Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bercalan21

Ayrıca xda forumda yeni rom çalışmaları var

hocam google play store den mobil internet açıkken uygulama vs.indiremiyoruz kablosuz bekleniyor yazıyor.

Fakat wifi üzerinden sorun yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türktelekom mobil internet açık Google play store den indirme veya güncelleme yapamıyoruz.?

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

• sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

sorun çözüldü.

Aynı sorun bende de var. Wifi ie bağlıyken play storeden her şey inmiyor ancak , dışarıda telefonla bağlıyken google play storeden bir şey indirmiyor ve " kablosuz bekleniyor " yazısı çıkıyor. Nasıl çözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bercalan21

quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

sorun çözüldü.

Aynı sorun bende de var. Wifi ie bağlıyken play storeden her şey inmiyor ancak , dışarıda telefonla bağlıyken google play storeden bir şey indirmiyor ve " kablosuz bekleniyor " yazısı çıkıyor. Nasıl çözdünüz?

indirilenler uygulamasında settings kısmında internet kullanım sınırlaması var no limit yaptık düzeldi.

• Teşekkürler. Sayenizde Düzeldi .
  • zil sesi sorunu yaşayan varmı arkadaşlar,

bazen arayanlarda telefon sessizdeymiş gibi takılıyor.

acaba neden olabilir?

• arkadaslar telefonu disarda kullandiginizda ekran net gozukuyor mu ? gunes isigi altinda. birde on kamera 8 mp nasil ? cekiyor. Bide xiaomi mi bu telefon mu ? hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkRose1 -- 7 Mayıs 2017; 11:15:12 >
  • Yazılım olarak xiaomi , ekran parlaklığı açarsan hepsinde net görünür.kamera efsane,

• yazilim olarak evet xiaomi fakat kamera ve donanim 6gb ramli olmasi avantaj diye dusunuyorum. Suan bende asus kullaniyorumda telefon guneste son parlaklik hic gozukmuyo o yuzden sordum. Kamera olarak on kamerasi tatmin edici mi 8mp Arkasi guzel.

• Ön kamera enfes

• termomen kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. Nereden alabilirim gearbest mi banggood mu ? yoksa başka bir yerden mi.
  • termomen kullanıcısına yanıt
    Oneplus 3T mi iyi bu mu ?
  • Ön plus kullanmadım bilmiyorum.ben sahibinden komdan aldım . Facebook ta bi grupta da satıyorlar.

• Arkadaşlar, ben 1 aylığına Çine gitmiştim. Le eco pro 3 6gb, 64 gb bellekli olanını aldım. Ancak, Çinde google yasak olduğu için google play indiremedim. Türkiyeye geldim. Türk hattı taktım. Google play error veriyor, Leeco hesabı oluştur diyor. Le eco hesabı oluşturmaya çalışırken, daha önce taktığım Çin hattını görüyor, hesap oluştururken Türkiye hattını kabul etmiyor, dolayısıyla play stora giremiyorum. Şimdiye kadar iphone kullandığım için android yazılımlı telefonlarda çok acemiyim. yardım lütfen. Hatta Ankarada olup bu telefonun dilinden anlayan varsa bizzat görüşmek isterim. Yardımlarınızı bekliyorum..
  • Hayırlı olsun hocam . Bende aynısını kullanıyorum. Zamanınız varsa telefona rom yükleyin yeni romda zaten her şey mevcut. Çok zor değil. Hiç anlamam derseniz gerekli dosyalar zaten konuda verilmiş . Bir flash belleğe yükleyip telefoncuya götürün cüzi bir miktarla gerekeni yapacaktır.
  • Beyler türkçe ve güncelleme alan rom 20s mi, marshmalow 6.0.1

23s ten bahsediliyor,bunu yükleyen varmı,Android 7.0 vs.nezaman gelir?

• Arkadaşlar son çıkan romlardan kullananlar varmı acaba? Deneyimlerini yazarlarsa iyi olur. Bende grosso yüklü.. memnunum gerçi ama daha iyisi olursa ne ala :)
  • lineage sorunlu..

http://www.teamsuperluminal.org/cyanogenmod-13-0-lex720/

üstteki yazılım gayet basarılı. parmak izi filan hersey aktif
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcandelikanli

Arkadaşlat TWRP recovery yüklemek için kendi hazırladığım cmd içeriğini paylaşıyorum. Sorunsuzdur ve tüm içerik dosyada mevcut. Açıklamayı içerisinde bulacaksınız. Güle güle kullanın.

http://www62.zippyshare.com/v/9WD2OFvP/file.html

hocam dosya silinmiş sanırım. tekrar yükler misin. bu telefon için piyasada başka açıklayıcı bir yer yoktur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.