Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar övüldüğüne göre biz de bir bakalım akşama

Ekleme: bir tek anlamadığım
    Sydney ile madem beden değiştirdiler, peki o kafemsi yerde nasıl tekrar eski hali oldu? Çaktırmadan dokunsa gösterirlerdi herhalde, gerçekliği değiştirmek gücüyle de yapamaz (sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 11 Şubat 2017; 20:38:26 >
  • Ben beğendim ilk bölümü.Sydney de çok tatlı gözüktü gözüme yiyesim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Alırsınız, X-men'in adı bile geçmiyor zaten o evrenden de bağımsız tamamen kendi halinde bir dizi. Dizi çok keyifli 10.dakikada bile herkesi saracağından eminim.
  • Diziyi dün izlemiştim ve çöp alakasız ve saçma çok şey eklemişler hele dizinin sonlarına doğru çıkan insanlar olayı iyice batırmışlar
  • İlk bölüm gerçekten harikaydı. Müthiş bir dizi olacak.

• Süperdi ilk bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi tekrar izlerken bir şey fark ettim belki sizin gözünüzden kaçmış olabilir . Sizde bir bakın isterseniz kimdir bu eleman ?

Tam olarak Davidi sudan çıkarttıktan sonra gökyüzüne bakın uçan adam var . Dolanıp geliyor bizimkilere yardıme diyor hatta çok hızlı geliştiği için olay . Herkesi fırlatan adamın gücü sanabilirsiniz durdurarak izlerseniz göreceksiniz net bir şekilde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Şimdi tekrar izlerken bir şey fark ettim belki sizin gözünüzden kaçmış olabilir . Sizde bir bakın isterseniz kimdir bu eleman ?

Tam olarak Davidi sudan çıkarttıktan sonra gökyüzüne bakın uçan adam var . Dolanıp geliyor bizimkilere yardıme diyor hatta çok hızlı geliştiği için olay . Herkesi fırlatan adamın gücü sanabilirsiniz durdurarak izlerseniz göreceksiniz net bir şekilde .

hocam ben ilk bölümü neredeyse hiç anlayamadım toparlarım diye düşünüyorum diğer bölümlerde.
  • İlk bölümden bu kadar geri dönüş alan bi westworld vardı yakın zamanda, bitti bi çoğumuzun ilk 5 ine girdi, legion ın başı benzdi sonuda benzer inşallah westworld e

• Tuaf acayip bir bölümdü bir ara ciddi ciddi adamın şizofren olduğuna inanmaya başladım acaba hangisi gerçek diye ben bile düşündüm,
  • Fena değildi. Oyuncuları sevdim. Ama o bir sahnedeki görsel efekleri umarım tekrar görmem. Hiç yapmasalar daha iyi olurdu bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

bu kadar övüldüğüne göre biz de bir bakalım akşama

Ekleme: bir tek anlamadığım
    Sydney ile madem beden değiştirdiler, peki o kafemsi yerde nasıl tekrar eski hali oldu? Çaktırmadan dokunsa gösterirlerdi herhalde, gerçekliği değiştirmek gücüyle de yapamaz (sanırım)

ilerki bölumlerde açıklaması yapılacaktır
  • Hangi gün geliyordu la bu dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

ilk bölüm itibari ile hiç bir halt anlamadığım dizidir.
    kim nedir? kim kimdir? hiçbirşey anlamadım. elemanın güçleri ne biri yazabilir mi? o şişko cüce ne?

Dizinin olayıda bu david'in kendi özelliklerini tanıma sureci bizdeki kafa karışıklığı zaten olması gereken şey dizinin amacı aynı kafa karışıklığı karakterimizde de var sen gerçek misin tum bunlar gerçek mi diye soruyor aynı sorular bizde de var acaba ruya mı çıkacak noluyor filan.Diziyi izlemesi daha zevkli kılabilir bu bilinmezlik hatta bunu tum sezona yayıp bir şok etkisi yaratabilirler o yuzden karakteri anlatmadan önce bunu yazıyorum altta spoiler olarak veriyorum istersen bakarsın.

