Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler malum satıcı için konuşuyorum site adı ve satıcı adı vermiyorum. Aldığınız satıcı 2 kadrgo biçimnde gönderiyor biri cihaz biri de telefon kutusu şeklinde herhangi bir yanlışlık yok,satıcı bunu bilerek yapıyor(bazı sebeplerden dolayı ülkemizle alakalı). Yani takip edemiyorum diye düşünmeyin 20 gün kargoya verildikten sonra ürün elinizde olacak eğer aksilik çıkmazsa kargo takibi olmamasına çok takılmayın sebebi ülkemizdeki bazı sıkıntılardan ötürü.Satıcıya hemen dispute açmayın,para aliekspressin hesabında alıcı koruması sistemi var.Ürün 45-60 gün arasında elinize ulaşmazsa zaten tam para iadesi alıyorsun.
    Esenle kalın.

Hala bu telefon alınır mı diye soranlar oluyor arkadaşlar bu telefon şuanda günümüzdeki bütün amiral gemilerle yarışacak düzeyde hatta SnapDragon 821 kullanan en performanslı cihaz. Bu işlemciyi kullanan diğer işlemcilerden daha performanslı çalışıyor. Antutu testlerinde en azından öyle kafanız rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Gençler malum satıcı için konuşuyorum site adı ve satıcı adı vermiyorum. Aldığınız satıcı 2 kadrgo biçimnde gönderiyor biri cihaz biri de telefon kutusu şeklinde herhangi bir yanlışlık yok,satıcı bunu bilerek yapıyor(bazı sebeplerden dolayı ülkemizle alakalı). Yani takip edemiyorum diye düşünmeyin 20 gün kargoya verildikten sonra ürün elinizde olacak eğer aksilik çıkmazsa kargo takibi olmamasına çok takılmayın sebebi ülkemizdeki bazı sıkıntılardan ötürü.Satıcıya hemen dispute açmayın,para aliekspressin hesabında alıcı koruması sistemi var.Ürün 45-60 gün arasında elinize ulaşmazsa zaten tam para iadesi alıyorsun.
    Esenle kalın.

Hala bu telefon alınır mı diye soranlar oluyor arkadaşlar bu telefon şuanda günümüzdeki bütün amiral gemilerle yarışacak düzeyde hatta SnapDragon 821 kullanan en performanslı cihaz. Bu işlemciyi kullanan diğer işlemcilerden daha performanslı çalışıyor. Antutu testlerinde en azından öyle kafanız rahat olsun.

Dispute acmadim.saticiya soruyorum urun nerede diye...ses cikmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

telefonda bikaç gün önce başlayan wifi aktif edememe durumu oluştu. google aramalarından olumlu bir düzeltme bulamadım. yurtdışı kaynaklı modele özel bu problemi paylaşanlar olmuş güncel ,fakat çözüm çıkmadı.
    bu arada custom romlardan birini yükleyip imei atıcam (sorun bu şekilde çözüledebilir derseniz beklerim.)

Custom rom atın hocam bu şekilde düzelme yöntemi olacağını sanmıyorum. At bir Aicp bak keyfine :)

custom romlardan (aicp) ilk sayfadaki bahsettiginiz kamera iyileştirmesi ( g pixel hdr fln ) yararlanılıyormu ?
  • quote:

quote:

quote:

telefonda bikaç gün önce başlayan wifi aktif edememe durumu oluştu. google aramalarından olumlu bir düzeltme bulamadım. yurtdışı kaynaklı modele özel bu problemi paylaşanlar olmuş güncel ,fakat çözüm çıkmadı.
    bu arada custom romlardan birini yükleyip imei atıcam (sorun bu şekilde çözüledebilir derseniz beklerim.)

Custom rom atın hocam bu şekilde düzelme yöntemi olacağını sanmıyorum. At bir Aicp bak keyfine :)

custom romlardan (aicp) ilk sayfadaki bahsettiginiz kamera iyileştirmesi ( g pixel hdr fln ) yararlanılıyormu ?

