Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim sağolasın aliexpresste bu ürün yoktu çok araştırdım tüm satıcılarla görüştüm ama ürün yok sonra tesadüfen taobao diye bir çin sitesinde ürünü buldum aliexpresteki satıcı ile görüşüp linki verdim oda o kişi ile görüşüp temin etti sonra aliexpresste satışa çıkardı sipariş verdim ürünü bekliyorum
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahrent -- 29 Eylül 2017; 9:48:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakarxtr

ok ile gösterdiğim dosyayı kullanarak ekrandaki gibi modda rom at. Sorun olmayacak ben yaptım. Telefon hiç açılmıyor rom dahi atılamıyordu.

LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

Merhaba bende rom atayım dedim telefon brick dneilen olay oldu. hiç açılmıyor siyah bir ekran. usb kablosunu taktıgımda telefonun tepesinde solda kırmızı bir ışık çıkıyor.
    yukarıda bahsettigin flash tool programını kullanmaya calisiyorum çok araştırdım. ama bir turlu preloaderi tek seçiyorum ama olmuyor v162000 olan tool kullanıyorum download bastıgımda hiç bir şey yapmıyor. v1628 diye tool var onunla çalıştıgımda broom.error.start cmd hatası veriyor. driverleri yukluyorum win 10 kullanıyorum. 3 gundur uğraşıyorum yapamadım. Benim telefon le eco x622 bunun.

• Leeco s3 x622 için en iyi rom hangisi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar yarrdım.

Leeco s3 x622 aldim

1. 4G işareti hiç çıkmıyor

2. Google play da "kablosuz bekleniyor" diyor birsey indiremiyorum.

Nedendirki

• sonunda rom yukleyebildim kapanan telefonu açtım bu seferde yazılar ters dondu. artık yeter çok sinir bozucu le eco oyle yapıyorsun olmuyor boyle yapıyorsun olmuyor. koysana andoroid saf halini cayenmod yukleyip keyfimize baksaydık. yine ugrasacam bulursam çözümü paylaşırım bilenlerinde yardımını beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ndr1982

Dostlar yarrdım.

Leeco s3 x622 aldim

1. 4G işareti hiç çıkmıyor

2. Google play da "kablosuz bekleniyor" diyor birsey indiremiyorum.

Nedendirki

peki mibil data ayarlarında 2G -3G-4G secenekleri var. bunlardan 2G seçtiginde çalışıyor mu? bende 2G yi seçtiğimde sürekli çekiyor. 3G veya 4G yi seçtiğimde hat surekli kopup bağlanıyordu. bu yuzden rom yukleme macerasına atıldım telefon iptal oldu ve 5 gundur ugrasıyorum.
  • Bende herhangi bir bağlantı kopma hatası yok sadece 4g seçili olduğu halde telefon devamlı 3g de 4g işaretini görmedim. peki rom nereden buldunuz. google playden hat üzerinden birşey yükleyebiliyormuydunuz
  • neron 1 N kullanıcısına yanıt
    http://akilli.be/forum/threads/letv-x620-rom-root-twrp-recovery-tuerkce-dil-google-play-imei-tamiri.1875/page-16#post-26086
    bu sidede yönetici ile irtibata geç yardımcı olur inşaallah
  • elimde bir adet tamperli cam ve kırmızı case kapak var.
  • Buna guncelleme var midir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: neron 1

Buna guncelleme var midir acaba

bende 5 gundru ugrasıyordum bric kolmuştu ama en sonunda yaptım. bendeki sürüm ingilizce 5.9.023S
  • zahrent Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,cyanogenmod artık kapandı ama AOSP rom kullanmak istiyorsan leeco.re sitesinde alternatif romlar çok. şarj süresinden biraz feragat ederim diyorsanhttp://www.leeco.re/topic/2265-romx620lineageos782mb17-sep-2017unofficial/ linkinde lineageos rom var yükle, tamamen Türkçe ve bildirim sorunu falanda yok. Ben leecoyu 7 ay kullandım fiyatına göre mükemmel bir telefon. Rom-root işleride çok zor şeyler değil hele ki ingilizcen varsa leeco.re de her türlü bilgiye ulaşabilirsin.
  • asza kullanıcısına yanıt
    merhaba
    bu romu kurdugunda ekranlar arasında sola dogru geçişti çin sayfaları geliyor mu?
    bende yukledim boyle geliyor bu sayfalardan nasıl kurtuluruz.
    birde imeiler uçmuş siz yuklerken imeiler kayboluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahrent

merhaba
    bu romu kurdugunda ekranlar arasında sola dogru geçişti çin sayfaları geliyor mu?

Hayir benim verdigim romda cin uygulamalari ve o dedigin sayfa yok play store da yuklu geliyor.Gayet stabil guzel.Dil İngilizce Rusça mevcut.Ben ing kullabiyorum.Memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: asza

quote:

merhaba

Hayir benim verdigim romda cin uygulamalari ve o dedigin sayfa yok play store da yuklu geliyor.Gayet stabil guzel.Dil İngilizce Rusça mevcut.Ben ing kullabiyorum.Memnunum

X622 de bazı bölgelerde aveada 4g cekmiyor. Bazı yerlerde çekiyor bu telefonun band desteğinden kaynaklanıyor olmalı. Bu sorunu bu room çözöyör mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dykmen

quote:

Orijinalden alıntı: asza

quote:

merhaba

X622 de bazı bölgelerde aveada 4g cekmiyor. Bazı yerlerde çekiyor bu telefonun band desteğinden kaynaklanıyor olmalı. Bu sorunu bu room çözöyör mu acaba

Evet Band desteği ile alakalı.Maalesef çözmüyor.Bir çok rom denedim.Fakat sadece merkezi yerlerde çekiyor 4g.

• Arkadaşlar bendeki telefonda 14s sürümü yüklü. Acaba son 23s yi update uygulamasından update.zip yapıp yükleyebilir miyim yoksa önce bir 20s var "full" yazmışlar yanına onu mu yüklemem gerekiyor ?
  • Le eco x622 sifir urun imei kaydi icin acildi ilginen pm atabilir adana ici elden gorerek alinabilir fiyat 715 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurumsu -- 25 Ekim 2017; 12:43:45 >

• Cihazı kullanan arkadaşlar memnunlar mı ? Ekran süresi olarak kaç saat alıyorsunuz malum MTK işlemci kullanıyor cihaz ısınma durumu var mı kamera performansı nasıldır? Günlük kullanımda sorun çıkarmaz ama batarya ve kamera konusu soru işareti cevaplayabilecek arkadaş var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.