Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

bende pro 3 alcaktım ama max 3 e elım gıttı ve max 3 aldım...bakalım kac gunde gelecek...

Hayırlı olsun hocam henüz pek kimsede yok galiba ama yakında alırlar diye umuyorum :)
  • hocam müsait misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

bende pro 3 alcaktım ama max 3 e elım gıttı ve max 3 aldım...bakalım kac gunde gelecek...

hayirli olsun ben de merak ediyorum o cihazi. suan destek sifir. ama ilerde yavas yavas gelir diye dusunuyorum
  • Benim Aliexprees satıcısı Turkey Postla yollamış cihazı.Cihaz garanti gelir o zaman. Sonradan fark ettim. Adam Turkey Post kullanıyormuş :))..
  • Bu arada arkadaşların dediği gibi. Cihazlar geldiği zaman asıl forum o zaman dolup taşacak hocam. Her tülü kamera Rom Batarya App vb konuları deneyip konuşacağız inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Türk

Bu arada arkadaşların dediği gibi. Cihazlar geldiği zaman asıl forum o zaman dolup taşacak hocam. Her tülü kamera Rom Batarya App vb konuları deneyip konuşacağız inşallah.

İleride whatsapp grubu açabiliriz eğer isterseniz daha kolay yardımcı olabiliriz birbirimize :)
  • quote:

Benim Aliexprees satıcısı Turkey Postla yollamış cihazı.Cihaz garanti gelir o zaman. Sonradan fark ettim. Adam Turkey Post kullanıyormuş :))..

Turkey post nedir? PTT mi?
  • Olur açalım whatsaap grubu ben onaylıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Benim Aliexprees satıcısı Turkey Postla yollamış cihazı.Cihaz garanti gelir o zaman. Sonradan fark ettim. Adam Turkey Post kullanıyormuş :))..

Hocam dhl,fedex gibi kargo şirketleri hariç hepsi zaten ptt ile geliyor turkey postta pttdir hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 15 Kasım 2017; 10:7:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Evet hocam PTT post. Aynı standrat post gibi birşeymiş. Bende internette araştırdım. Birşey alırken Çinde sadece uçağa bindirilirken inceleniyormuş. Türkiye ye girince gümrüğe girmiyormuş aldığımız eşya. Hem sadece Türkiye ye direk geldiği için de daha kısa sürede geliyormuş. Bana cihaz geldiği zaman size süresini söylerim yine.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oradan aldım inşallah sıkıntı olmaz. Yorumlarda falan cihazın geldiğini yazıyorlardı ama bakalım.
  • quote:

Olur açalım whatsaap grubu ben onaylıyorum.

1-2 ay geçsin herkes cihaza sahip olsun o zaman açmak daha mantıklı diğer arkadaşların görüşleride önemli herkes isterse açabiliriz.
  • Hocam telefon açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Olur açalım whatsaap grubu ben onaylıyorum.

1-2 ay geçsin herkes cihaza sahip olsun o zaman açmak daha mantıklı diğer arkadaşların görüşleride önemli herkes isterse açabiliriz.

Süreyi cihazların geldiği süreye göre belirleriz hocam. Cihazlar ne zaman elimize ulaştı açarız zor değil zaten :)
  • quote:

Evet hocam oradan aldım inşallah sıkıntı olmaz. Yorumlarda falan cihazın geldiğini yazıyorlardı ama bakalım.

Yok hocam sıkıntı olacağını ben sanmıyorum geliyor bende aliekspressten aldım aynı satıcı o zaman başkaydı mağaza ismi ama aynı adam biliyorum. Burada da satıcı linkini paylaşmak istemiyorum sebebi zaten ülkemizde sıkıntılı gümrük 1-2 satıcı var onlar bari göndersin diye .
  • Hasancaktar H kullanıcısına yanıt
    Stock romu sevmedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Hocam telefon açıldı

Alla alla yükledin mi yoksa kendi kendine direk mi açıldı ?

• Hafıza böyle gözüküyo.

Ama telefon bozuk gibi hocam ekra ın kenarları kırmızı oluyo basınca değişik değişik uyg gelmiş falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Hafıza böyle gözüküyo.

Ama telefon bozuk gibi hocam ekra ın kenarları kırmızı oluyo basınca değişik değişik uyg gelmiş falan

hafıza sorununuz çözüldü hocam artık twrp yükleyip sadece rom atmak kaldı oda çok kolay :)
    Adınıza çok sevindim .

• Serkan Türk kullanıcısına yanıt
    Stok rom yüklenmedi.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.