Şimdi Ara

Legion (2017- ) | 3.Sezon Başladı | FX & Marvel (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
26
Favori
31.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyiydi be. Kadın oyuncu seçimleri on numara. Baş adamımız daha bi iyi olabilir gibiydi. Yinede delilik olayında gayet başarılı

8 bölümü 1 gecede izledim. Tam gece izlenecek gerilim beyin yakıcı bilim kurgu dizisi. Umarim uzun süre oynar. Seneye bölümleri yaymalari lazım.
    2. Sezon hemen sk ile başlamazlar umarım. Biraz kenarda dursun.

Ayrıca Javier gelirse dizi tadından yenmez.

Öbür sezon ne zaman başlar haber var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekizinci bölüm ile belli oldu ki bu dizi de sezon finalini Game of Thrones gibi sondan bir önceki bölümde yapma yolunu izlemeyi tercih etmiş. Muhteşem bir yedinci bölüm sonrası sekizinci bölümün vitesi düşüktü ama iyiydi yine de, sakin bir bölüm geçirerek önümüzdeki sezona dair pas atmayı ve hikaye altyapısı hazırlamayı tercih ettiler.

Oliver'ın tam Melanie'yi hatırladıktan sonra Shadow King tarafından ele geçirilmesi üzücü oldu ancak King'in David sonrası bulaşmak için seçebileceği en mantıklı isim de Oliver idi. Oliver'ın güçlü bir telepat oluşu malum; şimdiye kadar yaptığını gördüğümüz astral boyutta kendi kendisine buzdan bir kale inşa etmek, zihni ile kalkan oluşturmak ve o boyutta kapalı kalıp gerçek ile hayali ayırt ettirecek gözlükler tasarlamak kolay şeyler değiller. Haliyle King, Oliver'ın bu yeteneklerinden fazlasıyla yararlanacak ancak karşılığında David'in bedeninde baskın gelmeye çalışana kadar gördüğü dirençle de karşılaşmayacak, bulaştığı kişinin astral boyutta kaldığı uzun yıllar sonrası zihninde gelgitler ve dolayısıyla amnezi yaşıyor olması King için çok büyük avantaj. Nereye gidelim sorusuna verdiği sıcak bir yer cevabı da çok büyük ihtimalle Xavier ile King'in ilk karşılaştığı ve Xavier'ın onun zihnini astral boyuta hapsettiği yer olan Kahire'ye bir gönderme, King ikinci sezonda Oliver'ı kullanarak sadece bilinç olmaktan çıkıp fiziksel bedenini bulmayı ve onunla bütünleşmeyi amaçlayacak.

Bir tek böyle kaliteli ve ilmek ilmek işlenen bir dizide o sondaki cliffhanger biraz uyduruk geldi bana, ikinci sezona ucu açık kalıp merak unsuru taşıyacağız diye bunu koymaya gerek yokmuş, böyle bir yapıma göre ucuz kaçmış. Artık filmler sonrası dizilerde bile yazı sonrası sahneler görmeye başlıyor olmamız da bir diğer acayip gelişme.

------

Seneye bu aylarda başlamayı düşünüyoruz dedi geçenlerde Noah Hawley, bu sezonun Şubat'ta başladığını düşünürsek ikinci sezon için 2018 Şubat'ı diyebiliriz. İkinci sezonda X-Men evreninden daha fazla karakter görmemiz ve birkaç bölüm daha içermesi (10 olabilir, net hatırlamıyorum) de kuvvetle muhtemelmiş.

• En anlaşılabilir ve en net Legion bölümüydü Aubrey Plaza hakikaten iyi oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Çok iyiydi be. Kadın oyuncu seçimleri on numara. Baş adamımız daha bi iyi olabilir gibiydi. Yinede delilik olayında gayet başarılı

8 bölümü 1 gecede izledim. Tam gece izlenecek gerilim beyin yakıcı bilim kurgu dizisi. Umarim uzun süre oynar. Seneye bölümleri yaymalari lazım.
    2. Sezon hemen sk ile başlamazlar umarım. Biraz kenarda dursun.

Ayrıca Javier gelirse dizi tadından yenmez.

Öbür sezon ne zaman başlar haber var mi?

haftada 1 bölüm beynim için fazlaydı 1 günde 8 bölüm izlemişsin beynin patlamış olması gerekiyor

• Bu tür filmlerin hastasıyımdir. Uzun zamandır da bu tür film bulamiyordum. Dizisini bulunca aç gibi izledim

Tabi ana karakterlerin iyi işlenmesi ve asıl kızımızın - syd- çekici olması da beni ilk bölümden bağladı.

