Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çaresizlik hocam Çözüm arıyoruz Sizin bildiğiniz güvenilir biri de varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hep bu performans arttırıcı romlardan yüklemek istemiştim bu telefonuma ama şimdi görüyorum ki değişik romdan kaynaklı ağır hasarlar oluşabiliyormuş telefonda. Şu an yüklemediğime sevindim resmen

İnşallah arkadaşların telefonu tamir olur
  • Atalitee06 A kullanıcısına yanıt
    Hikaye. Resmi LineageOS kullananların cihazları da gümlüyor burada milleti yemesinler. Başka romda performans aşırtması, resmi Lineage'de telefonun susması şarj aletinizden kaynaklı diyorlar. O geliştirici takımında pro3 bile yok. Oneplus almış vaziyette hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalitee06

xda soruma aldığım cvbı yansıtmak istiyorum..tabi sorumu akıcı bir ingilizce ile anlatamadım ama sanırım kişi kendini zorlamış anlamak için; sorum:"kernel son sürüm yükleme sonucu bir kaç saat sonra cihazım aniden kapandı,söylenen metodları uyguladım ama ekran açılmadı.benim gibi birçok kişi bu tip veya benzer soruna cvp arıyor.öneriniz ne olur ne yapmalıyız"

The recent issues that people are experiencing are not similar to your issue. Most likely those people used a kernel that overclocked their GPU to 720 mhz when their device is only rated for 652mhz and they have chip damage.

Your issue in the worst case scenario could be that you need a new battery . However, what you described sounds like a brick which is no big deal. Go to the first page of this post and thoroughly read the instructions. If English is not your first language, use Chrome and install the Google translate plugin.

Again, Read the instructions
    Follow every step to unbrick your device. If your issue is only a brick ( I think so) then those instructions will absolutely unbrick your device. Download the tools, properly install the drivers, make sure phone is in EDL mode. First try using Flash 2.0, if it doesnt work go to my first comment below the OP and follow steps for using QPST
    Bu yazıyı yazan %99 oranında işsiz @tsongming ondan başka amele yok çünkü xda konusunda Yazı tamamen saçmalıklarla dolu 720 mhz bir kernelden dolayı cihaz gümledi gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Cihazlar bu şekilde tamamen susmaz.Kimi der şarj aleti kimi der overclock bilmem ne .

Lütfi hocamın da dediği gibi kendileri Oneplus kullanıyor yalandan gruplarında #never settle# yazıyorlar.Bırakın bu boş adamları size hiç yardımları dokunamaz. Cihazı gümleten geliştiriciler varken sizin işiniz zor arkadaşlar .

Bayram Kaya ile iletişime geçin derim bende eğer o çözemezse yapacak çok bişey kalmıyor.Parça parça şeklinde satın derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Bu yazıyı yazan %99 oranında işsiz @tsongming ondan başka amele yok çünkü xda konusunda Yazı tamamen saçmalıklarla dolu 720 mhz bir kernelden dolayı cihaz gümledi gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Cihazlar bu şekilde tamamen susmaz.Kimi der şarj aleti kimi der overclock bilmem ne .

Lütfi hocamın da dediği gibi kendileri Oneplus kullanıyor yalandan gruplarında #never settle# yazıyorlar.Bırakın bu boş adamları size hiç yardımları dokunamaz. Cihazı gümleten geliştiriciler varken sizin işiniz zor arkadaşlar .

Bayram Kaya ile iletişime geçin derim bende eğer o çözemezse yapacak çok bişey kalmıyor.Parça parça şeklinde satın derim ben.

Alıntıları Göster
    hocam şu link'e bir göz atarmısınız.burada çewiri ile lex720 onarım firmware yazıyor.

http://www.shoujiweixiu.net/System/3528.html

• EUI gibi yar olmaz.
    Bunuda bırakıp günü noktalayalım.

• mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Bu hangi sürüm hocam. Ben 23s kullanıyorum bu değerin yanından geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalitee06

hocam şu link'e bir göz atarmısınız.burada çewiri ile lex720 onarım firmware yazıyor.

http://www.shoujiweixiu.net/System/3528.html

Alıntıları Göster
    Pek umudum yok ama;

http://url88.cn/XVBNMD

Flashone aracığıyla flaşla diyor qfil dosyası bu çok birşey etkileyeceğini sanmıyorum.Denemek isteyen indiirp deneyebilir.Aynı unbrick 1. yöntem ile işlemler aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: K0S0VALI

Bu hangi sürüm hocam. Ben 23s kullanıyorum bu değerin yanından geçmez.
    Büyük ihtiamalle hocamın kendi derlediği stock romdur veyahutta Leeco'dan gelen 17S stock romdur direk.
    Bu arada 23S romunda 17S firmware denersen daha fazla ekran süresi alırsın tek yapman gereken diğer konudaki 17S firmware'yi twrp'den flaşlamak.