Custom romlarda Google Camera yükleyip ayarları yaparsanız iyi bir görüntü kalitesi elde edersiniz :)

• anlaşıldı, teşekkürler.

formatlama : driverlar , twrp, root, rom , imei onarımı işlem sıralaması konuda paylaşıldıgı şekliylemi yapılmalı:

-stok rom dan custom rom a geçiş yapmak istiyorum.
    -imei düzenlemesi yapmak istiyorum.
    - ilave olarak da google camera donatısı yüklemek istiyorum.

paylaşımda okudugum kadarıyla önce olmassa olmaz :
    sürücüleri yüklüyorum, ardından twrp, root , imei, rom işlemlerini mi takip etmeliyim.
    fakat twrp işlemi sonrası herşeyi silin ( dalvic, wibe vsss ) bilgisi paylaşılıyor. bu durumda ilk yüklenen driver lar da uçmuş olmuyormu ?
  • yine kavuştuk

130 Tl ye tamir işi oldu,ekran kartı gitmiş onu degiştirdik dünden bugüne kullanıyorum gayet iyi durumdayız,galiba tel yine bana kalacak adını duyan istemiyor

ben en iyisi MOKEE rom ve hatta diger AOSP romlardan bir kaç gün uzak kalayım ,şimdilik Tora rom ile yola devam
  • mudur1998 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kim yapıyor bu tamir işini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

anlaşıldı, teşekkürler.

formatlama : driverlar , twrp, root, rom , imei onarımı işlem sıralaması konuda paylaşıldıgı şekliylemi yapılmalı:

sürücüleri yüklüyorum, ardından twrp, root , imei, rom işlemlerini mi takip etmeliyim.
    fakat twrp işlemi sonrası herşeyi silin ( dalvic, wibe vsss ) bilgisi paylaşılıyor. bu durumda ilk yüklenen driver lar da uçmuş olmuyormu ?

İlk önce stock romdayken imei işlemini sonra custom rom'a geçme işlemini en sonda google camera yükleme ve ayarını yapacaksınız.

Ayrıca driverlar pc için, telefona ne yaparsanız yapın nasıl driverlar slinsin hocam .
    Pc formatlamazsanız driverlar silinmez.

Twrpde custom rom yüklerken ilk önce wipe--->advanced wipe--->internal stroage ve varsa(usb otg) hariç herşeye tik koyulması gerek.
    Sebebi temiz bir kurulum için eğer wipe işlemlerini yapmazsan cihaz brick olabilir sonra neden açılmıyor diye panik olmamak için bu yapılmalıdır.
    İnternal Stroage silmediğimiz için resm,video,rehber gibi dosyalarımız silinmeyecek ama önceki romumuzdaki tüm ayarlarımız ve tüm uygulamalarımız silinecek .
    Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

Diğer konudaki sıralamayla yapılacak diye bir muhabbet yok sadece imei işlemi için twrp ve root'a gerek bile yok zaten ...

Detaylı bir şekilde anlattım .
    Kolay Gelsin.

• Telefonu stock romda kullanıyorum şu an fakat kameradan memnun değilim doğal olarak. Gece çekimleri çok kötü. Stock roma Google kamera da kurulmuyor sanırım. Kamera modülünü hangi uyguulama ile görebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

yine kavuştuk

130 Tl ye tamir işi oldu,ekran kartı gitmiş onu degiştirdik dünden bugüne kullanıyorum gayet iyi durumdayız,galiba tel yine bana kalacak adını duyan istemiyor

ben en iyisi MOKEE rom ve hatta diger AOSP romlardan bir kaç gün uzak kalayım ,şimdilik Tora rom ile yola devam

Acaba nasıl yaptırdığınız alakalı ufak bilgi verirseniz diğer arkaşların başına geldiğinde ne yapması gerektiğinde fikir olması için.

Geçmiş olsun hocam adınıza sevindim .

Tora'nın romu bence stock rom aralarında en iyisi tartışmasız söylüyorum.Çok stabil en ufak bir bug'a rastlamadım sadece biraz ısınıyor ve pil stock romdan biraz daha kötü he tabi birde TR seviyesi %20 civarında baya az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanselte

Telefonu stock romda kullanıyorum şu an fakat kameradan memnun değilim doğal olarak. Gece çekimleri çok kötü. Stock roma Google kamera da kurulmuyor sanırım. Kamera modülünü hangi uyguulama ile görebilirim.

Gece çekimleri için Google Camera'da harikalar yaratmıyor sadece kumlanmayı azaltıyor bunuda belirteyim stock romda cameraapi2 desteği olsa bile tam olarak kullanmayacaksınız Hdr+ özelliği Android 7.0+ gereksinim istiyor. Gece çekimi yine memnun etmeyecktir.
    Hali hazırda stock romlarda Cameraapi2 desteğide yok zaten.

