Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://twitter.com/Marvel/status/978309009555054592

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 gün.
    Yarın başlıyor.
  • 4 nisanda başlıyormuş
  • s1 recap

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu dizinin bir bölümünü baştan sona anladığım gün ,bu diziyi bırakacam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

bu dizinin bir bölümünü baştan sona anladığım gün ,bu diziyi bırakacam...

Zirvede bırakmak en iyisi olurdu.
  • Altyazı gelmiş.
    http://www.turkcealtyazi.org/sub/702416/legion.html

• Ne olduğunu anlayan alıntılasın
  • Ne sayko bölümdü be

Şu siyah sürüngen gibi olan yaratıktan çıkar bir şeyler. Syd'in David'den Farouk'a yardım etmesini istemesinin sebebi o olabilir.
  • Abi dizinin sinematografisi inanılmaz iyi değil mi ya, izlerken inanılmaz keyif aldım. Hele dans sahnesi muhteşemdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Abi dizinin sinematografisi inanılmaz iyi değil mi ya, izlerken inanılmaz keyif aldım. Hele dans sahnesi muhteşemdi.

FoTC gelmedi mi aklına senin de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmez olur mu abi, Jemaine'i her gördüğümde salak salak sırıtıyorum.
  • Abi ben hayatımda bu kadar anlaşılmaz olup bu kadar hoşuma giden bir dizi görmedim.Dizinin her bir karesi her bir açısı adeta sanat eseri.Başta noah olmak üzere görüntü yönetmenleri, yönetmenler çok büyük takdiri hak ediyorlar.Hayır dizide öyle sahneler var ki insanın videoyu durdurup tabloya bakar gibi bakası geliyor.Şuan çizgi roman dünyasındaki en yenilikçi ve en iyi iş bence.Spoiler verilecek yada tahmin yapılacak bir şey yok artık adamlar bize ne sunarlarsa afiyetle yiyecez
    Neyse umarım sezonun diğer bölümleride bu güzellikte devam eder ve efsane bir sezonu geride bırakırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 4 Nisan 2018; 21:7:13 >
  • 1.sezondaki gerilim nerede, faruksuz güzel olmuyor . Yinede beğendim, syd ne alakaydı anlamadım, beden değiştirme falan diyeceğim de saçma olacak. Ya da ben olayı anlamadım. Bu arada sondaki white rabbit güzel olmuş .

• syd'in faruk'un işi olmadığını varsayarsak, bedeni buldular ve işler daha da kötüye gitti o yüzden gelecekten küreyi yollayıp yardım etmesini istedi

gün muhabbetinde neden salı dediler ya çarşamba demesini bekliyodum basıcaktım kahkahayı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal dediğin gibi ama bu sefer de bulduğunda daha kötü bir şey olmayacağı ne malum? Tabi ne olduğunu bilmiyoruz sonuçta ama bakalım.

Valla ben salıya bastım kahkahayı.Aynı olay Six Feet Under'da da yapmışlardı. 4. ile 5. Sezon arasında tam 1 yıl vardı, replik de sanki 1 yıldır burada oturuyorum gibi bir şeydi. Seviyorum böyle ayrıntıları.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

syd'in faruk'un işi olmadığını varsayarsak, bedeni buldular ve işler daha da kötüye gitti o yüzden gelecekten küreyi yollayıp yardım etmesini istedi

gün muhabbetinde neden salı dediler ya çarşamba demesini bekliyodum basıcaktım kahkahayı

Gün muhabbeti neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

syd'in faruk'un işi olmadığını varsayarsak, bedeni buldular ve işler daha da kötüye gitti o yüzden gelecekten küreyi yollayıp yardım etmesini istedi

Gün muhabbeti neydi

oliver'ın oynadığı başka bir diziden o ya legion'la ilgisi yok

http://www.imdb.com/title/tt0863046/

• Yeni bölümü izledim ama yine hafiften beynim yandı. Ama tabi sıkmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.