Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dogrusu da o zaten,ayarlardan Tr yi seçiyorsunuz,tel ve ayarlar olabildigi kadar türkçe oluyor,benim kasteddigim,atıyorum facebook,whatsapp vs dilediginiz programı kurdunuz ,bunların dili otomatik olarak cihaz dili Tr oldugu için direk türkçe oluyor,hali ile türkçe karekterler görünüp okunabiliyor
  • Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    sadece aosp romlarda Tr destegi vardır hocam,ne miui da ne flyme de nede stok rom tabanlı custom romlarda Tr. yok ,ayrıca more locale 2 veya benzer programlar (aosp romlar hariç)bu cihazı maalesef türkçe yapamıyor,ayrıca ayarlarda TR seçenegi yoksa kurdugunuz hiç bir program cihaz dilinde türkçe olmadıgı için türkçe olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

sadece aosp romlarda Tr destegi vardır hocam,ne miui da ne flyme de nede stok rom tabanlı custom romlarda Tr. yok ,ayrıca more locale 2 veya benzer programlar (aosp romlar hariç)bu cihazı maalesef türkçe yapamıyor,ayrıca ayarlarda TR seçenegi yoksa kurdugunuz hiç bir program cihaz dilinde türkçe olmadıgı için türkçe olmaz

MIUI ile morelocale 2 kurar iseniz %100 turkce oluyor. Telefon rootlu olmali ama. Morelocale 2 ayarlarindan turkceyi elle giris yapmalisiniz. Ben denedim cunku.
    Flyme yi denemedim. stock tabanlida olmadigi da dogru. Ama stok rom herseyin calistigi, pil omrunun en iyi oldugu rom. Sirf bu yuzden nougat romlarla stock rom arasinda bazen gidip gelme asamasinda kaliyorum :)

Kullandiginiz romda Turkce destegi yok gozukuyorsa veya ayarlarda Turkce gozukmuyorsa, more locale 2 indirip su ayarlarla ile deneyebilirsiniz. En azindan indirdiginiz tum programlar turkce olur eger calisirsa bu ayar.

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Yukardaki ekran gelince CUSTOM LOCALE e basip asagidaki ayarlari yapip, ADD e basarak kaydediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 6 Ekim 2017; 18:23:55 >

ben romları genel olarak yukarda linklerini verdigim sitelerden indirip kurdugum için özelliklede facebook bildirimlerini Tr yapmak adına çok ugraştım (facebook dilini Tr. yapsam bile düzelmiyordu),
    telefonum her zaman rootludur hocam ,rootsuz telefon benim için telefonu almadan dışarı çıkmak gibi bir şey oluyor,ayrıca twrp olmadan yine kullanmam
    verdiginiz ayarlarda label kısmını hep boş geçerdim bakalım birde öyle denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

belki ayarların tamamı olmuyor ancak Tr nin cihaz dili olarak görülmesi bile tüm programlarınızı türkçe yapıyor ,buda yeterli oluyor zaten ,
    benim gibi illaki stok rom tabanlı bir rom olsun AOSP tabanlı rom istemem diyenler için bence gayet iyi bir seçenek olarak duruyor ,

orjinal romda tr dil seçeneği görünmüyor gibi anladım cümlenizi. bendeki telefonda eui 5.9 yüklü şu an ve cihaz türkçe. dil ayarlarından türkçe seçilebiliyor.

bazi romlarda dil seceneginde Turkce secenegi geliyor. Bazisinda gelmese bile google playden more locale 2 uygulamasi ile Turkce geri getirilebiliyor. Boylelikle ayarlarin %30-40 i ve sonradan yuklenen programlarin eger native oalrak turkce destegi varsa tamami Turkce oluyor.
    Bircoklari icin yeterli bir ceviri oluyor ama bana gore cok cok zayif, ha ben zaten telefonu ingilizce veya lehce(polonyaca) kullaniyorum ama ilk baslayanlar icin gayet yeterli oalbilir