Kamera modülünü derken biraz daha açabilir misin ?
  • Büyük ihtimalle şeyi soruyor. Hani bazı 720x lerde kameralar farklı dediniz ya. Onu öğrenmeye çalışıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 24 Kasım 2017; 13:38:53 >
  • quote:

quote:

anlaşıldı, teşekkürler.

İlk önce stock romdayken imei işlemini sonra custom rom'a geçme işlemini en sonda google camera yükleme ve ayarını yapacaksınız.

Ayrıca driverlar pc için, telefona ne yaparsanız yapın nasıl driverlar slinsin hocam .

Twrpde custom rom yüklerken ilk önce wipe--->advanced wipe--->internal stroage ve varsa(usb otg) hariç herşeye tik koyulması gerek.
    Sebebi temiz bir kurulum için eğer wipe işlemlerini yapmazsan cihaz brick olabilir sonra neden açılmıyor diye panik olmamak için bu yapılmalıdır.
    İnternal Stroage silmediğimiz için resm,video,rehber gibi dosyalarımız silinmeyecek ama önceki romumuzdaki tüm ayarlarımız ve tüm uygulamalarımız silinecek .

Diğer konudaki sıralamayla yapılacak diye bir muhabbet yok sadece imei işlemi için twrp ve root'a gerek bile yok zaten ...

Kolay Gelsin.

Hocam burada wipe > advanced wipe yapın demişiniz. Asıl bu şekilde yaptığımızda cihaz brick olmaz mı?. Çünkü cihazın içindeki ne varsa siliyoruz. Ben böyle bir kez G3 te yapmıştım cihaz brick olmuştu(LG logosunda takılı kaldı).Sonra çözdüm ama ilk yapışımda bu sorunla karşılaşmıştım.

• lazye kullanıcısına yanıt
    Hangi model kamera kullanılıyor onu merak ediyorum.
  • ozanselte kullanıcısına yanıt
    Sony imx298 onepus 3t ve mi5deki sensor sensor iyi yazilim zayf malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Türk

quote:

quote:

anlaşıldı, teşekkürler.

Kolay Gelsin.

Hocam burada wipe > advanced wipe yapın demişiniz. Asıl bu şekilde yaptığımızda cihaz brick olmaz mı?. Çünkü cihazın içindeki ne varsa siliyoruz. Ben böyle bir kez G3 te yapmıştım cihaz brick olmuştu(LG logosunda takılı kaldı).Sonra çözdüm ama ilk yapışımda bu sorunla karşılaşmıştım.

Bu şekilde cihazın içindeki yazılımı silmiş oluyorsunuz evet ama temiz bir kurulum yapmak için bu dediklerimi yapmak zorundasınız dediğiniz gibi cihaz logoda kalıyor eğer bu işlemi yapıp cihaza yazılım yüklemezseniz cihazda yazılım olmadığı için sadece logo kalır. Cihazınız açılmaz ama bu şekilde yapmak lazım istenirse eğer öncelikle bir yedek alınır,tüm sistem yedeği sonra wipe işlemi sonra rom kurulur eğer rom kurulmaz ise restore'den en osn bıraktığı bütün herşey yerinde kalır. En garantiside bu tabikide.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanselte

Hangi model kamera kullanılıyor onu merak ediyorum.

Bunu öğremeniz size çok yarar sağlayacağını düşünmüyorum.
    Dediğim gibi şuanda bekleme kalmanız en doğalı toranın romunu denediniz mi oda stock romun oynanmış hali .
  • omni romda kernel tavsiyeleri alayım? crazy auqa kullanıyorum suan..
  • Bu arada Toranın romunu %80-90 oranında Türkçe şekilde versem kullanan olur mu?

Miui Türkiye forumundan bir arkadaş çevirecek .

Nasıl çevireceğinide söyleyeyim.
    @atilla24 arkadaşımızın daha önceki app ve priv-app çevirilerini direk pcden gömüp flaşlanabilir bir şekilde verecek isteyen olursa paylaşmayı düşünüyorum şahsen ben geçecem stock romu daha çok seviyorum custom romlardan.
  • Yeni aldığım kılıf nasıl beyler. Güzel mi. Rengine yakın bi rengi var. Arkadan iPhone gibi duruyo sanki. Sizce nasıl

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.