Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hicbirsekilde bisey baglandigini gormuyo pcler sadece pc de degil tv de gormuyor sadece max 300ma de kesik kesik olarak sarj aliyor kafayi yicem kabloda aldim hemde letv markali type c kablosu migrosta buldum kablodan da degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykarabol -- 20 Ağustos 2017; 16:2:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum pc ye baglanmadigi icin kingroot yaptim bikackez denedikten sonra root oldu fakat kapatip acinca root bozuluyo rootlayip twrp yukledim kapadim recorvery modda actim leeco logosu ve altinda recorvery yazisi cikti baskada bisey cikmadi bekleyip ekran kapandi sonra normal olarak acildi kingrootun alternatifi ne deneyebiliriz yada farkli versiyonlariylami denemek lazim yada supersu diyorlar nasil yapariz bunu bilgisi olan yardimci olabilirmi lutfen

• Cool 1 kullanan varmı tavsiye eder mi?
    hiç türkçe inceleme vs. bulamadım
  • Arkadaşlar Merhaba,

Elimde Le S3 x626 Helio X20 MTK6797 işlemcili olan modeli mevcut. Üzerinde 023S sürümü ile geldi. İlk mesajda verilen x620 türkçe yama bu sürüm için de kullanılabilir mi?

Kolay Gelsin.
  • LeEco (LeTV) LE 2(X620) adanada kullanan varmı

le eco s3 sipariş verdim ürün geldi ama sim kart yuvası yok sim kartımı takamıyorum x620 kullanan varsa sim kart tutucusunu deneyip ona göre sipariş vermek istiyorum çinden bana yardımcı olacak birisi varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurumsu

LeEco (LeTV) LE 2(X620) adanada kullanan varmı

le eco s3 sipariş verdim ürün geldi ama sim kart yuvası yok sim kartımı takamıyorum x620 kullanan varsa sim kart tutucusunu deneyip ona göre sipariş vermek istiyorum çinden bana yardımcı olacak birisi varmı

Sim kart yuvasi var hocam ama nano icin uygun sadece kasanin sol taarfinda yukarida igneyle bastirinca cikiyor

• Bu parca yok telefonda bana bu lazim kutuyu acarken kamera kaydida yapmadim kanitlayamiyorum

LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

• quote:

Bu parca yok telefonda bana bu lazim kutuyu acarken kamera kaydida yapmadim kanitlayamiyorum

Buradan vereceksiniz artık.

1 ADET Mew Sim Kart Tutucu Tepsi Kart Yuvası Letv 2 LeEco Le 2 LE2 X620 Telefonu Için Yedek parça

http://s.aliexpress.com/zEZBvqaA

(from AliExpress Android)

https://m.aliexpress.com/amp/item/32830633471.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagolasin kardesim ornek olarak o resmi koydum leeco s3 x622 modeli benimki ona uygununu bulamadim

• quote:

Sagolasin kardesim ornek olarak o resmi koydum leeco s3 x622 modeli benimki ona uygununu bulamadim

Uygundur hocam.Bunların romları bile birbirleri ile uygun x620 x622 x626 x625.endişen olmasın uyar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asza -- 16 Eylül 2017; 12:52:48 >
  • Bugun bir abi denetti sagolsun x620 herseyi ayni ama kart giris yeri uymadi :(

• quote:

LeEco (LeTV) LE 2(X620) adanada kullanan varmı

Arkadaşlar konu ile alakalı olarak bir fikri olan yok mu?
  •  LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

rehberde herhangi bir kişiye tıkladığımda bu hatayı alıyorum sürekli.çözümü var mıdır?
  • merhaba arkadaslar bende yeni S3 modelini aldım fakat bir sorunum var. Hattı taktıgımda mobil internette bağlandığımda 2G olarak sorun yok hat kesilmiyor, 3G veya 4G seçtiğimde hat surekli kopup bağlanıyor boyle sorun yaşayan var mı? ne yapılabilir çözüm için.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahrent

merhaba arkadaslar bende yeni S3 modelini aldım fakat bir sorunum var. Hattı taktıgımda mobil internette bağlandığımda 2G olarak sorun yok hat kesilmiyor, 3G veya 4G seçtiğimde hat surekli kopup bağlanıyor boyle sorun yaşayan var mı? ne yapılabilir çözüm için.
    Teşekkürler.

Ben 4PDA(Rus forum sitesi) üzerinden bir orjinal stock EUİ 5.9.023 rom üzerine çalışılmış bir rom indirdim.Dil İngilizce mevcut. Şuana kadar gayet memnunum.Size linkini atayim.İsteyen Arkadaslar indirip Twrp üzerinden kurulum yapabilirler.

https://yadi.sk/d/EN_eeEMO3NAEKA - EUI_MOD_23S

Bunu kurduktan sonra şu patchleri de TWRP ile ayni yontemle kurun

https://yadi.sk/d/kbH3OhVc3NAEPW - LTE

https://yadi.sk/d/GdbWVF7Y3NAERM - Hosts

Yine bağlanti sorunlari yasiyprsaniz vereceğim linkteki modemi yine ayni yontemle TWRP üzerinden kurun.Sorununuz cözülecektir.

https://yadi.sk/d/B8lJi0q93NAEvR - x620-modem-P81-26s+Stable+(14-06-2017)

• asza kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler . bunları nasıl yapabileceğim konusunda bir video varmıdır yukleme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahrent

çok teşekkürler . bunları nasıl yapabileceğim konusunda bir video varmıdır yukleme için.

http://akilli.be/forum/threads/letv-x620-rom-root-twrp-recovery-tuerkce-dil-google-play-imei-tamiri.1875/

• Helio işlemcili bazı telefonlar, örneğin 622 veya x626 modeli, geekbuying.com da daha ucuz gibi. Bu siteden alım yapan var mı? Sorun olunca, gümrük geri gönderince sitenin tutumu, para iade vb tavrı nasıldır? Daha güvenli ve hesaplı site önerisi olan var mı?

• Suan almanyada 4gb 64rom u 100 euroya alabilirim.

Medietek cihazdan uzak durun deniyor hep, bunun yerine snaptragonlu 520 modeli al diyorlar.

Peki gwrcekten kullanip memnun olan azmi? Custom rom cikmiyormu cok?

Leeco max2 kullandim 1 sene cok memnundum auya dusurdum, bu heliox20 islemciliden alirsam memnun kalmayacakmiyim acaba?

Onerirmisiniz bana bu telefonu yoksa aman uzak durmu diyorsunuz?

• devit32 D kullanıcısına yanıt
    ok ile gösterdiğim dosyayı kullanarak ekrandaki gibi modda rom at. Sorun olmayacak ben yaptım. Telefon hiç açılmıyor rom dahi atılamıyordu.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.