Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 18 Eylül 2017; 11:7:43 >
  • Herhalde son zamanlarda dizi dünyasının , özellikle çizgi roman dizileri dünyasının, başına gelen en iyi şey bu dizi. Bu kadar harika, sanat dolu bir yapımı izlemek çok zevk vermişti. Yeni sezonu da bekliyorum. Umarım aynı tatta ve ilk sezonu gibi güzel devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekimler başlamış.

• Legion’ın 2. sezonuna eylülde dahil edilen Saïd Taghmaoui’nin çekimler devam ederken diziden ayrıldığı açıklandı, nedeni belirtilmedi. Aktör dizinin kötü karakteri Shadow King’i oynuyordu. Rolün yeni sahibi henüz belirlenmedi.

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel
  • Yok mu bir haber falan bu dizi hakkında ya mesela shadow kingi oynayan adam ayrıldı(neden ayrıldı acaba ? ilginç) ama yerine geçen oyuncu falan belli oldu mu.Fragmanı çıksa bari en azından özlem giderirdik
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Maalesef hiçbir bilgi yok henüz. Ayrılığının sebebi de bilinmiyor, başka bir projede daha büyük bir rol alma ihtimali söyleniyor ama o da net değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Maalesef hiçbir bilgi yok henüz. Ayrılığının sebebi de bilinmiyor, başka bir projede daha büyük bir rol alma ihtimali söyleniyor ama o da net değil.

Dizi tam bir kapalı kutu desene.Hayır dizinin akıbeti hakkında endişelerim var(sanki bu oyuncu ayrılmaları,disneyin satın alması falan diziyi olumsuz etkileyecek diye korkuyorum)
    Aynen öyle. Disney’in satın alması 12-18 ayda tamamlanacak, o yüzden bu sezonu zaten göreceğiz de devamı için endişeliyim ben de. X-Men evreni için neler planladıklarına da bağlı ama umarım bir hata yapıp fişini çekmezler, sonuçta X-Men ile ne yaparsa yapsınlar Hulu’ya da sahip olduklarına göre bu tarz dizilere de ihtiyaçları olacak ve Legion’ın kalitesi de malum. Evrenlere falan takılan bir dizi değil aslında, kimseye dokunmadan bu çizgide ve kendi halinde devam etse eder ki umarım öyle de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Aynen öyle. Disney’in satın alması 12-18 ayda tamamlanacak, o yüzden bu sezonu zaten göreceğiz de devamı için endişeliyim ben de. X-Men evreni için neler planladıklarına da bağlı ama umarım bir hata yapıp fişini çekmezler, sonuçta X-Men ile ne yaparsa yapsınlar Hulu’ya da sahip olduklarına göre bu tarz dizilere de ihtiyaçları olacak ve Legion’ın kalitesi de malum. Evrenlere falan takılan bir dizi değil aslında, kimseye dokunmadan bu çizgide ve kendi halinde devam etse eder ki umarım öyle de olur.

Ben bu dizinin noah hawley'in ''bitti'' demesine kadar devam etmesini istiyorum.Yoksa yazık olacak, umarım umduğumuz gibi gelişir her şey
  • Shadow kingi oynarken ayrılan Saïd Taghmaou twitterden bir resim paylaşı tövbe yarabbim bu nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 25 Aralık 2017; 1:11:32 >

yalnız biraz araştırdım reis kendisi çıkmamış recast yapacaklarını söyleyip çıkartmış fx
  • Bu diziyi izlemek için ekstra bir şey izlemek gerekiyor mu? Şimdi baktım indirmişim sezonu birkaç hafta önce. Önlere alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk izleyebilirsin hocam, hala izlemediysen tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınavlarım bitsin Dark, Billions ve buna girişeceğim

• Noah Hawley'in yeni dizisiymiş. Ben bu diziyi şu ana kadar nasıl gözden kaçırdım. Belki de bu sezon Fargo 3.sezon varken aynı adamın başka bir dizi yapabileceğini düşünmemişim. İlk fırsatta gömeceğim bu adamdan kötü bir dizi çıkacağına ihtimal vermiyorum.

• 9.1/10

Sağlam diziydi. Baştan sona kurguyu çok iyi ayarlamışlar. Hele 5 ve 7.bölümler efsaneydi. Başroldeki sarışın kız harici oyuncularda çok iyiydi.

Ama umarım fazla uzatmadan bitirirler. Çünkü Noah Hawley bir Marvel çizgiromanıyla(her ne kadar coştursada) oyalanmamalı. 1. ve 4. bölümün başlarında biraz bağladığı gibi delilik, suç gibi konular üzerine(süperkahraman muhabbeti olmadan) diziler yapmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 3 Ocak 2018; 17:43:4 >
  • Bu diziden haber yok mu? 2. sezonla ilgili halen haber, trailer falan vermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 3 Ocak 2018; 20:50:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dark'ı bitirip buna başladım, inanılmaz akıcı ilerliyor dizi.

• 2. sezon Nisan'daymış.

• Navid Negahban #Legion 2. sezonunda Shadow King rolünü devraldı.

Bryan Singer diziden ayrılmış bu arada
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.