Şimdi Ara

Leeco Max 2 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tşkler ama önceden denedim yüklenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,cihaza fabrikadan çıktıgı gibi format atma yöntemini bilen varmı? romu flashlayınca bellek azalıyor.
  • Kullanan arkadaşlar cihaz hakkında yorum yapabilir mi ? 1000 TL ye sıfır kapalı kutu buldum almaya değer mi o fiyata ? Batarya performansını çok merak ediyorum kullanan arkadaşlar bir açıklık getirebilir mi bu konuya 2K ekran var 3100 Mah batarya düşündürücü

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra o fiyata almazdim. Ayrica modeli nedir ? x829 ise bant 20 eksik. Sonucta artik guncelleme almayan, neredeyse mobil sektöründen çıkmış bir firmanın telefonu. Orjinal rom u ile kamera dinamik kontrast ayarlayamiyor genelde anca sizdirilan 28s ile biraz duzeliyor. Custom rom kurarsniz google hdr+ li kamera programini kullanabiliyorsunuz aman odak sorunu oluyor vs.

pil ömrü 3.5 saat ile 4.5 saati gecmez..

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam batarya süresi benim için önemli şu anda Note 4X kullanıyorum fakat satma durumum var Le Eco da önerdiğiniz bir model var mı ? Coolpad 1 diye bir model var ona bakmıştım x526 modeli var Snapdragon işlemcili

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Bende note 4 un facia kamerasından sonra almıştım Le Max 2 yi... coolpad in 2 modeli var. 2 side leeco üretimi.

Ne tavsiye edersiniz diye sorarsaniz direk butceniz ne derim :)

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde bilirsiniz Note 4X de çok iyi bir pil süresi var Max 2 de bu süre 3/1 oluyor sanırım o yüzden uzak duruyorum fakat Coolpad C1 di sanırım yine 4060 mah bataryası ve çift kamerası var x526 veya x626 modellerini gördüm birde x720 modeli var TR de ve özellikle İstanbul'da satan pek fazla yok maalesef oysa ki gayet iyi ve uygun telefonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

dha onceki mesajlarima bakarsaniz ayni konuda cesitli modem dosyalari paylastim... 1 2 sayfa geriye dogru okuyun...

hocam çok acil yardıma ihtiyacım var. telefona rom atmaya çalışırken yarı da kaldım galiba. twrp ile romu açtım. sonra yeniden başlatayım derken os yüklü değil dedi? telefon açılmıyor şuan. Kapalıyken de bir türlü pcye bağlayamadım. yardımcı olun lütfen
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    hocam çok acil yardıma ihtiyacım var. telefona rom atmaya çalışırken yarıda kaldım. romu twrp ile açtım zipten sonra telefonu yeniden başlatayım dedim uyarı verdi. os yüklü değil diye. telefon leeco ekranında kalıyor açılmıyor yardımcı olur musunuz lütfen?
  • arkadaşlar yardım edin rom atarken yarıda kaldım telefon kapalı ve pc telefonu görmüyor ne yapmalıyım. telefon twrp yüklü
  • vbelle kullanıcısına yanıt
    Öncelikle twrp ye girebiliyor musunuz? Tuş kombinasyonu ile? .yukarı + power dı sanırım?
    http://forum.one-teams.com/Konu-QFIL-UNBRICK-LeEco-Le-Max-2-Fabrika-Romu-82x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 18 Kasım 2017; 19:16:34 >
  • quote:

Öncelikle twrp ye girebiliyor musunuz? Tuş kombinasyonu ile? .yukarı + power dı sanırım?
    http://forum.one-teams.com/Konu-QFIL-UNBRICK-LeEco-Le-Max-2-Fabrika-Romu-82x

evet girebiliyorum hocam
  • vbelle kullanıcısına yanıt
    flash disk e herhangi bir custom rom atın. twrp üzerinden flash diske attığınız romu yükleyin. Bunun için bir otg aparatına ihtiacınız olacak tabi. Twrp açıkken telefonu pcye bağladığınızda cihazı görüyorsa romu telefonun dahili depolama alanına atıp sideport modundan da yükleme yapabilirsiniz.
  • arkadaslar bu cihaz alinir mi halen? yoksa baska cihazmi bakayim acil cvp lutfen

• kas_adam K kullanıcısına yanıt
    Kaça alacagina gore degisir...

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam batarya süresi benim için önemli şu anda Note 4X kullanıyorum fakat satma durumum var Le Eco da önerdiğiniz bir model var mı ? Coolpad 1 diye bir model var ona bakmıştım x526 modeli var Snapdragon işlemcili

amaç batarya ve stabilite ise mi max2...... le eco çok güzel kaliteli telefonlar çıkarttı hatta x900 ve x820 modellerini epey kullandım....ancak yazılımda sınıfta kaldı firmaya o kadar mail attık tr destekli multilanguage rom yazın lütfen diye cevap: biz ürünlerimizi hindistan ve amerika pazarına çıkartıyoruz multilang çıkmayacak cevabını verdi ve twrp vb gibi uygulamlarla cihazın stabilitesi bozulmakta tavsiyem xiaomi modelleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 27 Kasım 2017; 18:24:35 >
  • quote:

Kaça alacagina gore degisir...

620 TL ye aldim hocam. Ccihaz cok iyiymis gercekten.

• posıtıve kullanıcısına yanıt
    Hocam mi max 2 çok büyük ergonomi 0 gözümde note 4X kullandım ama kamera yönünden sıkıntı vardı onun dışında gayet güzel telefonu le eco yu görünce bir baktım gayet güzel telefonları var ve uygun snapdragon 821 3-4 GB ram 4070 mah bataryalı bir telefon 1000 TL ye Turkiye gibi bir ülkede bulmak şaka gibi o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam mi max 2 çok büyük ergonomi 0 gözümde note 4X kullandım ama kamera yönünden sıkıntı vardı onun dışında gayet güzel telefonu le eco yu görünce bir baktım gayet güzel telefonları var ve uygun snapdragon 821 3-4 GB ram 4070 mah bataryalı bir telefon 1000 TL ye Turkiye gibi bir ülkede bulmak şaka gibi o yüzden

çok doğru söylüyorsun ancak ;
    şu letv lere adam gibi yazılım yapmıyorlar milleti dilenci yaptılar ağızlarının içine bakıyoruz developer ların aurel in cuoco nun vb son 3-4 aydır çıkan romlar iyi evvelinde 14s vardı telefonun ilk aldığımda ve inanın 30 gün rom atmadan sabit kullandığımı hatırlamıyorum ya dialer arama yamıyordu ya donuyordu ya parmak izi tam çalışmıyordu ya karşı tarafa ses gitmiyordu az bir şey sıcaksa telefon yeniden başlatmaya korkuyordum telefonu
    çünki başlatma sonrası sürekli restart ediyordu

• posıtıve kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda 26s diye bir sürüm varmış onu kullanmaya çalışırım baktım olmuyor miui atar geçerim diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.