Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizide Booster Gold, Black Lightning ve Fury'de yer alacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Dizide Booster Gold, Black Lightning ve Fury'de yer alacak.

Booster Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Booster Gold

Legends of Tomorrow (2016) | The CW
    Bu arada ben bu Booster Gold'u tam olarak tanımıyorum. Çok duydum ama özelliklerini bilmiyorum. Bi özet geçsen tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 9 Mart 2015; 19:29:00 >

• quote:

quote:

quote:

Booster Gold

Bu arada ben bu Booster Gold'u tam olarak tanımıyorum. Çok duydum ama özelliklerini bilmiyorum. Bi özet geçsen tadından yenmez.

Benim de özel ilgi alanım değil yani pek bilmiyorum ama tam emin olmamakla beraber Justice League Unlimited animasyonuda; zengin olmaya çalışan para düşkünü bir tipti. Gelecekte zengin olmak için kendi geçmişine müdahale etmek falan istiyordu sanırım izleyeli çok oldu tam hatırlamıyorum.

Bazı kaynaklardan bulduklarım;

Syfy, çizgi roman kahramanı Booster Gold'un maceralarını ekranlara taşıyor!
    Syfy, DC Comics kahramanı Booster Gold'e dayalı bir dizi projesi için senaryo çalışmalarına başladı.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre, senaryoyu kaleme alacak ve projenin idari yapımcılığını yürütecek kişi Fringe yazarlarından Andrew Kreisberg olacak.

Dan Jurgens tarafından yaratılan çizgi roman kahramanı Booster Gold zamanda yolculuk yapabilen, şöhret ve servete düşkün, şakacı karaktere sahip bir süper kahraman. Gelecek zamandan edindiği uçuş yüzüğü, güç kalkanları ve yenilmezlik sağlayan kostümler gibi nesneleri kahramanlık yaparken kullanıyor.

"Aslında 25. yüzyılda Gotham City'de Michael Jon Carter adında başarısız bir atlet olan Booster Gold yaşanan olaylar sonrasında gelecek teknolojisini kullanmakta ve kendisine eşlik eden bilgi robotu sayesinde zaman yolculukları sırasında zorluk çekmemektedir. Hedeflerinden birisi tüm zamanların en büyük süper kahramanı olmaktır ve bu yüzden şimdiki zamana gelmeye karar verir. Suçluların peşinde olması gerekirken şöhret ve parayı bir türlü arka plana atamamaktadır."

Ekipmanlarınıda teknoloji müzesinden çaldığı yazıyor ekşi'de.

Özellikle yardımcı robotu Skeets çok hoşuma gidiyor

Justice League Unlimited 3x07 The Greatest Story Never Told bölümünü izlemeni öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamdır. Zamanda yolculuk olayını biliyordum ama detayını bilmiyordum. Eyvallah , sağolasın. İsminin neden Booster Gold olduğunu da anladım şimdi. Eğlenceli bi karaktermiş.
  • Bu arada cast ilanları şöyleymiş ;

-"Seyyah": Han Solo tarzı, gelecekten gelen bir karakter. Her işten karizmasını kullanarak kurtulan bu kahraman, özel bir görev için geçmişe gelmiştir. Keskin zekasının ardında derin acılar saklar. Birçok sırrı vardır ve genelde takım arkadaşlarını ve izleyiciyi gerçekten kime çalıştığı konusunda kararsız bırakır.
    -"Kadın Savaşçı": Bu 20'li yaşlardaki Latin gündüzleri mütavazi, akıllı ve utangaç bir bayan, geceleri ise savaş çağrısını duyunca öfkesi ateşlenen acımasız bir savaşçı. Bazen öfkesi yüzünden takım arkadaşlarına bile tehdit olabilmektedir.
    -"Gizemli Kahraman": 20'li yaşlardaki siyahi genç, sıradan bir şehir çocuğuyken birden güçlerini kazanır. En çılgın durumlarda bile espri yapmadan duramaz.

Seyyah denen eleman ya Booster Gold ya da Rip Hunter olacak deniliyor. Kadın eleman yüzde doksan dokuz Fury olacakmış. Gizemli eleman da ya Static ya da Black Lightning'miş.

Sara'nın dönüşü için 3 yol var :
    1-) Flashpoint Paradox
    2-) Lazarus Pit
    3-) Booster Gold

• quote:

Tamamdır. Zamanda yolculuk olayını biliyordum ama detayını bilmiyordum. Eyvallah , sağolasın. İsminin neden Booster Gold olduğunu da anladım şimdi. Eğlenceli bi karaktermiş.

Zamanında SyFy'ın Booster Gold dizi projesi varmış o tanıtımda orada zaten. Dizisi olsa güzel olur aslında. Smallville'de göstermişlerdi ama beğenmemiştim.

