Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin rom grosshop rom olmasın hocam ayarlar/telefon hakkında kısmından görebilirsiniz Tr destegi o romda var ama oda stok rom degil,
  • bahuy2003 yeni romundada Tr destegi var

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/rom-jui-28-7-17-mod-bahuy2003-t3648016

ancak bana göre launcher biraz sorunlu (nova ile geliyor)
  • Biz stock romda TR destegi yok derken, modlanmis stock romlardan bahsetmiyoruz. Grosso gibi tora gibi Turkce dilini yaptiklari romlara ekleyen developerlar var. o sekilde Turkce dil destegi ile geliyorlar tam oalrak ceviri olmasa bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 10 Ekim 2017; 18:24:23 >
  • Stock romlarda normalde TR dil yok arkadaşlar eğer varsa üzerinde oynanmış bir custom rom'dur.
    TR dil destekli diğer üzerinde oynanmış stock romlar ise bence iyi değil tam türkçe olması gerek çok zor bişey değil aslındahttp://forum.one-teams.com/Konu-Eco-User-Interface-Turkce-Dil-Ceviri-Projesi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber şu adreste bulunan çeviriler sadece stock romlara atılacak ,başka bir değişiklik yapmaya gerek yok zaten bunu herhangi bir geliştirici yapabilir onun içinde çok zor bişey değilde işte uğraşmıyorlar . Bize türk bir geliştirici arkadaş lazım yardım edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Uctane (uzin sureli) nougat denedim aicp telefonu gereksiz kasiyor

Rr rom cok akici ama mikrofon sesi cok az agziniz yanida konusmazsaniz karsi taraf duymuyor ama kişileştirmesi ust duzeyde 4.5 sat falan ekran suresi veriyor

Son olarak omni romdayim akici özelleştirmesi rr roma gore az

5 saat falan ekran suresi goruyor

Stok romda 6.5 saat ekran suresi alabiliyordum grenfy ile

Ama kamera insani sogutuyor telefondan oyuzden bence en iyisi omni şimdilik

görünce yazayım istedim. microfon için magisk içinde bir fix var. brlli parametreleri açarak sorunı gideriyor. ben de denerken sorun yaşamıştım o şekilde çözdüm. tam ismi android mic fix

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

sizin rom grosshop rom olmasın hocam ayarlar/telefon hakkında kısmından görebilirsiniz Tr destegi o romda var ama oda stok rom degil,

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

hocam yüklü yazılım bu. stock mu yoksa custom mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Bu aldiginiz yerde yuklenen rom. Stock roma dil eklemisler. Yani bir nevi az ellenmis stock rom :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

quote:

Bu aldiginiz yerde yuklenen rom. Stock roma dil eklemisler. Yani bir nevi az ellenmis stock rom :)

Morelocale diye bir uygulamadan bahsetmiştiniz, bu dil ekleme işlemini bu yöntemle mi yapıyorlar? yoksa başka bir yolu mu var? gerçi sizin yöntemde telefon root'lu olmalı demişsiniz ama benim telefon root'lu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 11 Ekim 2017; 1:30:20 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Morelocale diye bir uygulamadan bahsetmiştiniz, bu dil ekleme işlemini bu yöntemle mi yapıyorlar? yoksa başka bir yolu mu var? gerçi sizin yöntemde telefon root'lu olmalı demişsiniz ama benim telefon root'lu değil.

Morelocale, rom kurulduktan sonra tr dil ozellikleri kazandirmaya yarayan/calisan bir aplikasyon. Roma onceden yani flashlama yapmadan dil eklemek developerlarin isi. Henuz o nokta nasil bilmiyorum ama arastiracagim

• LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

AICP 12.1 roma ozel bir boot splash screen yaptim, bence basit ama sahane birsey oldu.

Burdan indirip, telefonun hafizasina atip, TWRP ile wipe/mayp yapmadan flashlayin.

https://www.mediafire.com/file/zri3lqw1si1bcac/aicp_splash.zip

• quote:

AICP 12.1 roma ozel bir boot splash screen yaptim, bence basit ama sahane birsey oldu.

