Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
642
Cevap
26
Favori
29.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-C7653CE04 (92 mesaj) Bremen Bv-244 (40 mesaj) mahmut716 (36 mesaj) WISDOM (34 mesaj) victor zsasz (30 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (441 mesaj) Mobil (173 mesaj) Tablet (62 mesaj) Mini (58 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1566 Mesaj

Beyler david'in babası profösör x bizim bildiğimiz kel tekerlekli x men telepatı herhalde dizide bunu ben 4. bölümde kafasına o aleti takında anladım isimde zaten aynı dizide daha önce bahsedilmemişti sanırım.Biraz araştırınca david in en güçlü mutant olduğu falan yazılıyor.Sorum şu madem en güçlü mutant davis neden x men serisinde babasına yardım etmedi.Sanırım ölecek dizinin sonlarında yardım etmeyişi ve bahsedilmemesine dayanarak söylüyorum.

Diziye dönecek olursak davis zaman canavarlarını faruk tan daha etkili biçimde püskürttü burdan faruk tevrübe olarak çok yüksek ama güç olarak davidi'in yanına yaklaşamayacak düzeyde olduğu sonucunu çıkarıyorum.3.sezon fena ilerlemiyor devam bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 20 Temmuz 2019; 0:27:17 >

• Binbaşı
    1289 Mesaj

dizi & filmlerde her karakter yok x-men karakterleri film hakları fox taydı disney e geçti fox çoğu karakteri kullanmıyor zaten

olsa da güçleri baya düşürülüyor

eğer çr deki gibi olsa david zaten istediğini yapar bu kadar uğraşmaz (bende çok bilmiyorum ama farklı farklı kişilikleri ve her kişiliğinin kendine özgü güçleri var)

en büyük güçlerinden biri gerçekliği değiştirebilmesi

bende internetten baktığımda öyle yazıyodu en azında
    |
    |
    Atmin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    s03e05

herkes öldü yav david, farklı bir planım var dedi, bakalım napcak bu sefer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 24 Temmuz 2019; 15:25:13 >
    |
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    s0304

Shield dizisinden bir sahne gösteriliyor, iyi polis kötü polis diye, izleyiciye de zaman atlama hissi verilmek istenmiş, çünkü Shield dizisi FX kanalında gösteriliyormuş daha önce.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    Dizi nasıl, temposu, efekleri falan?
    X-men ortamı var mı? Ona göre başlamayı düşünüyorum.
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    kral herkesi telef etti
    |
    |
  • Binbaşı
    1566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Dizi nasıl, temposu, efekleri falan?
    X-men ortamı var mı? Ona göre başlamayı düşünüyorum.

ucundan andrıyor xmende zihniyle etrafı parçalayan karıdan daha güçlü mutant var işte idare ediyoz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1099 Mesaj
    I Am Legion !!!!!

Çok iyi bir bölümdü bu dizinin yeri bende her zaman farklı kalacak
    |
    |
  • Yarbay
    4092 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 30 Temmuz 2019; 16:38:8 >
    |
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    s03e06

syd'in gittiği yer neresiydi , çözemedim. yorumlarda, "Secret Garden" isimli kitaptan bahsediliyor, elinde okuduğu kitap.
    oliver ve melanie , astral seyahat durumunda, kurt karakteri ise gerçek hayatın kötülüklerini sembolize ediyor

https://www.wikizeroo.org/wiki/en/The_Secret_Garden

zaman yiyicilerin setteki görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 31 Temmuz 2019; 10:24:25 >
    |
    |

• Yarbay
    8525 Mesaj
    s03e07 promo

david, babasını ikna etmeye çalışıyor , gitmemesi için

|
    |

• Binbaşı
    1378 Mesaj
    Son bölüm çöptü, Legion'ı bu salak karı ve saz arkadaşları yenerse IMDB'de 1 yağmuruna tutarım
    |
    |
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    Bu ne salaklık ya. Sırf kendi kafalarındaki kurguya uysun diye karakterleri acayip tutarsızlaştırdılar. Syd'i iyi, David'i kötü göstermeye çalışıyolar falan. Pff, içine ettiler dizinin.
    |
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    s03e07

iyice kızıştı ortalık, 2 faruk oldu, david ve babası öldürebilecek mi göreceğiz.

8. ve dizi finali promo'su

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 7 Ağustos 2019; 13:10:26 >
    |
    |

• Binbaşı
    1149 Mesaj
    Şu dizide niye altyazı bulamıyoruz arkadaş ne derdiniz var ya..
    Edit: gelmiş. Çeviren arkadaşa sonsuz teşekkür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 7 Ağustos 2019; 20:27:30 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    Meh, final bence bikaç şey hariç pek güzel değildi
    |
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    bayram nedeniyle unuttuk diziyi. final puanı 9.1
    |
    |
  • Yarbay
    4092 Mesaj
    3x8

Önceki bölümde vaad ettikleri hiçbir şey olmadı. Çok ters köşe yapmışlar. Büyük bir savaş beklerken adamlar bildiğin anlaştı. Her ne kadar diziyi sevsem de final eksik kalmış, iyi düşünülmemiş gibi geldi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1149 Mesaj
    Final

Açıkçası dizinin kötüsü dedikleri shadow king denen karakter beklenenden fazlasını yaptı. Farouk kesinlikle iyi kurgulanmış bir karakter. Şimdi final için biraz daha realistik bakarsak farouk xavier'le anlaştıktan sonra genç haliyle konuşurken sadece öfke duymaktan başka birşey bilmiyorsun, ne kadar da sığ biriymişim tarzı bir yorum yapıp davidin yaşadıklarını gösterdi. Ve davide musallat olduğuna dair pişmanlığını genç haline de aktardı. Farouk tebrik edilesi bir harekete imza attı. Daha iyi bir savaş görebilirdik, daha keyifli sahneler yada daha etkileyici bir son izleyebilirdik ama izlediğim final bölümünde mantık dışı hiçbir yer göremiyorum. Öyle temiz bitirdiler ki ne isyan edebiliyorsun ne birşey söyleyebiliyorsun.
    |
    |

• Yarbay
    8525 Mesaj
    3x08

David babası, faruk için, onun da suçu yok gibisinden bisey dedi. orda zaten david de hak verince, savaş başlamadan bitti. güzel son oldu.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.