Şimdi Ara

Legends of Runeterra Türkçe yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Legends of Runeterra henüz yeni olduğu için ayrı bir katagorisi yok o yüzden konuyu buraya açıyorum. Gelelim konumuza. Legends of Runeterra oyunumuza sağ tık yaparak dosya konumunu aç diyoruz. Açılan klasörden bir sayfa geriye geliyoruz. Yani asıl açmak istediğimiz klasörümüz oyunun kurulu olduğu disk (C,D vs)/Riot Games buraya girdikten sonra LoR klasörünü göreceksiniz. Oraya giriyoruz. Karşımıza tek bir klasör çıkacak 'live' adında oraya giriyoruz. 'PatcherData' klasörüne giriyoruz. Oradan 'PatchableFiles' klasörüne girdikten sonra son olarak 'GamePlayData' klasörüne girdiğimizde Legends of Runeterra'nın dil dosyalarına ulaşmış oluyoruz. Burada 'LocalizedText_en_us.bin' dosyasını bulup sağ tıklıyoruz ve yeniden adlandır diyoruz. Adını değiştirmeden sadece bu dosyanın adını kopyalayacağız. Kopyaladıktan sonra bu dosyayı siliyoruz. Dilerseniz silmek yerine başka bir yere yedeğini alabilirsiniz. Daha sonra aynı bulundugumuz Klasörde 'LocalizedText_tr_tr.bin' dosyasını buluyoruz. Bu dosyaya da sağ tıkk yapıp yeniden adlandır diyoruz ve kopyaladıgımız 'LocalizedText_en_us' dosya adını bu tr dosyası ile adını değiştiriyoruz. Sonrasında Legends of Runeterra oyunumuzu kartlar dahil Türkçe oynamanın keyfini çıkarıyoruz ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bilgiyi verdiğin için teşekkürler engin insan

• Bana Mailden TR yama dosyasını atarmısın bende inmedi ve silip yüklememe rağmende inmiyor
  • Özelden mail adresini atarsan ilerleyen saatlerde yardımcı olurum

• cakirmuharrem1@gmail.com
  • Kusura bakma görevdeydim foruma giremedim sonrasında cihazım da arızalandı biraz geç oldu ama dosyayı göndereceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.