Şimdi Ara

Legal Bitcoin Veren Siteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz piyasada bir çok böyle site var. Hangilerinin legal hangilerinin scam olduğu konusunda kafalar karışıyor. Örneğin bir site de görevler yapıyorsunuz sonra para çekmeye gelince scam olduğunu öğrenince o kadar emek boşa gidiyor.

Ben Google da siteismi legit or scam diye aratıyorum ve doğru sonuca ulaşıyorum. Aşağıda ki sayfa böyle legal olan siteleri listelemiş. Benim özellikle StormGain Miner ilgimi çekti çünkü hiç bir şey yapmadan sadece 4 saatte bir aktif edip cloud mining yaparak para kazanıyorsunuz. 10 dolara ulaşınca da paranızı çekebilirsiniz. Verdiğim referanslı linki tıklayarak üye olursanız kafadan 3 dolar kazanıyorsunuz. Başkalarına benim yaptığım gibi tavsiye ederseniz kazancınız daha da artacaktır.

http://coin2u.ml

|
    |

• Güzel mantık, scam olayları çok fazla oluyor bu ara. Scam olmasa bile zaman kaybı açısından güzel bir kazanç olabilir bu site. BTT mevzusundan sonra bıraktım free claim olaylarını ancak bedava altcoin veren güvenilir sistemler tercih edilebilri tabi.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.