hocam peki bu telefona smart wake , çift tıklama ile ekran açılma özelliği eklenebilir mi? bu özelliği jiayu s3 'den kullanmaya alıştım. isteğe göre swipe veya double tap ile ekran uyanıyordu. le pro 3'de çift tıklama yapıyorum alışkanlıkla... aslında olsa iyi olurdu, eklenmesi mümkün olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Ekim 2017; 3:6:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

belki ayarların tamamı olmuyor ancak Tr nin cihaz dili olarak görülmesi bile tüm programlarınızı türkçe yapıyor ,buda yeterli oluyor zaten ,
    benim gibi illaki stok rom tabanlı bir rom olsun AOSP tabanlı rom istemem diyenler için bence gayet iyi bir seçenek olarak duruyor ,

orjinal romda tr dil seçeneği görünmüyor gibi anladım cümlenizi. bendeki telefonda eui 5.9 yüklü şu an ve cihaz türkçe. dil ayarlarından türkçe seçilebiliyor.

bazi romlarda dil seceneginde Turkce secenegi geliyor. Bazisinda gelmese bile google playden more locale 2 uygulamasi ile Turkce geri getirilebiliyor. Boylelikle ayarlarin %30-40 i ve sonradan yuklenen programlarin eger native oalrak turkce destegi varsa tamami Turkce oluyor.
    Bircoklari icin yeterli bir ceviri oluyor ama bana gore cok cok zayif, ha ben zaten telefonu ingilizce veya lehce(polonyaca) kullaniyorum ama ilk baslayanlar icin gayet yeterli oalbilir

hocam peki bu telefona smart wake , çift tıklama ile ekran açılma özelliği eklenebilir mi? bu özelliği jiayu s3 'den kullanmaya alıştım. isteğe göre swipe veya double tap ile ekran uyanıyordu. le pro 3'de çift tıklama yapıyorum alışkanlıkla... aslında olsa iyi olurdu, eklenmesi mümkün olabilir mi?

Bu dediğiniz olay kernel ile yapılabilir ama parmak izi olduğu için gereksiz olur bence çünkü hem pil olarak hemde parmak izi olduğu için eklenmese bence daha iyi olur.

• quote:

Oreao icin calisan developer darkobasin telefonu hard brick olmus sanirim ve devam edemiyor. Kendisine 10 dolarlik paypaldan yardimda bulundum. Kendisi Omniromun yaraticisi.
    XDA da brlik olup telefon alacagiz kendisine OREO ya devam etsin diye

zaten 20 kişi 10 dolsr verse adam 0 cihaz alıyor :) Bu arada gördüm omnirom konusu altında ...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Uzulerek soyluyorum ama double tap to wake ozelligi gelmeyecek. Ancak leeco butun kernel kaynagini yayinlarsa bir ihtimal :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uzulerek soyluyorum ama double tap to wake ozelligi gelmeyecek. Ancak leeco butun kernel kaynagini yayinlarsa bir ihtimal :)

Kernel kaynağı yayınlmasına gerek yok bunu mi4'te yaptılar geliştirici arkadaşın baya bir uğraşması gerekiyor zor ama imkansız değil leeco tüm sürücülerini vermesede yapabilirler.

• lazye kullanıcısına yanıt
    xiaomi dediğiniz gibi şaşırdı iyice fiyatlar uçtu gitti,bende artık xiomiyi f/p olarak görmüyorum..

yalnız leeconun da satıldığı söylentileri vs..var..

örneğin le pro3 x722 elite edition nasıl bir cihaz bilmiyorum ama donanım olarak çok hoş duruyor..

ancak ben mesela telefonda orjinal romdan başka rom kullanmam...custom romla falan hiç işim olmaz..

bu açıdan sanırım leeco bana hitap etmiyor sanırım orjinal romlarında da sıkıntı var ve türkçe dilde sorunlu bu cihazın doğru mu düşünüyorum?

x722 elit serisini alıp orjinal romla sorunsuz kullanan kimse var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

xiaomi dediğiniz gibi şaşırdı iyice fiyatlar uçtu gitti,bende artık xiomiyi f/p olarak görmüyorum..

yalnız leeconun da satıldığı söylentileri vs..var..

