Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aslında her romu temiz kurulum ile yapmak her zaman daha iyi sonuçlar verir,twrp ile wipe data,wipe system,wipe cache,wipe dalvik cache yapıp temiz kurulum yapılmalı,tabiki bu arada yedeklerinizi almayı unutmayın çünkü lecloud artık çalışmıyor ,
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    siz ne yaparsanız yapın bu konu canlanmaz ,çünkü telefon eskidi ,çünkü yeni bir sürü telefon piyasaya sürüldü,çünkü bir çok rom yapımcısı telefonunu sattı ve artık bu telefondan hayır beklemiyorlar,bundan sonra xda daki bir kaç yeni nesil romcudan,yada dogrudan çin kaynaklarından gelen romları kullanacagız ,telefonun kendi üreticisi bile artık yeni rom üretmez oldu

size burada kimse IMEI tamir işini bilsede anlatmaz çünkü yasal degildir,
    eger teliniz unlock degilse,twrp yüklemeyi yapamıyorsanız zaten bu rom işlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim
    ancak ben illaki ögrenmek istiyorum biri yardım etse diyorsanız bilinki kolay kolay kimse bu sorumlulugu almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

siz ne yaparsanız yapın bu konu canlanmaz ,çünkü telefon eskidi ,çünkü yeni bir sürü telefon piyasaya sürüldü,çünkü bir çok rom yapımcısı telefonunu sattı ve artık bu telefondan hayır beklemiyorlar,bundan sonra xda daki bir kaç yeni nesil romcudan,yada dogrudan çin kaynaklarından gelen romları kullanacagız ,telefonun kendi üreticisi bile artık yeni rom üretmez oldu

size burada kimse IMEI tamir işini bilsede anlatmaz çünkü yasal degildir,
    eger teliniz unlock degilse,twrp yüklemeyi yapamıyorsanız zaten bu rom işlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim
    ancak ben illaki ögrenmek istiyorum biri yardım etse diyorsanız bilinki kolay kolay kimse bu sorumlulugu almaz

dediğiniz tamamiyle mantıklı bir konuşma değil bu cihaza lineage 15 bile geleceği kesin sen cihazı şimdiden yerden yere vuruyorsun cihaz tanıtıldığı tarih 1 yıl bile olmadı miladını doldurdun belki üretici firma geç yazılım verebilir veya vermyedebilir bu cihazın çok çabuk öleceğini göstermez ayrıca imei repair diye bişey var imeiniz bazı yollarla silinebilir bunun çözümüde imei nasıl değiştirilirin cevabını oluyor yani gayette yasal hale sokabilirsin istersen

• Gerçektende snap 820 li cihazı yermek nedir? ROM dseteği yda güncelleme meselesine gelince bende leeco cool1 var evet 4 tane falan ROM var ve ben halen 7 aydır ROM değiştirmedim değiştirmeme gerek yok ama sorsanız millet yazılım yok diye haykırıyor, şikayet ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kullanan biri ekranını söyleyebilirmi? Parlakmı, karanlıkmı ,mi5 ler gayet parlak amolede yakın, ama bende leeco cool1 var kapkara son parlaklıkta

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    aynen pek içaçıcı parlaklığı yok, xiaomi samsung lenovo o konuda iyiydi, ama ucuz o ayrı

• Hocam leeco pro3 ün ekranı parlak değilmi? Hangisinden bahsettiniz cool1 içinmi yoksa leeco pro3 içinmi dediniz?

evet leeco le pro 3 den bahsettim, ekranlarda canlılık göremedim

Daha once g3 g4 kullandim parlaklik olarak fark yok bence

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    leeco xiaomi lenovo gibi çabuk bozulmaz kolay kolay bootloop olmaz taş gibi cihazdır bir yıl olacak kullanıyorum defalarca rom falan yükledim şeytan kulağına kurşun tık demedi...

