Şimdi Ara

Leeco Max 2 (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metearman

en iyi süreyi veren miui rom çıktı,stockda yarısını aldım,

leeco le max 2 (x829) telefonda yüklü gelen rom stabil fakat çok sade.
    Miui 8 yüklenebilir demişsiniz. Tavsiye edermisiniz, stabil çalışıyormu acaba?
  • İlginçtir Samsung gear fit 2 bildirimlerde WhatsApp ve SMS göstermiyor ama aramaları gösteriyor bluetooth sorunlu sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navigasyon kuran var mı? igo kurmayı denedim çözünürlük dosyasını düzenlemek gerek ..
  • Abd den gelecek bir arkadasimin adresine asagidakini siparis ettim bakalim ay sonunda gelirken getirecek.

X820 band 20li model ve 6/64 fiyatı cok iyi geldi bana ama sizler ne dersiniz?

Leeco Max 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 14 Mayıs 2017; 22:22:0 >
  • şu anda en son tosck sürüm hangisi arkadaşlar şu anda mokee kullanıyorum gayet stabil güzel ama kamera sıkıntılı slowmotion falan çekimleri yok donuyor falan .. onun dışında normal çekim lerde fazla sıkıntı yok ..

ben genede orjinal stock sürüme dönme niyetindeyim en son orjinal stock sürüm hangisi ne tür iyleştirmeler yapılmış bilen varmı.. ben ilk aldığımda parmak izi stock sürümde çok kötüydü 5 kere tanımıyor bir kere tanıyordu bu mokee da şahane mesela..

şarjıda çok başarılı değildi mokee de pil tasarruf modu var %5 indimi otomatik devreye giriyor telefon çok rahat 4-5 saat kadar dayanıyor arka planda her şeyi kapatıyor..

aslında mokee den genel olarak gayet memnunum .. kamera olayı dışında..
  • batarya sorunu yaşadıgım telefona yaptıgım müdaheleler,
    1-remix resurrection os 7-1-2 romu,
    2-gelişmiş ayarlardan,ekran kapanınca:2g ye geçiş,wifi kapalı,ekran otm.
    3-greenify uygulaması,
    4-hibernate uygulaması uykuda frekansın 300mhz düşmesi,
    5-3c battery monitör pro-3c proses monitör pro uygulaması(ücretlidir),batarya kapasitesinin 2730 mAh
    gösteriyordu,bug ve çok çalışanların grafisini takip,
    6-battery repair uygulamasıyla sanal batarya tamiri,
    sonuç:1 günü bulan ortalama pil süresi,
  • quote:

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/x82x-resurrectionremix-m-v5-7-4-t3542355

meraklısı için hem nougat hem mokee remixli rom,

merhaba,

bu romu ve gapps ı telefona atsam direkt recovery üzerinden kurabilir miyim? yoksa illa pc den mi yapmam lazım.

selamlar,
  • onurozka O kullanıcısına yanıt
    bu rom custom rom olduğundan TWRP yüklü olması lazım. TWRP yüklemek için bilgisayardan yapmanız gerekir. TWRP yüklüyse telefonun hafızasına atıp twrp recovery den yükleyebilirsiniz

• Takip

• bu telefon şarjı bittimi açılması bir sıkıntı kolay kolay açılmıyor biraz uğraştırıyor..

bunun nedenine yabancı forumlarda fabrikanın kutuda yolladığı orjinal usb type-c tipi kablonun dandik dandik olmasından ötürü olduğu söyleniyor..

bende o yüzden nilkin usb type-c tipi kablo sipariş ettim aliexpress den .. geldimi özellikle şarjı full bitirip teli kapatana kadar bitirip deniycem.. işe yararsa yazarım buraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

bu telefon şarjı bittimi açılması bir sıkıntı kolay kolay açılmıyor biraz uğraştırıyor..

bunun nedenine yabancı forumlarda fabrikanın kutuda yolladığı orjinal usb type-c tipi kablonun dandik dandik olmasından ötürü olduğu söyleniyor..

bende o yüzden nilkin usb type-c tipi kablo sipariş ettim aliexpress den .. geldimi özellikle şarjı full bitirip teli kapatana kadar bitirip deniycem.. işe yararsa yazarım buraya..

3 ayrı kablo degiştirdim,farklı sonuc alamadım,nillkini aldıgınız yerin linki nedir,banggooda orjinal oneplus 3 için kaliteli kablo buldum,https://www.banggood.com/Original-ONEPLUS-3-100CM-4A-DASH-Fast-Quick-Charging-Data-USB-3_1-Type-C-Cable-p-1137504.html?rmmds=category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metearman -- 1 Haziran 2017; 0:26:15 >

• quote:

quote:

bu telefon şarjı bittimi açılması bir sıkıntı kolay kolay açılmıyor biraz uğraştırıyor..