örneğin le pro3 x722 elite edition nasıl bir cihaz bilmiyorum ama donanım olarak çok hoş duruyor..

ancak ben mesela telefonda orjinal romdan başka rom kullanmam...custom romla falan hiç işim olmaz..

bu açıdan sanırım leeco bana hitap etmiyor sanırım orjinal romlarında da sıkıntı var ve türkçe dilde sorunlu bu cihazın doğru mu düşünüyorum?

x722 elit serisini alıp orjinal romla sorunsuz kullanan kimse var mı acaba?

x722 kullanan çok az kişi var birkaç özelliği kırpılmış sd820 diye biliyorum bende x720 var stock romda çok sorunlu değilde TR dil yok bazı şeyler çince falan acayip can sıkıyor en azından benim için çok can sıkıcı . Diğer türlü bir sıkıntısı yok.

• X722 de tr dili cok az cevrilmis durumda. Onun disinda bir eksigi yok. Kupon ile 164 dolara alinabiliyor. O fiyata daha iyi cihaz yok piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 8 Ekim 2017; 20:29:50 >
  • quote:

X722 de tr dili cok az cevrilmis durumda. Onun disinda bir eksigi yok. Kupon ile 164 dolara alinabiliyor. O fiyata daha iyi cihaz yok piyasada

TR'ye girmiyor işte yoksa 164$ başka cihaz alamazsınız buna katılıyorum rakibi zaten zuk z2&z2 pro zaten onlarda biraz daha pahalı galiba.
  • Blackscreen kernelin 3.6.1 versiyonu yayinlandi (omni rom disindaki tum custom nougat romlar icin)
    https://androidfilehost.com/?fid=817906626617937140

Batarya icin iyilestirmeler yapilmis. Perfd ozelligini kapatiyor bu kernel. Bataryaya epey etkisi olurken, bench programlarinda biraz daha dusuk skorlar alabilirsiniz.

Ayrica yine bazi duzeltmeler yapilmis

Nerde o fiyata?

• https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?p=NR141864838702016090

En sonki sayfada kupon olarak: 9BGESLP322

Kullanacaksiniz. Bir deneyin, kupon halen aktif olabilir
    Ama turkiyedeyseniz riskli gumrukte takilir %90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 9 Ekim 2017; 13:37:03 >
    Gümrükten ziyade zaten göndermiyo artık buraya telefon banggood..

• LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

X722 e göre Oynanmış 20s romu yükledim @lazye sağolsun. Fakat bu rom da otg flash belleği tanımadı malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

X722 e göre Oynanmış 20s romu yükledim @lazye sağolsun. Fakat bu rom da otg flash belleği tanımadı malesef.

rica ederim hocam sorunsuz mu ve % kaç türkçe var romda bunları paylaşırsanız daha iyi olur.
    Flash belleği daha önce cihazda okuttuysan kardeşim belki romda otg desteği yoktur bazen böyle şeyler olabiliyor eğer daha önce de okutamadıysan bununla ilgisi yok otg de sıkıntı olabilir bazı type-c modelleri okuyamıyor mi5'te de arkadaşım yaşamıştı böyle
    birşey.

• quote:

Blackscreen kernelin 3.6.1 versiyonu yayinlandi (omni rom disindaki tum custom nougat romlar icin)
    https://androidfilehost.com/?fid=817906626617937140

Batarya icin iyilestirmeler yapilmis. Perfd ozelligini kapatiyor bu kernel. Bataryaya epey etkisi olurken, bench programlarinda biraz daha dusuk skorlar alabilirsiniz.

Ayrica yine bazi duzeltmeler yapilmis

flash yaparken aicp official sürümünde boot mu recovery mi seçecez ben recovery seçtim yüklenmedi.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.