Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yani biz tecrübesizmiyiz. Ois olmadan çok güzel çekilebilir, ois standart kullanıcılar için önemli değildir geceleyin aksiyon filmi çekmiyor kimse sonuçta, olmasada olur yani bunun için fazla para vermez kimse

Ayrıca tecrübesiz olduğumu ima etmeniz yanlış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hagvild kullanıcısına yanıt
    her ihtimale karşı twrp ile tüm sistemin yedegini alıp yedegide OTG üzerinden bagladıgımız harici usb ye atmak lazım ,twrp de iken yapılacak işlem backup işlemi sırasında yedekleme yolu olarak select storage de OTG yi göstermek (garantili olsun),
    mevcut sistemin yedek alma işlemi bitince yine daha önceden indirdigimiz zipli rom dosyalarını yine OTG ile baglı harici usb de hazır tutalım ve bu defa yine twrp de wipe, advance wipe menüsünü açalım ve internal storage hariç, system,data,cache,dalvik cache seçeneklerini seçip wipe işlemini yapalım,
    daha sonra yine twrp menüsünde install seçenegi ile select storage, OTG yolu ile daha önce indirdigimiz zipli rom dosyasını ve fix dosyasını gösterelim ve install diyelim (add more seçenegi ile ikinci linkteki zipli dosyayı ekleyelim ve install diyelim)

rom linklerimiz burada

https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862710150

daha sonra mutlaka bu dosyayıda indirelim

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/how-to/mod-build-prop-sim-config-change-roms-t3582122

X720 için olanı indirecegiz

• mudur1998 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler, anlatım güzel. Eğer ki yanlış bir şey yaparsam ( umarım yapmam ) sizinle iletişime geçerim. Teşekkürler.
  • Stabil Türkçe olan bir rom önerimiz varmı miyim denedim şebeke sorunu var grosshop denedim çok yavan resurection denedim güzel ama kamera problemi var ve ekran süresi 5 saat falan veriyor 9 saat gören arkadaşlar vardı hangi tonu kullanıyorlardı acaba

• omni rom kullan.. stabil ve güzel. turkcedir..
  • Arkadaşlar kullandığınız cihaz x720 mi x727 mi ve ne farkları var bende almayı düşünüyorum ama x720 alsam sıkıntı olur mu ayrıca yukarda bl kilidi için sadece 727 için geçerlidir yazılmış acaba x720 için nasıl bir yol izlenmelidir.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • lazye kullanıcısına yanıt
    X720 uluslararası ,X727 ise sadece Amerika için üretilmiş ve satılmış modeller,
    Türkiyeden alacaksanız zaten X720 satılıyor ve IMEI işlemleri yapılması içinde bootloader kilidi açılıyor,haliyle bir sıkıntı yaşamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

Türkiyeden alacaksanız zaten X720 satılıyor ve IMEI işlemleri yapılması içinde bootloader kilidi açılıyor,haliyle bir sıkıntı yaşamazsınız

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam :)
  • Arkadaşlar bende bu telefondan sipariş ederek aranıza katıldım. Dakika 1 gol 1 yardımınıza ihtiyacım var:

Kendi şarj aletini takıyorum bi titriyor algılıyor ama şarj olmuyor. Farklı şarj aletleriyle şarj oluyor. Sizce neden olabilir?

Sarj aleti başka telefonlarıda şarj etmiyor. Algılıyor ama şarj etmiyor

• Benim Le3 Pro nun şarj aleti kendisini şarj etmiyor başka telefonları ediyor. Şimdi bende ayrıca Leeco Le 2'nin(Mtk) şarj aleti var. Bunun şarj aletide 5V 2A acaba Qualcomm quick charge 3.0'ı destekler mi? LE 3 Proyu hızlı şarj ediyor ama acaba kendi şarj aleti çalışsaydı daha mı hızlı şarj ederdi?

Yada şöyle sorarak durumu kendim anlayayım: Arkadaşlar orijinal şarjıyla 0dan 100e kaç dakikada şarj oluyor telefon???

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Benim Le3 Pro nun şarj aleti kendisini şarj etmiyor başka telefonları ediyor. Şimdi bende ayrıca Leeco Le 2'nin(Mtk) şarj aleti var. Bunun şarj aletide 5V 2A acaba Qualcomm quick charge 3.0'ı destekler mi? LE 3 Proyu hızlı şarj ediyor ama acaba kendi şarj aleti çalışsaydı daha mı hızlı şarj ederdi?

Yada şöyle sorarak durumu kendim anlayayım: Arkadaşlar orijinal şarjıyla 0dan 100e kaç dakikada şarj oluyor telefon???

5v 2a de hızlı şarj eder ama 3.0 gibi şarj etmez hocam yani kendi şarj aleti daha hızlı şarj eder..
  • quote:

X722 çıkmış yenice buralara uyumlu mu? Acaba

Sd820 işlemcili

• abdullahkan kullanıcısına yanıt
    bilgim yok hocam ben bunu kullanıyorum
    http://www.gsmarena.com/leeco_le_pro3-8344.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

quote:

X722 çıkmış yenice buralara uyumlu mu? Acaba

Sd820 işlemcili

uyumlu olup olmadığını desteklenen bantlara bakıp öğrenebilirsiniz bildiğim kadarıyla uyumlu ama alabiliyorsanız x720 alın derim hocam sd821 old. için ...
  • telefonu bilgisayara bağladıgınızda kaç gb şeklinde gösteriyor telefondan bakıyorum 32gb 10gb kullanımda 19gb bos diyor bilgisayara bağlıyorum 19gb boş gösteriyor 10gb göstermiyor LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 12 Ağustos 2017; 0:44:38 >
  • Selamlar arkadaşlar. Son zamanlarda telefonumun power ve ses düğmeleri içe gömülüyor takılı kalıyor gibi oluyor. Tedirgin oldum. aynı şeyi yaşayanlar var mı?
  • Merhabalar. Bütün sayfaları okudum. Telefon araştırıyorum. Seçeneklerden biri de bu telefon.

En az 4 GB ram 

En az 32 GB hafıza (64 gb daha iyi olur)

Şarjı en az bir iki gün giden 

Kamerası, çekimi iyi denilebilecek 

İşlemcisi kötü olmayan 

Romla vs ugrastirmayacak (çünkü bu konuda ne yeterli bilgim var ne de yeterli zamanım var) tak kullan şeklinde olan. (Satın alacağım kişi uygun romu yükleyecek)

Stabil, akıcı, kullanıcısını üzmeyen, F/P ürünü denilebilecek 

Fiyatı da 1000-1500 civarı olan 

4 g de falan çekme sorunu olmayan 

Farklı markalar da olabilir ama tercihen le Eco veya xiaomi markalı telefon tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omermesud -- 13 Ağustos 2017; 11:35:46 >
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Aksiyon filmi degil ama az isikta fotograf cekerken faydasi oluyor. inanmak istemiyorsaniz arastirin biraz... Bu tur yorunlar yaparsanız ve dogrulugunu haksiz cikmamak icin savunursaniz tecrubesiz oldugunuz intibasi olusturursunuz.

• Telefonu bilgisayara baglayip bakacak bir arkadas yokmu dostlar kac gb gosteriyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.