İyi forumlar
  • K0S0VALI K kullanıcısına yanıt
    Fatih hocam doğru bilmiş. 17s sürümü hocam. Kendime göre temizlemiş ve düzenlemeler çekmiştim.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Bunun yerine direk 17s romu yüklesem olur mu hocam? Daha önce firmware denen şeyi hiç yüklemedim.
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin düzenleme yaptığınız 17s sürümünü paylaşmanız mümkün mü?
  • quote:

Bunun yerine direk 17s romu yüklesem olur mu hocam? Daha önce firmware denen şeyi hiç yüklemedim.
    Direk 17S romuda flaş edebilirsin ingilizce falan olaylarından dolayı tavsiye etmiyorum ben pek . En sorunsuz romlardan biri diyebilirim. 17S stock zl1 diye aratırsan bulabilirsin.Ama benim tavsiyem nacizane fikrim diğer konudaki 17S firmware sonrasında ise

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/eui-6-0-30s-official-cleaned-modded-t3861529/page17 şu romu denemek kendisi performansa önem veren pil konusunda da üzmeyen rom geliştiricilerinden biridir.

Bu romu tavsiye etmemdeki sebep "30S" yüz tanıma ve yeni launcher ve az da olsa TR dil bulunması kendim denemedim.

• lazye kullanıcısına yanıt
    Hocam 30s açıkçası merak uyandırdı fakat twrp 3.2.1 ve üzeri olmalıymış galiba bendeki sürüm 3.1. Twrp yi twrp üzerinden mi güncellemem gerekli. Şuradan .img adlı dosyayı indirip direk twrpden mi flashlıcam?
    https://dl.twrp.me/zl1/twrp-3.2.3-1-zl1.img.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0S0VALI -- 17 Aralık 2018; 23:25:48 >
  • Telefonu mefta olanlardan biri olarak boşa uğraşmayın açılmıyor en sonunda da tamamen susuyor. Tüm yollar qpst flasone direk leeco flashone dosyası dahil her yol denendi her seferinde başarılı geçti ama telefon hiç bir zaman açılmadi ve son denemeden sonra birdaha hiç ses vermedi...

Ana kart alınabilir 350yuanmis çinde alide falan 100dolar falan duruma göre alınabilir ben telefonu aldığımdan kürdan kaynaklı 600tlye falan almıştım ana karta sadece 500 tl vermek saçma geldi yeni telefon aldım. Umarım sorunu çizersiniz bol şans ama siz yeni telefon bakmaya başlayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam 30s açıkçası merak uyandırdı fakat twrp 3.2.1 ve üzeri olmalıymış galiba bendeki sürüm 3.1. Twrp yi twrp üzerinden mi güncellemem gerekli. Şuradan .img adlı dosyayı indirip direk twrpden mi flashlıcam?
    https://dl.twrp.me/zl1/twrp-3.2.3-1-zl1.img.html
    Olay basit cihazı fastboot mode da ac.

fastboot flash recovery (recovery dosya ismi).img yaz gonder cihazına twrp sürümünüz değişsin..
  • djtato kullanıcısına yanıt
    Daha önce twrp kurmadım hocam ve güncellemedimde. Pek anlamdım açıkçası nereye yazacam dediklerinizi ve indirdiğimiz dosya ile işlem yapmayacak mıyız?
  • öncelik ADB pc ne yüklehttps://adb.clockworkmod.com/

https://dl.twrp.me/zl1/twrp-3.2.3-1-zl1.img indir ve dosyayı adb kurulum yapılan klasor içine bırak yere bırak..

1. Telefonu ses kısma+ power tusu ile fastboot moda al

2. cmd command promt calıstır

3. burdan dos komutları ile (cd.. / cd.. / cd adb) db klasorune gir.

4. adb klasoru altında daha once yüklediğin /twrp-3.2.3 olması lazım

5. komut satırına fastboot flash recovery twrp-3.2.3-1-zl1.img yaznan yeterli zaten ekranda twrp yi yüklediğini göreceksin. hepsi bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Direk 17S romuda flaş edebilirsin ingilizce falan olaylarından dolayı tavsiye etmiyorum ben pek . En sorunsuz romlardan biri diyebilirim. 17S stock zl1 diye aratırsan bulabilirsin.Ama benim tavsiyem nacizane fikrim diğer konudaki 17S firmware sonrasında ise

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/eui-6-0-30s-official-cleaned-modded-t3861529/page17 şu romu denemek kendisi performansa önem veren pil konusunda da üzmeyen rom geliştiricilerinden biridir.

Bu romu tavsiye etmemdeki sebep "30S" yüz tanıma ve yeni launcher ve az da olsa TR dil bulunması kendim denemedim.

Alıntıları Göster
    NFC kullanımında sorun var mı bu romda?Benim için önemli olan batarya süresi ve NFC

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

NFC kullanımında sorun var mı bu romda?Benim için önemli olan batarya süresi ve NFC

Alıntıları Göster
    Sanmıyorum kendi şuanda olan rom yedeğini al. Önerdiğim romu dene beğenmezsen kendi yedeğini aldığın rom'a twrp aracığıyla geçebilirsn.
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.