Burdan indirip, telefonun hafizasina atip, TWRP ile wipe/mayp yapmadan flashlayin.

https://www.mediafire.com/file/zri3lqw1si1bcac/aicp_splash.zip

güzel olmuş, eline sağlık hocam

• Hocam tora33 ile görüştünüz mü stock rom TR dil ekleme ile ilgili birşey söyledi mi ?
  • Görüştum dil eklemenin komplike olduğundan falan bahsetti ama simdilik baska ses cikmadi bende uzerine dusmedim omni yetiyor simdilik

• AICP 12.1 romdan nasil daha iyi pil performansi alinir ekstra ayarlar ile, bu gece paylasmaya calisacagim. Ben 5 ila 6 saat arasinda ekran zamani aliyorum. Kullanimima gore degisiyor.
    Bu arada OREO nin ilk romunu mosimchah dun paylasti AICP12.1 topicinde. Halen calismayan birkac sey var mesela kamera, bluetooth gibi. Suanda beklemede kalalim.
    Ama gelinen nokta umut verici, 3-4 aya sorunsuza yakin bir OREO build rom bizi bekliyor. Bence artik o noktadan sonra halen Marshmallow stock romda kalmanin bir esprisi olmayacaktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Görüştum dil eklemenin komplike olduğundan falan bahsetti ama simdilik baska ses cikmadi bende uzerine dusmedim omni yetiyor simdilik

Attila, omniromda cift sim kart kullanilabiliyor ama ikinci sim kart istenildiginde kapatilamiyor. Ben isyerinden aldigim sim kartimi deaktif etmek istedigimde bunu omnide yapamiyorum. Omniden geri donus yapmis olmamamin en buyuk sebeplerinden birisi de buydu. Birde arka planda calisan uygulamalardan istediklerinizi kilitleme ozelligi omnide yok, ama eui 5.9 ve aicp de var. Mesela whatsapp, messenger gibi uygulamalar bu sekilde en sorunsuz sekilde ve hizli calisiyor. Insallah buna bir cozum bulurlar. Omniyi cok seviyorum ama bu olmayan 2 ozellik buyuk DEAL BREAKER benim icin
    Bir de omnide quick charge 3.0 cok asiri ve stabil olmayan amper degerlerinde calisiyor. Pil icin hic iyi oldugunu dusunmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 12 Ekim 2017; 20:6:15 >

• Merhaba arkadaşlar, bende x720 almaya karar verdim. Forumda konu varmış yeni gördüm.

En son stock romu indirdim ve Türkçe dil ekleme konusunda çalışmaya başladım.

Gelişmeleri buraya yazarım. Telefon bana ulaşmadı henüz o nedenle deneme şansım yok malesef ama isteyenlere rom hazır olunca atabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foo Fighters

Merhaba arkadaşlar, bende x720 almaya karar verdim. Forumda konu varmış yeni gördüm.

En son stock romu indirdim ve Türkçe dil ekleme konusunda çalışmaya başladım.

Gelişmeleri buraya yazarım. Telefon bana ulaşmadı henüz o nedenle deneme şansım yok malesef ama isteyenlere rom hazır olunca atabilirim.

hocam bu adreste hazır çeviriler var zaten %95-99 oranında falan tek tek çevirmekle uğraşmak yerine bunlarıda yerine koyabilirsiniz.Bu konuda bilginiz varsa benim gibi stock rom kullanmak isteyenler için çok iyi olur lütfen gelişmeleri buraya da aktarın şahsen ben çevirinizi takip ederim :)

• lazye kullanıcısına yanıt
    Gördüm onu zaten o nedenle başladım. Yoksa tek tek çevirmek çok uzun sürerdi :)

Ama yinede tüm uygulamaları açıp bunları ekleyip tekrar oluşturmak gerekiyor. Birde framework.apk var onunda Türkçe çevirisini buldum biraz eksik ama idare eder.

Zaman buldukça ilgilencem o nedenle tarih vermiyim.

• quote:

Ama yinede tüm uygulamaları açıp bunları ekleyip tekrar oluşturmak gerekiyor. Birde framework.apk var onunda Türkçe çevirisini buldum biraz eksik ama idare eder.

Cihaz sizin elinize ne zaman geçer herkes ilgilenecenm diyor fakat henüz tam anlamıyla ilgilenen yok inşallah yakın zamanda fırsat bulursanız eğer ilgilenirsiniz umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Cihaz sizin elinize ne zaman geçer herkes ilgilenecenm diyor fakat henüz tam anlamıyla ilgilenen yok inşallah yakın zamanda fırsat bulursanız eğer ilgilenirsiniz umarım...

Benim elime geçmesi uzun sürer zaten. Ben burda paylaşcam çalışmayı, zaten kendim için yapacaktım konuyu görünce burda da paylaşayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.