• quote:

Bu arada cast ilanları şöyleymiş ;

-"Seyyah": Han Solo tarzı, gelecekten gelen bir karakter. Her işten karizmasını kullanarak kurtulan bu kahraman, özel bir görev için geçmişe gelmiştir. Keskin zekasının ardında derin acılar saklar. Birçok sırrı vardır ve genelde takım arkadaşlarını ve izleyiciyi gerçekten kime çalıştığı konusunda kararsız bırakır.
    -"Kadın Savaşçı": Bu 20'li yaşlardaki Latin gündüzleri mütavazi, akıllı ve utangaç bir bayan, geceleri ise savaş çağrısını duyunca öfkesi ateşlenen acımasız bir savaşçı. Bazen öfkesi yüzünden takım arkadaşlarına bile tehdit olabilmektedir.
    -"Gizemli Kahraman": 20'li yaşlardaki siyahi genç, sıradan bir şehir çocuğuyken birden güçlerini kazanır. En çılgın durumlarda bile espri yapmadan duramaz.

Seyyah denen eleman ya Booster Gold ya da Rip Hunter olacak deniliyor. Kadın eleman yüzde doksan dokuz Fury olacakmış. Gizemli eleman da ya Static ya da Black Lightning'miş.

Sara'nın dönüşü için 3 yol var :
    1-) Flashpoint Paradox
    2-) Lazarus Pit
    3-) Booster Gold

Flash'ın sezon finalinde Flashpoint yapsalar bir de onun ardından bu dizi yayınlansa efsane olur. Lazarus Pit'e falan gideceklerini sanmıyorum artık.

• quote:

Dizi Flashpoint evreninde geçebilir diyorlar. Flash'ın sezon finalinde olacak olaylardan sonra böyle bi mini dizi süper olur.

Ay düşündüklerim bir bir çıkıyor valla, hele bir de
    arrow'un babası kötü batman olursa tam tutturmuş olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Dizi Flashpoint evreninde geçebilir diyorlar. Flash'ın sezon finalinde olacak olaylardan sonra böyle bi mini dizi süper olur.

Ay düşündüklerim bir bir çıkıyor valla, hele bir de
    arrow'un babası kötü batman olursa tam tutturmuş olurum

Flashpoint hikayesinde kötü Batman yoktu ki yahu. Sadece öldürüyordu
    Hakkaten Robert Queen Arrow , Moira'da Merlyn yerine geçse süper olur. Malum hikaye de Martha Wayne Joker oluyordu. Burada da Moira'mız Merlyn olsun işte.

• flashpoint geliyo gibi zaten
  • Çok kahraman yerine hepsine özgü dizi olsa keşke böyle takımlarda karakterleri işlemek zor olacak bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Çok kahraman yerine hepsine özgü dizi olsa keşke böyle takımlarda karakterleri işlemek zor olacak bence.

Eğer Flashpoint işlerlerse efsane olur

• quote:

quote:

Çok kahraman yerine hepsine özgü dizi olsa keşke böyle takımlarda karakterleri işlemek zor olacak bence.

CW kanalından söz ediyoruz asla efsane olmaz sıradan bir dizi olacaktır Arrow ve Flash gibi. Gerçi Flash Arrow'dan bir tık önde ama öyle efsane diziler değil.
  • quote:

quote:

quote:

CW kanalından söz ediyoruz asla efsane olmaz sıradan bir dizi olacaktır Arrow ve Flash gibi. Gerçi Flash Arrow'dan bir tık önde ama öyle efsane diziler değil.

CW neden bu kadar eziliyor Dizilerindeki aşk üçgenleri beşgenleri dışında gayet iyi. Kendi bütçesi dahilinde fena işler çıkarmıyor. Özellikle The Flash şu anda mükemmel ilerliyor. The Flash şu çizgisini bozmasın kendi alanında efsane olur. İnşallah Arrow gibi içine etmezler. Gerçi işin içinde Geoff Johns var o yüzden endişeli değilim. Bu gelecek dizi de olası bir Flashpoint serisine bağlanırsa dediğim gibi efsane olur. Ama ben yine de kendi alanında efsane olur diyimde senin gönlün olsun

• Love the dc and warner bros

• quote:

quote:

quote:

Aslında Efsane sayılabilecek çok dizi yok zaten.

• quote:

quote:

quote:

Booster Gold

Bu haliyle olacaksa olmasın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

quote:

quote:

CW için mi konuşuyorsun ? Genel olarak mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

quote:

quote:

CW için mi konuşuyorsun ? Genel olarak mı ?

Genel olarak toplasan max. 7-8 tane bence.tabi kişiye göre değişir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.