Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demiştim güzel dizi olacak diye dizi inşallah beklenetileri karşılar ve kaletili bir yapım izleriz
  • güzele benziyor
  • yerimizi alalımmm
  • Bayadır bekliyorum imdb puanını görünce bi sersemledim gerçi bayağı az kişi oy vermiş akşam ilk işim diziyi izlemek olacak
  • efsane olmuş bence ilk bölüm, cast seçimi harika olmuş karakteri çok beğendim.
  • Oyuncular rollerine cuk diye oturmamış, öyle bir oturmuş ki o ifadeyi sadece izleyerek sindirebilirsiniz.

Yalnız senaryo gereği de olsa, şizofrenik hayaller yüzünden epey kafa karıştırıyor. Sonunda bile gerçek mi değil mi anlayamıyorsunuz Başrol oyuncusunu bir yana bıraktım, yanında sürekli takılan tekerlekli sandalye ile dolaşan kadın o kadar güzel rol yapıyor ki, sürekli onu görmek istedim dizi boyunca.

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel

• dizi boyunca 1 saat o kız gerçek mi değil mi diye gittim gittim geldim, şuan hala emin değilim, hatta izlediğimiz herhangi bişey gerçek mi ondan da emin değilim, ve muhtemelen dizi bitene kadar ki hiçbi şeyden de net emin olamayacağım, beyine işkence niyetine çok güzel dizi

ayrıca o kız, syd, hastanedeyken harley quinn e çok benzemiyo muydu tip olarak, bana çok anımsattı
  • Marvel ise yerimiz alalım akşam ilk bölümünü izleyelim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziyi de gizem var mı?

• olmuş,çok beğendim ilk bölümü
  • Akşam izlerim, mesajım bulunsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2016 demişsiniz ama sanırım dizinin başlama tarihi ertelendi.

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Bugün ilk bölüm çıktı.
  • Değişikti, son 5dk çok güzeldi

• Konu sahibi olarak, dizinin çıkacağını haberini ilk gördüğümde deli gibi heyecanlanmıştım ve o günden beri başlamasını bekliyordum. Sonunda o gün geldi çattı. İzleyelim bakalım.

Edit: Hem de 67 dakika ilk bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 9 Şubat 2017; 20:38:36 >
  • Çok iyiydi şimdi 1080p tekrar bakacağım . Hatunda çok çirkinmiş yahu
  • 1x2 trailer

• Çok güzel başladı dizi,

izlerken süper kahraman dizisi izlemiş gibi değil de şahsına münhasır bi şey izliyo muşum gibi hissettim. Misal Tek demek istediğim...
    ...bize deli dedikleri şeyler var ya hani.
    Benim dokunulmayı sevmemem...
    ...ya da senin bir şeyleri görmen
    ya da ne bileyim sesler duyman falan.
    Bu seni sen yapan şey.
    şu monoloğun kızın mutantlığıyla ilgili olduğu hiç aklıma gelmemişti.

Sonunda da bi şeylerin olacağını bekliyodum ama böyle bi şey beklemiyordum hiç.

• güzel başladı
  • Olmuş bu dizi. İzlenir.

İlk bölümü yeni bitirdim. Kafamdaki soru acaba David sürekli delilikle uğraşacak mı yoksa bi süre sonra hem aklını hem güçlerini kontrol etmeye başlayacak mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.