Şimdi Ara

Legendary Gangplank Rehberi (Kapanışa Doğru) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hayalet Fıçı

Değişik dillerde değişik isimler verilebilir. Ben buna hayalet fıçı diyorum. Neden hayalet fıçı? Hemen anlatalım. 1. fıçıyı koyuyoruz. Ateş ediyoruz ve bum. Başka bir yerde daha patlama. Rakip şok.

1. Q ile maksimum mesafeden ateş edeceksiniz.
    2. E yi olabildiğince hızlı atacaksınız.

Bunları yaparsanız kombo olur. 1. fıçı yere koyulur. Q ile en uzak mesafeden ateş edilirken, mermi yolda olduğu sırada E atılır. Diğer fıçıyla bağlı olması gerekir yoksa fıçı patlamaz. Mesafeyi doğru ayarlaryın ve hızlı olun. Pratik yaptıkça gelişeceksiniz. Rakiplerin tepki vermekte en çok zorlandığı hareket budur.

yanlış bilmiyorsam bu en seri bir biçimde 13lvlde max range keg q q attığın gibi 2. e ile oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4th Papa Patates

quote:

Hayalet Fıçı

Değişik dillerde değişik isimler verilebilir. Ben buna hayalet fıçı diyorum. Neden hayalet fıçı? Hemen anlatalım. 1. fıçıyı koyuyoruz. Ateş ediyoruz ve bum. Başka bir yerde daha patlama. Rakip şok.

1. Q ile maksimum mesafeden ateş edeceksiniz.
    2. E yi olabildiğince hızlı atacaksınız.

Bunları yaparsanız kombo olur. 1. fıçı yere koyulur. Q ile en uzak mesafeden ateş edilirken, mermi yolda olduğu sırada E atılır. Diğer fıçıyla bağlı olması gerekir yoksa fıçı patlamaz. Mesafeyi doğru ayarlaryın ve hızlı olun. Pratik yaptıkça gelişeceksiniz. Rakiplerin tepki vermekte en çok zorlandığı hareket budur.

yanlış bilmiyorsam bu en seri bir biçimde 13lvlde max range keg q q attığın gibi 2. e ile oluyor.

13 olursan hızlı olur. Ama 13 olmak şart değil. Birinci fıçı tek canda olsa yeter. Ona max rangeten ateş edip anında 2. E'yi koymakla ilgili olay.

• BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum 13 dememin sebebi max rangeden keg koyup q atınca q rangei için yürüme + qnun varış süresinde kegin canı 1 kalıyor onu belirtmek için demiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    Ah be eskiden full agresif oynardık şimdi niye olmuyo

• Çift fıçı için şampiyonun Q ile fıçı patlatabildiği en uzun mesafeye fıçıyı yerleştirin gerisi zaten belli tam patlatacakken 2.yi yerleştirin oluyor. Antrenman modu da geldi şanslısınız. Ben zamanında sırf bu komboyu yapabilmek için 2 saat özel oyunda GP çalışmıştım.
  • Tobiasın otp olması veya heroyu iyi oynaması onun doğru bildiğini göstermez. Critgp ölü şuan lethality varken crit build neymiş?

• Efeakx E kullanıcısına yanıt
    Dostum LOL bölümünde ki tek amacın muhalefet olmak

Biraz saygı duy karşıdakinin görüşüne,kimse sizin ne derece iyi bilip bilmemenizle ilgilenmiyor zaten

Gerçi forumda bu tipleri örneklemek gerekirse listenin ucu gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Şubat 2017; 17:9:28 >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    hocam 5 örnek verir misiniz burdan yazmanıza gerek yok
  • Rutzelq kullanıcısına yanıt
    İlk e yi koy ona q attıgında(gpnin eli havaya kalktıgı anda) ikinci e yi kesişrvek şekilde koy.Sana tavsiyem ikinci e yi koyarken eye basılı tut faydasını göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: umutplbyk

İlk e yi koy ona q attıgında(gpnin eli havaya kalktıgı anda) ikinci e yi kesişrvek şekilde koy.Sana tavsiyem ikinci e yi koyarken eye basılı tut faydasını göreceksin

Antremanda denedim hocam olay full menzilden q atmaktan geçiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

quote:

Ama biz bunları anlattık. Biz bunları anlattık. Okumuyor musunuz?
  • Neden hayalet fıçı?

Cünkü ingilizcesi phantom barrel/one part yazaydin direk...

Takipteyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRIDGIT MENDLER -- 18 Şubat 2017; 21:36:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

quote:

Ama biz bunları anlattık. Biz bunları anlattık. Okumuyor musunuz?

Yok hocam cok onceden sormustum arkadas daha yeni yazmis.d

• Gangplank oynarken Alestorm, Ye Banished Privateers gibi grupları dinlerseniz şampiyon pasif olarak 100 ad kazanır, adcleri tek q ile tankları ise tek fıçı kombosu ile teklersiniz. Maç bitiminde de tayfanızı toplayıp Karayiplere doğru yelken açarsınız.

• Eyyyyyy Blazerrrrrr rehberin gerisi nerde

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Okudum challenger oldum , bu bana yetti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.