Şimdi Ara

Leeco Max 2 (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konu linki versene bakayım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belmethos kullanıcısına yanıt
    myphone 1. sayfada mevcut tu

• Android 8.1i yükledim pek sorun yok ama şarzi hizli bitiyor #arzi uzun giden bildiğiniz rom varmi?

• Oyun kullanımında ne kadar şarziniz gidiyor yazarmisiniz?

• _Sago.Key_ kullanıcısına yanıt
    Hala kullaniyor musun Flyme? Nasil?

• Bu romlari kullanıyoruz ama güvenli mi bilen var mı ? Ben rr kullanıyorum bilmiyorum ne kadar güvenilir Hintli biri sanırım telefona romu yapan .

• Telefonu yeni aldım. Anasayfa'nın ortasındaki Live sekmesi kaldırılabilir mi?

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir launcher deneyin olmazsa farkli bir rom gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Farklı bir launcher deneyin olmazsa farkli bir rom gerekir.

Launcher ayarlardan mı değişiyor hocam?

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    :) google Play'den Nova , google launcher gibi bir launcher kurun , begenirseniz öntanimli yapin.

teşekkür ederim hocam
  • bir suru rom cikti miui vs vs vss flyme v3 cikti 🇹🇷😁

• Beyler kimler hangi rom u kullanıyor bi yazsın önerileri ben [ROM] [8.1] [Official] [OTA] AICP 13.1 Kullanıyorum ama pek içime sinmedi gibi bu rom hakkındaki önerileriniz nelerdir ayrıyetten yazarsanız sevinirim.
  • CEREZE C kullanıcısına yanıt
    http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7536167#

Burada ki Miui9 u cok ovuyorlar. Eger denerseniz , izlenimlerinizi yazarsiniz.

Bilemedim çokta kurcalamak istemiyorum her seferinde telefonu baştan kurmak işkence oluyor bu kullandığım ota aicp de hat az çekiyor öyle Bi sıkıntı var

• bende miu9 yüklü daha öncede mokee vardı uzun süreli bunları kullandım..

ikisindede bir sıkıntım olmadı miu9 stabil güzel ama çok şarj yiyor normalde bir gün giden tel şimdi nerdeyse yarım gün anca dayanıyor..

arka planda çalışan şeyleri kapattım pil tasarruf modunda bazı ayarlamalar da yaptım bakalım durum neyi göstericek..

ama telefonla gayet uyumlu sorunsuz çalışıyor sanki orjinal fabrikasyon romuymuş gibi hatta bazı aplikasyonlar xiaomi x820 diye görüyor teli..

şaşırtıcıdır orjinal romunuda katarım parmak izi şimdiye kadar en güzel çalışan rom miu orjinal romunda ve önceki romlarda arasıra tanımaz arasıra çalışmaz falandı bazen iki üç kez parmağını koyup çekmek zorunda kalırdın bu romda hiç öyle şeyler yaşamıyorsun tek bir kere dokundur tamamdır..

uzun süreli kullanımım mokee oldu ama mokee den sonra kısa süreli lineage ,revenge,elephant falanda kullandım bazıları güven vermedi bazıları stabil değildi ..

8.1oreo da okuduklarım genel olarak şarjı sömürmesi ve telefondaki bazı özellikleri bir çalışıp bir çalışmaması yönünde..

şunuda söyliyim bu fiyatlara alınıcak gene en iyi tellerden biri 2 senedir nerdeyse bende daha açamadığı takıldığı sorun çıkardığı beni yarı yolda bıraktığı bir uygulama özellik sıkıntı olmadı..

bu süreç zarfında çevremde hemen hemen herkes o nedenle bu nedenle bir kere telefon değiltirmişdir bana değiştirme ihtiyacı duydurtmadı bu tel..

yalan yok çok oyun oynamam oyunu bilgisayarda oynarım bilgisayardanda şunu biliyorsam bu teller içinde geçerlidir oyun işin içine girerse elindeki telefonun ömrü en fazla bir sene falan olur çünkü oyunlar her sene daha yüksek specler donanımlar ister durur illaki elindeki tel bir noktada yetersiz kalır..

geçenlerde gene bir bitim kanlandı dedim yeni telmi alsam..

şöyle zevkime uygun tellere bakdım zte nubiaz17, meziu pro7 plus,one plus 5, mi mix2 falan derken bir baktım 2 bin tl li rakamlara gelmişim ..

dedim boşver ne gerek var boş para harcamaya canavar gibi telin var bozulursa arıza yaparsa seni yarı yolda bırakırsa yada artık rami işlemcisi yetersiz kalırsa bakarsın o sıra..

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Guncel bilgiler için sağolasın, miui pil ömrünü ayarlamalardan sonra paylasirsan bilgimiz olur....

• evet bugün iki günlük testten sonra şarj ömrü nerdeyse iki misli arttı normalde sabah 9 dan ancak öğlene kadar dayanan tel bugün 1 gün olucak nerdeyse baya iyi gitti ..

yaptıklarımı söyliyim pil tasarruf ayarlarından arka planda çalışan herşeyi temelli kapat yaptım ..

sonra rami işlemciyi çok yoran miu ile gelen gereksiz bir iki eklenti vardı devamlı onlarda arka planda çalışıyor biri müzik uygulaması biride tema onlarıda sildim...

müzik uygulaması çinlilerin spotifyı gibi bir şey ama hep çinli şarkıcılar var.. yani bir işe yaramıyor ama arka planda çalışıyor devamlı bir tanede tema programı vardı çok güzel temalar ordan indirebiliyorsun ama arka planda deli gibi işlemciden ve ramden yiyor ve davamlı açık onuda sildim..

bunun dışında malum bizim tellerde hızlı şarj özelliği var onu ben açık sanıyordum tesadüf menüleri gezerken öyle bir bakıyım dedim meraktan o özellikde off du onuda on yaptım ..

şimdi şarj 1 gün oldu ortalama kullanımda çok çok iyi..

ilk kurduğumda miu9 u akşam 8 de şarj full dü biraz face instegram gezindim yarım saat falan sonra teli koydum hiç dokunmadım sabah elime bir aldım full olan şarjdan %19 kalmışdı batarya bitmek üzereydi..

Telefon kendi kendine uyku modundayken full şarjını bitirmişdi artık arka planda neler çalışıyorsa..

şimdi çok çok iyi 1 gün oldu nerdeyse şarj %40 duruyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 10 Mayıs 2018; 17:26:6 >

• Telefona nasıl root atabilirim arkadaşlar?

Edit: Magisk ile hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hop-e3 -- 14 Haziran 2018; 18:17:29 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.