3 ayrı kablo degiştirdim,farklı sonuc alamadım,nillkini aldıgınız yerin linki nedir,banggooda orjinal oneplus 3 için kaliteli kablo buldum,https://www.banggood.com/Original-ONEPLUS-3-100CM-4A-DASH-Fast-Quick-Charging-Data-USB-3_1-Type-C-Cable-p-1137504.html?rmmds=category

ben orjinal samsung s7 edge kablosunu kullanıyorum ucuna donusturucu takarak bahsettiğiniz geç açılma sorunu olmuyor

• quote:

quote:

nilkini aliexpress deki nilkinin resmi kendi dükkanından aldım.. Deniycez bakalım.. yabancı forumlarda sorunun kablodan kaynaklandığı bazı kullanıcıların kaliteli kabloyla bu sorunu çözdüğü yazılmış.. zaten telefon komple kapalıyken oluyor yani yazılımsal bir sorun olamaz.. ya fabrikasyon bir hata var telde..
    yada hata şarj ekipmanında olan bir zayıflık yada kalitesizlik sonucu olan bir durum..

şimdi yukarda arkadaşda yazmış s6 da böyle bir sıkıntı yaşamıyorsa yüksek ihtimal kablo kaynaklı olabilir.. gene devam ederse elimde bir orjinal samsung adaptörüde var son olarak onda denerim basit bir dönüştürücü alarak.. oldu oldu artık olmadı ne yapalım şarjı komple bitirmeden %5 lerde falan şarja takıcaz sık sık..

kapanırsada aslında sorun yok açılıyorda zor açılıyor geç açılıyor bir kaç kez denemek gerekiyor..

kablonun linki.. bu arada piyasada çok çeşitli type-c tipi kablo var bizimki quick şarj özellikli 3 amperliklerden .. doğru kabloyu almakda lazım.. yoksa kendi kablosu ayarında yada kendi kablosundan daha kalitesiz bir kablo aldıkmı gene aynı sonucu alırız.
    https://www.aliexpress.com/item/Nillkin-universal-USB-Type-C-Cable-Nylon-Line-Metal-Plug-3-0-Type-C-USB-for/32668409267.html?spm=2114.13010608.0.0.rjMyib

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 1 Haziran 2017; 5:3:20 >

• Arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmış bulunmaktayım Software version: 5.9.023S deneyeniz oldumu acaba bende 19 s yüklü.
  • Merhaba

Zuk 2 mi onerirsiniz bunu mu yada 580 tl g4 mu

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    3 aydır cihazın pil performansı berbat ötesi,orjinal şarjı ve kablosuyla 2 saati anca buluyor oda shutdownlar ve yüzde 40lık gösterge düşüşleri,tekrar açılıncada yenilenmiş oranla tekrar çalışıyor,daha kısa sürede kapanıyor,şarjıda 5 dk da tamamlıyor,transmort marka şarj kablo 7.1.2 başka programlarla tek shutdowna kadar düşerebildim.10 saate kadar bekleme aldım maalesef stabil hale gelmedi,
    sizin kablo çözüm olmazsa şarj cihazınızda bozulmuş olabilir,iyi bir şarj cihazıyla tekrar deneyin,hiç çözümezseniz,benim gibi 250 dolarlık tuğlaya dönüşen lemax 2 x829 külübünü açalım,
  • metearman M kullanıcısına yanıt
    bence piliniz ölmüş, pilinizi değiştirmeniz gerekiyor... 2nci el mi almıştınız?

• benim pil ömründe bir sıkıntı yok nazar değmesin bir gün hatta az kullanırsam interneti falan 1.5 gün götürüyor.. sorun şarj olma olayı.. ondada sorun yok aslında makina açıkken ..

sorun makina kapandığında kapalı olduğunda oluyor.. bakalım deniycem olmadı mümmkün mertebe kapatmıycam zaten normaldede %5 de şarj eden biriyim.
  • Arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum fakat rom ile felan uğraşamam...
    Aldığım gibi custom rom ile kullansam ne gibi dezavantajlara sahip olmuş olurum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

Arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum fakat rom ile felan uğraşamam...
    Aldığım gibi custom rom ile kullansam ne gibi dezavantajlara sahip olmuş olurum ?

Custom rom olarak hangisi var mesela. Cuocu92 olan custom en stabil olanı bana göre. O varsa hiç sıkıntı olmaz. Diğerleri hakkında pek bir bilgim​yok. Ben orijinal rom kullanıyorum. 5.9.23 ü

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.