Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • filler bölümdü fakat çok çok iyi işlenmiş bir bölümdü.

aile babası figürü hariç genellikle bu gücün davide ödettiği bedelleri gördük.

bu bölümden anladığım kadarıyla david'in hikayesi pekte iyi bitmeyecek.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    filler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Kısacası doldurma bölüm,izlemesen de ana senaryo hakkında bir şey kaybetmeyeceğin bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Kısacası doldurma bölüm,izlemesen de ana senaryo hakkında bir şey kaybetmeyeceğin bölüm.
    nerden çıktı bu terim, ilk defa duydum
    tamam yabancı dizi forumu ama mümkün olduğunca Türkçe terim kullanalım bence, alternatifi yoksa ingilizcesini kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

tamam yabancı dizi forumu ama mümkün olduğunca Türkçe terim kullanalım bence, alternatifi yoksa ingilizcesini kullanırsın

Alıntıları Göster
    anime&manga dünyasında sıkça kullanılan bir terim. seyircisi,takipçisi değilseniz duymamanız normal.

terimi Türkçeleştirmek mümkün tabi ki. fakat popüler kullanım şekilde bu, "doldurma bölüm" dediğimde ki etkisi ile aynı olmayacak.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    "Geçiş bölümü" ifadesi kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

anime&manga dünyasında sıkça kullanılan bir terim. seyircisi,takipçisi değilseniz duymamanız normal.

terimi Türkçeleştirmek mümkün tabi ki. fakat popüler kullanım şekilde bu, "doldurma bölüm" dediğimde ki etkisi ile aynı olmayacak.

Alıntıları Göster

anime işine de girersem günde 10 saat dizi izlemek zorunda kalırım herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Alıntıları Göster
    spoiler için başka bir türkçe kelime kullanılıyor mu filler de öyle bir kelime ben hep filler duydum filler diye kullanıyorum doldurma bölüm de denebilir.
  • Yanlış bilmiyorsam FX, FOX'a aitti.
    Dünden beri bir dünya dizi iptal ediyorlar.
    Acaba? Yollayın 3. sezon haberini be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

spoiler için başka bir türkçe kelime kullanılıyor mu filler de öyle bir kelime ben hep filler duydum filler diye kullanıyorum doldurma bölüm de denebilir.

Alıntıları Göster
    Sürpriz bozan mı diyeceğiz gereksiz işler bunlar
  • 2x6

Benim uykum geldi açıkcası bu bölümde ama Milyoner Davidin halini beğendim açıkcası makyaj falan çok iyi olmuş. Ama izlemesek de bir şey kaybetmeyiz gibi. Sanırım Kız kardeşi öldü tamamen davidin.
  • Oha altı bölüm birikmiş, izlemem lazım ilk sezonu baya ilgimi çekmişti, dizilere zaman bulamıyorum bu sıralar. Sinir bozucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi mi izliyoruz,sözlükten kelime anlamlarını mı,belli değil...İlk sezon hadi fena değildi,7 bölüm oldu,bir tırt yok....Benden bu kadar.The Gifted'in ilk sezonu tekrar izlerim daha iyi.En azından X-men tadı olur..
  • Bu bölüm diğerlerine göre sönüktü ama sezon çok iyi.

• Bölüm çok sönük kaldı ama Farouk istediğini kolay elde edebilecek gibi duruyor bari daividin iki numarasını gördük sonunda.

• Sondaki yaratıkla konuşma yaptığı kısım güzeldi
  • s02e07

farouk karakteri döktürüyor yav, sabaha kadar konuşsa, hava durumu sunsa yine izlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Mayıs 2018; 23:15:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    The Gifted bu diziyle bağlantılı mı?

• 1151292116 1 kullanıcısına yanıt
    Hayır,X-men ile daha alakalı diye örnek verdim..
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Peki o dizinin tarzı bam bam güm mü? Yoksa Logan gibi daha fazla dram veya bu dizi gibi daha psikolojik öğeler de var mı?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.