Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    buda lineage değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok degil lineage

• djtato kullanıcısına yanıt
    resurrectionRemix 5.8.3 Android 7.1.2 yi yükledim telefonun %95 i türkçe oldu baya bi fonksiyonel muhtemelen cm tabanlı. Ama alarm telefon kapalıyken çalışmıyor senin yüklendiğindede varmı bu sorun

• bu romların cogunda tel kpalı ıken alarm calmaz. ben 7/24 teli acık bırakırım.. yazılımda suna dıkkat et. foto cekerken oto. netleme yapıyormu ve video kayıt yapıyormu bunları yapıyorsa iidir.
  • Bugun OMNI rom kurdum cok güzel. kernel ile stabil hale getirdim. cihazı.. hersey güzel suan da tavsiye ederim bu romuda..

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/wiprom-omnirom-7-1-1-lezl1-lex720-alpha-t3522913
  • Mi 5 ve pro 3 arasında kaldım mi 5 ebatı hoş pro3 Bataryası nedeniyle düşünüuorum, cool1 kullanıyorum ,mi5 bataryası iyi olsa gözüm kapalı alacağımda .

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    tartışmasız le pro 3,artı olarak işlemci, band20, ön kamera, ram, olarak önde

• Ekran süresi kaç saat alıyorsunuz pro3de? Aslına bakarsanız mi 5 kalite açısından zayıf, yazılım ise sadece göz doldurmadan başka bişey değil, mesela ben cool1 kullanıyorum herkes yazılımından şikayet eder, ROM az fakat değiştirmeye gerek olan bi eksiklik yok ben halen grosshopla gelen romu kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

Ekran süresi kaç saat alıyorsunuz pro3de? Aslına bakarsanız mi 5 kalite açısından zayıf, yazılım ise sadece göz doldurmadan başka bişey değil, mesela ben cool1 kullanıyorum herkes yazılımından şikayet eder, ROM az fakat değiştirmeye gerek olan bi eksiklik yok ben halen grosshopla gelen romu kullanıyorum

Son sürüm Grosshop rom yazılımı hangisi?

Sizde hangi sürüm yüklü?

• Bende cool1 var, grosshop 14 s kullanıyorum, hepsini denedim fark yok, android 7 gelmiş bu arada, pro3,ü bilmiyorum,

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    ekran süresi çift hat 4g wifi sürekli açık 7 saat alıyorum, grossoshop 23s kullanıyorum. miui, lineage falan kullandım ama sıkıntılı çoğu, o yüzden en stabili grossoshop yada ingilizce kullanmak istersen stock rom.

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

ekran süresi çift hat 4g wifi sürekli açık 7 saat alıyorum, grossoshop 23s kullanıyorum. miui, lineage falan kullandım ama sıkıntılı çoğu, o yüzden en stabili grossoshop yada ingilizce kullanmak istersen stock rom.

Le pro 3 var bizde,Grosshop 20s Android 6.0.1 yüklü,cihaz üzerinden Ota ile yeni yazılım varmı diye baktığımızda yeni yazılım yok diyor.

Siz 23s'i ota dan mı indirip yüklediniz ve 23s tede 7.0 geliyormu?

Haricen twrp recowery ile yüklediyseniz,linkini ve yükleme de adımlarının linkini paylaşabilirmisiniz rica etsem?

• bu aşağıdaki linkten indirdim. her türlü rom ve klavuz var Android 6ile geliyor yani stock rom

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=783366

• Grosshop 23s nasıl termo? bu onu denemedim rom olrak :)
  • djtato kullanıcısına yanıt
    fazla bi fark yok sesli arama özelliği var

• Benim cool1 gibi ekran süresi 7 saat güzel fakat kamera düşündürüyor mi5 gibi ise kamerası kesin alınır, bana göre mi5 kamerası çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

bu aşağıdaki linkten indirdim. her türlü rom ve klavuz var Android 6ile geliyor yani stock rom

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=783366

Eyvallah,sağolasın.
    23s'i yükledikten sonra üzerine ufak boyutlarda da olsa ota üzerinden güncelleme geldimi, stabilite düzeltmeleri kamera iyileştirmesi yada güvenlik vs.gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 24 Haziran 2017; 22:55:45 >
  • Bu telefon band 20yi destekliyormu arkadaslar

• selam arkadaşlar
    bir kaç hafta önce ,cool1,xaiomi mimax 2 ,leeco pro 3 arasında gidip geldikten ve hatta tek tek hepsini elimde inceleme fırsatı bulduktan sonra kararım leeco pro 3 oldu,(4/64 olanını buldum)şimdilik rom hariç bir sorunumuz yok gayet iyiyiz,
    rom konusuna gelince şu iki haftada flyme,GS,çin stok, USA stok,miui,mokee vs gibi en az 15 rom kurdum ve kimini bir süre kimini bir kaç gün kullandım ancak halen tatmin edici bir rom bulamadım,azda olsa portlama romlarda bugs haliye var,stok romların arayüzünde gelen ve silinemeyen (yada ben yolunu bilmiyorum)letv gibi bir kaç abuk subuk sayfa yüzünden,bolca çince temizlemek zorunda kaldıgım romlar yüzünden vs ,vs ,halen sürünüyorum
    sorunum dilde degil zaten hep ingilizce kullanıyorum,(flyme nin türkçesi gayet iyi),sizden önerilerinizi bekliyorum ekran süresi rekoru istemiyorum günlük kullanımda beni üzmesin yeter

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.