grossoshop rom kullanıyorum türkçe var yüzde80, sahibinden. com da var sıfır ve ikinci el olarak, le pro 3 te band 20 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomen -- 13 Eylül 2017; 20:16:50 >
  • benim gibi 32gb telefonunda 20gb bos yer olanlar için çinli arkadaşım hua'nın hazırlamış olduğu çözümü paylaşmak istiyorum bu yapılan işlem unbrick sonrası veya bazı arkadaşların geldğinde böyle olan kayıp 4gb alanı geri getiriyor yaklaşık olarak 32gb olanlar 24gb 64gb lanlar 54gb oluyor
    yapılan işlem sonrası telefonunuz komple sıfırlanıyor yapacağınız işlemlerden tarafım sorumlu değldir bu rehber tamamen bilgi amaçlı paylaşılmıştır yapıp yapmamak size bağlı
    öncelikle quelcom driverlarını indirinhttps://yadi.sk/d/U4SIDH3B3Mixsh
    daha sonra flashone programınıhttps://yadi.sk/d/PmVChpqZ3Mj2hz
    sonra qfil dosyasını (modifiyeli)zipli kalsınhttps://yadi.sk/d/piVn4bpf3MqcHC
    ve son olarak fastbootromuhttps://yadi.sk/d/uzdwFhie3MqcJs
    bunları indirdikten sonra öncelikle
    1-flashone programını açıyoruz ve quelcomm deadphone seciyoruz
    2-telefonumuzu kapatıyoruz edl moda alıyoruz(her üç tuşa basarak telefonu bılgısayara takıyoruz)taktıkdan sonra telefonumuz aygıt yoneticisinde quelcomm 9008 şeklinde görünecek
    3 flashone programında 2. sekmede refresh yaptıgımızda telefonumuz com 3(sizde hangisi ise) görünecek
    son olarak select file yazan yerde indirdiğimiz qfil dosyasını gösteriyoruz ve flash tusuna basıyoruz
    (dosyaları açıp program flashlamaya başlıyor bittikden sonra telefonu usbden ayırıp biraz uzun şekilde power tuşuna basılı tutuyoruz telefon açılıyor(bazı telefonlar %1 şeklinde kalıyor ilerlemiyor merak etmeyin 10dk bekleyip telefonu çekin ve power tuşuna uzun basın)
    LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu
    4 euı ekranında telefon beklerken telefonu usbye bağlayıp indririp masa uzerine çıkardığımız fastboot roma girip le.zl1_fastboot yazana tıklıyoruz o telefonumuzu fastboot moda alıp dosyaları otomatık yukluyor devam etmek için bir tuşa basın der entera basın sonra tekrar succesful der devam etmek için bir tuşa basın der entera basın program kapanır telefonumuz 5dk sonra falan acılır ve tada 24gb karşınızda Başarılar
    LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 14 Eylül 2017; 12:3:13 >

Hocam sipariş verdinizmi?

• Elimde çok temiz sorunsuz force gold 4/64 Pro 3 var. Kayıtlı. Miui rom yüklü. İlgilenen olursa PM
  • Le Pro 3'te stabil tam türkçe bir custom rom önerir misiniz ?
  • Biri yardımcı olabilir mi acaba 26s romunda adb ile twrp yüklerken cihaz kapandı bir daha açılmadı flash one programıyla fabrika romunu kuruyorum ama uzun süredir %1 de acaba beklemem gerek mi lütfen yardımcı olun ...
    15-20 dk oldu zipi çıkardı ama %1 de takılı kaldı sebebi nedir acaba
  • Çok uzun bir aradan sonra çözüldü 1 dakika boyunca güç tuşuna bastım ve açıldı sabahtan beri rom yüklemek için uğraşıyorum sonunda çözdüm ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 23 Eylül 2017; 22:24:20 >
  • lazye kullanıcısına yanıt
    az önce jui rom kurdum mükemmel bir rom ses muazzam, lakin gel görki 30 tane dil var türkçe yok, hayal kırıklığına uğradım

• lazye kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun,
    qfil mode ile rom yükledikten sonra mutlaka fastboot ile bir başka rom da yükleyin yoksa tel olması gerekenden daha az bellek gösteriyor,
    1 dakika olayını kafaya takmayın program öyle ,10 -15 dakika bekleyin teli kendiniz açın ve akabinde fastboot rom yükleyin,ardından twrp ve daha sonra istediginiz romu yüklersiniz ,biraz uzun ve meşakkatli bir yol ama hiç olmazsa "brick"olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

geçmiş olsun,
    qfil mode ile rom yükledikten sonra mutlaka fastboot ile bir başka rom da yükleyin yoksa tel olması gerekenden daha az bellek gösteriyor,
    1 dakika olayını kafaya takmayın program öyle ,10 -15 dakika bekleyin teli kendiniz açın ve akabinde fastboot rom yükleyin,ardından twrp ve daha sonra istediginiz romu yüklersiniz ,biraz uzun ve meşakkatli bir yol ama hiç olmazsa "brick"olmuyor

teşekkürler hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 24 Eylül 2017; 14:53:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.