Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

filmin ortasına doğru bi civcivli sahne vardı başlığı sanrılar gibi bir şeydi
    shadow king david uyurken davidin kafasına sanrıyı yolladı gördükleri shadow king in görmesini istedikleri şeylerdi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 6 Nisan 2018; 16:23:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel başladı. Anlamamayı özlemişim

• Şu dizide rachel keller izletiyor resmen hakikaten.
    Daha yeni başladım 1 sezon 3 bölüm david ve kızın konuşması tam komedi sarı gözlü iblis ne ayak supernatural geldi aklıma. Bu arada bölümlerde geçişlerde beynim duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Güzel başladı. Anlamamayı özlemişim
    aynen, bu neydi şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezon Finali anladık tam derken 2 sezon başladı beyin yakmalar yine başladı arkadaş bu diziyi izliyorum ama son 2 bölüm hariç çoğu bölümlerde teori üretmekte zorlanıyorum bazen gece rüyalarıma sk girecek gibi oluyor ne ayak bu adamsa.

2x1 anladığım kadarıyla sk sanırım hala daha deividin hafızalarına giriyor ve ona bana bir beden bul diye tenkinde bulunuyor gelecekte sydin bedenini ele geçirmiş gibi göstericek veya öyle inandıracak sanırım asıl bedenini bulmak istiyor amaç bu anladığım kadarıyla.
  • Hiçbir şey anlamadım, çok sakin bir bölümdü ama yine de güzel bir sezon bizi bekliyor gibi.
  • 2x2

çook basite kaçacaklar galiba, syd'in söylediği herkesi öldüren gelecek david çıkarsa yazık olur diziye
  • 2x2

Keşişin nasıl bir gücü olduğu konusunda bilgimiz yok ama sanırım dişlerini bir birine vuran serum bağlanmış insanları bu duruma getiren keşiş. Farouk’un ortaya çıkması sevindirici en azından esas oğlanı gördük .Lenny’nin ondan bir beden istemesi Farouk’un “tanrısal” güçlere sahip olduğunu gösteriyor. Farouk’un Lenny’ye peki öldükten sonra ne yapacaksın ? şeklindeki sorusu aslında ölümden sonra yaşamın devam ettiğine bir vurgu. Veba dedikleri şeyin Farouk’un yumurtadan çıkardığı yaratık ile bir ilgisi var ama sanırım sorumlusu biraz david biraz da farouk . David güçlerini kontrol edemediği için bu yaratık meydana çıktı ve vebayı yayacak …
  • Bu sezon 10 bölümmüş. İyi oldu bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2

keşiş denilen kişi bir çok şeyin kilidi olacak gibi ve shadow king'in güçlenmesini istemiyor.

amiral fukuyama denilen kafasında çamaşır sepeti olan abi keşiş çıkabilir mi?
    geekyapar 1. bölüm incelemesinde bahsetmişlerdi, böyle bir karakterin olmadığını bende nette biraz baktım bulamadım.
    bu bölümde David bu abiye "yani keşiş burada mı" diye sorduğunda yalan söylüyorsun diyerek konuyu geçiştirdi uzuv görevindeki ladyboylar.
    keşiş de bu binada olabilir ve o seruma bağlı kişilerden biride shadow king'in bedeni olabilir. keşiş hem shadow king'in bedenine hemde david'e yakın olmak istiyor eğer shadow king david'in bedenini ele geçirirse durdurulamaz olacağını söylediler zaten.

bir kaç bölüm sonra daha da yakıcaz beyini bu daha başlangıç

son olarak;

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel

bu nasil bir zekanın ürünüdür arkadaş. bu diziyi hangi kafada yazıp ,kurgulayıp çekiyorsunuz.

• Birikse de izlesem yahu.Hayır zaten pek bir şey anlamıyorum izlerken, bir de araya 1 hafta girince iyice ipin ucu kaçıyor.
  • 2x2

Kafalar çok iyi yine

• s02e02

bu faruk modeli daha zevkliymiş, eli ayağı düzgün

syd'in gelecek halinde bi terslik var ama, görecez muhtemelen ilerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bölümü çok beğendim. Dizinin bütçesi artınca zaten güzel olan sinematografisi mükemmel olmuş. Bazı sahnelerde Utopia'yı izliyormuşum gibi hissettim.

Gerçeklikle alakalı kısımda hayvanlar üzerinden bilgi verdiği kısım ve Farouk ile kapıştığı sahneler favorimdi.
    Farouk'u oynayan adam da çok iyi oynamış. Daha bu diziye Jon Hamm gelecek, düşünemiyorum.
  • Shadow King'in bedenine kavuşmasını niye tehdit olarak gösteriliyor anlamadım? Bu adamı eskiden Xavier tokatlamadı mı zaten?
  • 2x02 bir öncekine göre güzeldi ama yine de pek beğenmedim, görsellik güzel ama bazı şeyler sırf karıştırılmak için karıştırılmış.

Bu arada dizinin reytingleri resmen fazia. İlk sezon 1.62 milyon ile başlayıp 710 bine kadar düşmüş ortalama 950 bin izleyicisi varmış. Bu sezon 670 bin ile başlayıp bu bölümde de 440 bin izlenmiş. İptal olan diziler genelde 2-3 milyon arasında iptal olurken bu dizinin bu sezon 1 milyon üstüne çıkma ihtimali yokken 3.sezon gelmez muhtemelen hatta bu sezonun sonu bile şüpheli.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Dizinin çekimleri bitmedi mi zaten? Niye bu sezonun sonu şüpheli?

Kaldı ki ben açıkçası FX'in iptal edeceğini sanmıyorum. Aynı yönetmenin FX ile bir geçmişi var Fargo üzerinden. Ayrıca Reddit'ten okuduğum kadarıyla FX iyi eleştiri alıp da az izlenen dizilerini kolay kolay iptal etmiyormuş. Bence kendileri de böylesine karmaşık bir dizinin az izleneceğini biliyordur.

Şöyle düşün bir de: İlk sezonun efektlerini hatırlarsın baya bir kötüydü ama reytinglerin düşmesine rağmen adamlar ikinci sezon için bütçeyi arttırmış, belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Dizinin çekimleri bitmedi mi zaten? Niye bu sezonun sonu şüpheli?

Kaldı ki ben açıkçası FX'in iptal edeceğini sanmıyorum. Aynı yönetmenin FX ile bir geçmişi var Fargo üzerinden. Ayrıca Reddit'ten okuduğum kadarıyla FX iyi eleştiri alıp da az izlenen dizilerini kolay kolay iptal etmiyormuş. Bence kendileri de böylesine karmaşık bir dizinin az izleneceğini biliyordur.

Şöyle düşün bir de: İlk sezonun efektlerini hatırlarsın baya bir kötüydü ama reytinglerin düşmesine rağmen adamlar ikinci sezon için bütçeyi arttırmış, belli oluyor.
    Yerini alacak dizi varsa iptal edilebilir geçmişte bölümler iletilmiş olsa da sezonu bitmeden iptal olan çok dizi var. FX, Fox bünyesinde bir kanal ve Fox'un da iptaller konusunda iyi bir geçmişi yok. Yönetmenden dolayı bir torpil varsa durum değişir veya eleştiriye önem veriyorlarsa da durum değişir ama sadece reytinglere bakılırsa iptal yolu gözükür.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    İsim ile yorumun ironisi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.