Şimdi Ara

Legendary Item Düşürme Hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
23.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dersah.

Tamamen şansa bağlı. Hiç bir ekstra çaba olmaksızın 45 saatte 3. Legendary itemimi düşürdüm dün. 1 tanesi çöptü diğer 2'si 1,5'ar milyondan gitti.

1.5 milyona satacak hiçbir item düşüremedim benim başım kelde değil anlamadım ben bu işi?
  • Benimde 60 lvl wizard henüz Normal seviyede ilerlediğim bir Witch Doctor ım var fakat hiç düzgün item göremedim henüz :(

İtemleri magic find oranlı mı giysem diye düşünüyorum ama bu kadar düşüren nasıl düşürüyor?
  • % 125 MF varken İnferno ACT1 de goblin den 111dex veren legend belt düşürdüm.
    Diğer gün %15 MF varken butcher dan legend bracer düştü.
    Pek inanmıyorum açıkcası MF ye. Ama Nephalem Valor un işe yaradığı kesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

60. level barbarım ve inferno act 1 deyim. daha 1 tane bile legendary düşmedi. set item de düşmedi

ayrıca legendary itemleri de hiç beğenmedim. rare itemler çok daha sağlam. d2 de böyle diildi.
    unique itemler başka hiçbir itemde olmayan özellikler verirdi. bir farkı olurdu yaa. baştan savma yapılmış bence hiç uğraşmamışlar

bu mesajı yazdığımın akşamı ilk legendary itemim düştü
    buraya yazmamı bekliyomuş.
    he bi işime yaradı mı? hiç bi işime yaramadı. hatta 3 gün önce 2. legendary itemimi düşürdüm üstüne üstlük fakat gel gör ki o da bi işime yaramadı

• Legendary itemi geçtim şu Set itemleri nasıl düşünüyor? O seti tamamlamak içi ömümüzden bir 10 yıl vermek lazım sanırım ama o şekilde bile düşeceğinden şüpheliyim :) Millet en son AH dan alışveriş yapacak mecbur Blizzard ın işine gelecek bir durum.
  • kardeşim bana 6 tane legendary düştü oyun başından beri 4 ü cursed hollde act1 de 2 si butcher dan set item arkadaşıma monkun alt seti var pants 2 tane düştü aynısı farklı zamanlarda onlarda hall of agony de düştü level 2 de güzel item için ve farm için run şu şekilde yapıyoruz arkadaşlarla act2 oynayacak adam yoksa act1 de cemetery'den 5 buff alıyoruz hall of agony level 2 den devam ediyoruz daha önce 122 st 120 vit %15 attack speed ring düştü 3 milyona sattım en efsanede onu gördüm toplam oyun saatim 200 saatin üstünde act1 i en az 5 kere bitirmişimdir butcherıda abartmiyim ama 80 kere kesmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesis85

kardeşim bana 6 tane legendary düştü oyun başından beri 4 ü cursed hollde act1 de 2 si butcher dan set item arkadaşıma monkun alt seti var pants 2 tane düştü aynısı farklı zamanlarda onlarda hall of agony de düştü level 2 de güzel item için ve farm için run şu şekilde yapıyoruz arkadaşlarla act2 oynayacak adam yoksa act1 de cemetery'den 5 buff alıyoruz hall of agony level 2 den devam ediyoruz daha önce 122 st 120 vit %15 attack speed ring düştü 3 milyona sattım en efsanede onu gördüm toplam oyun saatim 200 saatin üstünde act1 i en az 5 kere bitirmişimdir butcherıda abartmiyim ama 80 kere kesmişimdir.

Hangi zorlukta oynuyorsunuz? Bu set itemler sadece Inferno da mı düşüyor?
  • bana geçen gün Hell Act1'de Cluckeye denilen legendary bow düştü. lvl 51 ve güzel özellikleri var.
    lakin AH'ya baktığımda 20,000 - 30,000'e rahat rahat buyout alabileceğin aynı itemdan var.

bir an hayal ettim acaba kaç milyona satsam diye, sonra AH'daki durumu görünce moralim bozuldu.

oyunda ne item düşürmek ne de düşen itemı satmak keyif veriyor... varsa yoksa ucuza AH'dan al.. iyice cılkı çıktı bu çinliler yüzünden
  • Set itemlerin piyasası çok yüksek onlardan düşürmek lazım
  • hiç bir yöntemi yok 'kanımca' MF itemlerini tak infernoda farmla bir kaç gün önce zombiden talrasha set item düşürdüm misal arkasından sanırım 59 lvl bir bileklik düşürdüm ayrıca bunlar ACT1 den düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Asprin

hiç bir yöntemi yok 'kanımca' MF itemlerini tak infernoda farmla bir kaç gün önce zombiden talrasha set item düşürdüm misal arkasından sanırım 59 lvl bir bileklik düşürdüm ayrıca bunlar ACT1 den düştü

MF Minimum kaç olmalı?

Benim şu an 112

Daha yüksek yapmıştım ama Dmg düştüğü için bazılarını çıkarmak zorunda kaldık.

Ayrıca bu set itemleri için Inferno da oynamak şart mı?
  • Elitleri kesmeden önce MF seti giyiyorum. Bu şekilde topladıgım itemların sayısı 3e katlandı. Ama çoğu çöp orası ayrı bi şans işi.
  • Hic mf yok bugun nightmarete basladim ilk normal moblardan legendry dustu ne balli adamim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim zorluk inferno üzerimde mf hiç yok 5 buff geziyorum nv
  • süper mario gibi bi bölüm var :) oradan iki tane legandry düştü. onun haricinde 149 saatir oynuyorum karavana...
  • Dün akşam normalde act-4deki dungeonların birinde legendary wand düştü. Hardcore olduğunu göz önünde bulundurursak infernoda düşmüş kadar sevindim :D
  • Geçen hafta Bir tane 10 lvl dagger normal moddan,
    Bir tane de 43 lvl Axe düşürdüm Nightmare modundan

Daha da elle tutulur birşey yok henüz.
  • hell ve infernoda düşerse daha iyi olur çünkü 60 level civarı daha pahalı
  • 93 saat 0 legendary.
    Arada düşüyor heyecanlanıyorum, bir bakıyorum pony level staffının planı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 27 Haziran 2012; 15:02:04 >
  • ilk leg itemı dün NM ActIII de düşürdüm.
    Onu da görmüyordum azdaha. mobların arası karmakarışıktı biraz geriye kaçmak zorunda kaldım birde baktım yerde bir kahverengi ring (unity) pek fazla para etmez gibi duruyor ama olsun identify yaparken ki heyecan herşeye değer

not: inferno actII de barbarım var onla göremedim henüz legendary item.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.