyiydi artık bunu azalmıştlar hikayeye odaklanmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziye baslamayi dusunuyorum. Westworldun basi gibi beyin yakiyorsa guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bölüm çıktı alt yazı aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Akşama kadar bekleriz yine

Sabah geldi bile dizibox ve dizilaba bakın.
  • dizi çok sağlam ya tek sorun böyle efsanevi bir karakteri 40 dakikaya sığdırmak

david ile syndie'nin vucut değişimi muhabbetine koptum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 23 Şubat 2017; 18:32:21 >
  • Beyler bu adamin babasini kel olmasi gerekmiyor mu?

Yuzunu goremiyoruz ama hikaye okurken saclari var

• Dizi aklinizi aliyor 3. bolumde beyler . Nasil yatacagim la simdi ben :(
  • Of of ne bölümdü 😐

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Beyler bu adamin babasini kel olmasi gerekmiyor mu?

Yuzunu goremiyoruz ama hikaye okurken saclari var

Proffesor X sonradan kel olduğu için olabilir belki ondan olabilir
  • Orada biter mi ya . WEb-DLL izlediğim için araya başka şeyler girdi . Ne oluyor dedim meğerse dizi bitmiş
  • Koskoca 40 dk gerçekten nasıl geçiyor

Dizi bi şekil ilerliyor ve gerçekten merak uyandırıcı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bölüm çok güzeldi. Bir anda bitiverdi. Son 10 dakika özellikle harikaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 24 Şubat 2017; 22:23:11 >
  • bir anda bitme olayı banada oluyor 2. bölümde de olmuştu çok garip
  • Profesor apocalypse de kellesti. O donemde de cocugu yoktu

Gerci ben filme gore konusuyorum cizgi romanda detaylar olabilir belki

• Sürükleyici, zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir bölümdü. Gerilimi kesinlikle yaşatmayı başardı.
    Güçlü bir karakterin güçlerini klişe bir şekilde değil de farklı bir şekilde görmek hoşuma gidiyor bu dizide. 2. bölüm bana göre biraz daha sönük geçmişti fakat bu bölümle diziye tekrar bağlandım.

Şişman canavar, Hitler'e benzettiğim kuklamsı şeyler de izlerken içimi ürpertti.
  • rachel hastasıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nastyobi -- 25 Şubat 2017; 4:4:55 >
  • quote:

Beyler dikkat ettiniz mi bilmiyorum, bazı sahnelerde ekran daraldı. Sinematografik açıdan nefis anlardı ve bana film izliyormuşum hissi verdi ama neden böyle yapıldı ki? Öylesine yapılmadığı belli.

Örnek:

Zihnine girdikleri sahnede öyle oluyordu hep ,bence çok iyi ve izlemesi zevkliydi o şekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Widget -- 26 Şubat 2017; 11:49:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Profesor apocalypse de kellesti. O donemde de cocugu yoktu

Gerci ben filme gore konusuyorum cizgi romanda detaylar olabilir belki

başka bir çizgi romana göre de apocalypsi yaratan legion diye geçiyor filmden bağımsız bir seri bu dizi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 25 Şubat 2017; 14:56:45 >
  • quote:

Benim anlamadığım olay herkes bu etrafdakilere Legion'ın alt bilinci, üst bilinci hepsi kendisi falan derken Mojo'yu bilmiyorlar mı? Dizinin başından beri bu anılara erişilememesi ve sarı gözlü şeytanı ben hep Mojo aldım. Hadi yanlış almış olabilirim de burada televizyondan bakarmış gibi olan sahneleri Legion'ın üst bilincine falan bağlıyorlar. Bu açık açık Mojo'nun yaptığı corruption'ın göstergesi değil mi bir bana mı öyle geliyor? Kimse de Mojo'dan bahsetmemiş anlayamadım. Umarım Mojo çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 26 Şubat 2017; 1:11:15 >

• 1x3 mükemmeldi, dizinin karanlık havası Daredevil'in de üzerinde bence. biraz erken ama tv'deki en iyi süper kahraman dizisi diyeceğiz galiba
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.