X men evreni ni sevmem de az buçuk etkiledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdim (2-3Gun oldu gerci,toplam 2 günde izledim) neyse mükemmel bir dizi.Bir X-Men hayrani olarak merak ediyordum ama asla.bu kadar kaliteli bir dizi ortaya çıkacağını düşünmemistim.Tertemiz oyunculuklar iyi senaryo müthiş kurgu ve psikopat bir teknik kalite.Hayran hayran izledim resmen çekimler efsane helal olsun.Aubrey Plaza da ayrı bir incelemeyi hakediyor.Uçmuş gitmiş Emmyde hak vs varsa en azından aday olur.Yalnız yorumları okurken herkes beynim yandı vs diyordu dizi biraz karışık tabi de heo bir beyin yakmalik degisik bir sey bekledim o biraz içimde kaldı Bence gayet net anlatmislar dertlerini (Üstün zekam var vs semeye çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın )

• İlk 2 bölümü izledim. Çok sıkıcıydı. Sonraki bölümlerde dizi evrim mi geçirecek, ne olacak? Eğer böyle ilerleyecekse yandık.

Not: X-Men fanıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Nisan 2017; 19:36:5 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Karakterler ile bağ kuramadiysaniz o yüzden olabilir.

İlk bölümü ben de çok sevmedim 2. Bölüm orta geldi sonra yükseldi. Şans verin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x8

aubrey plaza'dan efsane bir oyunculuk. oliver tam eşini hatırlamışken yapılır mı bu be devletle bizimkilerin elemanı yakalamak için birlikte çalışması şart artık.
    parks and rec tayfa anlayacaktır bunu

• Bence gerçek hayattada öyle.Dediğin gibi mimikler falan aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Diziyi bitirdim (2-3Gun oldu gerci,toplam 2 günde izledim) neyse mükemmel bir dizi.Bir X-Men hayrani olarak merak ediyordum ama asla.bu kadar kaliteli bir dizi ortaya çıkacağını düşünmemistim.Tertemiz oyunculuklar iyi senaryo müthiş kurgu ve psikopat bir teknik kalite.Hayran hayran izledim resmen çekimler efsane helal olsun.Aubrey Plaza da ayrı bir incelemeyi hakediyor.Uçmuş gitmiş Emmyde hak vs varsa en azından aday olur.Yalnız yorumları okurken herkes beynim yandı vs diyordu dizi biraz karışık tabi de heo bir beyin yakmalik degisik bir sey bekledim o biraz içimde kaldı Bence gayet net anlatmislar dertlerini (Üstün zekam var vs semeye çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın )

biz ne olduğunu anlamak için 1 hafta bekliyorduk sen 2 gunde öğrenmişsin belki ondandır

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x8

aubrey plaza'dan efsane bir oyunculuk. oliver tam eşini hatırlamışken yapılır mı bu be devletle bizimkilerin elemanı yakalamak için birlikte çalışması şart artık.
    parks and rec tayfa anlayacaktır bunu

wizdom abi bağlantıların ile konuşup eversene şu hatunu bana

• Abi, ne sezondu be?Beyin meyin kalmadı bende.
  • Tam tahmin ettiğim gibi, dizi sonradan açılıyor. İlk bölümler tanıtım ve giriş bölümü gibi. Sonraki bölümlerde coşuyor. Çekimler de müthiş.

• Beynim yana yana bitirdim diziyi güzeldi. Ama abartıldığı kadar efsane de değildi bence.

İkinci sezon 2018de geliyormuş westworldle aynı zamanlarda yayınlanırsa beyin falan bırakmazlar valla

• Herkeste yanmaya ne kadar meraklı beyinler varmış. Abartıldığı kadar karışık birşey göremedim ben. Güzeldi yine de. Daredevil ile birlikte en iyi süper kahraman dizisi olmuş, ne kadar süper kahraman denebilirse buna artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye başlayacam ama x-men evrenine hakim olmam gerekiyor mu izlemeden önce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Neil Patrick Harris

Diziye başlayacam ama x-men evrenine hakim olmam gerekiyor mu izlemeden önce ?

Gerekmiyor.
  • İzlediğim şüphesiz en iyi dizilerden biri

X men hayranı değilim ve filmlerini izlemedim lakin dizinin sürükleyiciliği x men i falan solda sıfır bırakır

Anlamak için zaman harcayacağınız bir dizi

Ve karakterleri özellikle kadın karakterler mükemmel işleniyor

Tabi baş kahramanımızda öyle

Bu senenin damga vuran dizisi diyebilirim

• Dün gece bitirdim ben de diziyi. Gerçekten de 2017'nin en büyük sürprizi olmuş olabilir bu dizi. Çekimler, oyunculuklar, kurgu, senaryo her şeyiyle efsane bir dizi yapmışlar.

Sezon finali iyi hoştu ama ben de 1x07'nin altında kaldığını düşünüyorum bölüm olarak.
    Ama tabi yine de o da gerçekten iyi bir bölümdü. Sadece 1x07'yi öne çıkaran şey "Bolero" bölümüydü bence.

Gel de şimdi 2018'i bekle

Bu arada umarım Xavier'i ikinci sezon görürüz

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.