Elemanın gucu ilk bölumde izlediğin karakterlerin neredeyse tumu kendi kafasında yarattığı karakterler. Surekli sesler duyuyorum intihar etmeme izin vermediler gibi şeyler söyluyor buda kafasında urettiği insanlardan geliyor onu kurtaranda yine kendi urettiği insanlar.Legion olarak adlandırılmasının sebebide kafasında bir orduya sahip olması eskiden roma birliklerine legion deniliyormuş sanırım bu yuzden legion deniliyor.Tabi bu kurguladığı insanlar en az kendisi kadar gerçek şizofreninin olayıda bu zaten bu yuzden çok efsane bir dizi adam o kadar manyak ki kendine kafasında taş gibi hatun yaratmış birde elleşmeme kuralı koymuş şizofreniden çok adamın olayı çoklu kişilik bozulması diyebiliriz. O şişko cucede buyuk ihtimal kendi oluşturduğu bir karakter bu kadar guce sahip bir adamın karanlık bir tarafa sahip olması normal bir şey değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 14 Şubat 2017; 20:11:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Hangi gün geliyordu la bu dizi

ilk bölumu çıktı 2. bölum perşembe gunu yani her perşembe işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

kim nedir? kim kimdir? hiçbirşey anlamadım. elemanın güçleri ne biri yazabilir mi? o şişko cüce ne?

Dizinin olayıda bu david'in kendi özelliklerini tanıma sureci bizdeki kafa karışıklığı zaten olması gereken şey dizinin amacı aynı kafa karışıklığı karakterimizde de var sen gerçek misin tum bunlar gerçek mi diye soruyor aynı sorular bizde de var acaba ruya mı çıkacak noluyor filan.Diziyi izlemesi daha zevkli kılabilir bu bilinmezlik hatta bunu tum sezona yayıp bir şok etkisi yaratabilirler o yuzden karakteri anlatmadan önce bunu yazıyorum altta spoiler olarak veriyorum istersen bakarsın.

Elemanın gucu ilk bölumde izlediğin karakterlerin neredeyse tumu kendi kafasında yarattığı karakterler. Surekli sesler duyuyorum intihar etmeme izin vermediler gibi şeyler söyluyor buda kafasında urettiği insanlardan geliyor onu kurtaranda yine kendi urettiği insanlar.Legion olarak adlandırılmasının sebebide kafasında bir orduya sahip olması eskiden roma birliklerine legion deniliyormuş sanırım bu yuzden legion deniliyor.Tabi bu kurguladığı insanlar en az kendisi kadar gerçek şizofreninin olayıda bu zaten bu yuzden çok efsane bir dizi adam o kadar manyak ki kendine kafasında taş gibi hatun yaratmış birde elleşmeme kuralı koymuş şizofreniden çok adamın olayı çoklu kişilik bozulması diyebiliriz. O şişko cucede buyuk ihtimal kendi oluşturduğu bir karakter bu kadar guce sahip bir adamın karanlık bir tarafa sahip olması normal bir şey değil mi

peki bu karakterler gerçekten oluşuyor mu? yoksa hayal mi? ama eğer bu adam dizideki her karakteri yapıcaksa kiminle mücadele edecek? kendi yarattığı villian larla mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

peki bu karakterler gerçekten oluşuyor mu? yoksa hayal mi? ama eğer bu adam dizideki her karakteri yapıcaksa kiminle mücadele edecek? kendi yarattığı villian larla mı?

aynen öyle kendi ile mucadelesini konu alacak buyuk ihtimal

• Bu tür dizilere karşı her zaman soğuk oldum. X-Men, Marvel vs. evrenleriyle de aram pek iyi değil fakat yine de izlemek istedim. Hoşuma gitti şuan için.
    Biraz da tuhaf geldi tabii ki fazla alışkın olmadığım için. Bakalım, diğer bölümler de hoşuma giderse izlemeye devam edeceğim. Gerekirse Sydney için devam ederim.
  • 2. bölüm çıktı , alt yazı bekliyorum . Hazırlıklar tamam
  • Dizipub'ta altyazılı çıkmış da bir türlü indirilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.