Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemal.baran

Selamun aleykum hocam hattım ara ara kopuyor. Resimli anlatımınızdaki gibi NVRAM'ı root explorer ile arama yapıyorum ama bulamıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Resimde klasörlerin yolları var zaten arama yapmana gerek yok . Tek yek o yollardan sil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bb72 20s romunu nereden bulabilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leeco.re den bulabilirsin.

• selamlar arkadaşlar elimde letv lex620 var ekran kırıkldı çinden ekran getirtip ankarada taktırdım fakat cihaz açılmaz oldu. kendi kendine hafızayı siliyor açılış elkranında kalıyor. nerde tamir ettirebilirim bilgisi olan var mı acaba?
  • twrp kurmaya çalışıyorum "fastboot flash recovery recovery_twrp.img" bu hata geliyor ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8C358AF98 -- 12 Mart 2017; 18:17:39 >
  • Selam arkadaşlar
    Letv x625 aldım şimdi açtım türkçe yok google play yükeldim çince
    Telefonu standart kullanabilmek için (Tr menü Tr GooglePlay GPS vs) neler yapmam gerekir.
    yada almak isteyen varsa satadabilirim türkçe menüyü görmeyince hevesim kaçtı :(
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atarsa sevinirim
    İyi Forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksuueo

Selam arkadaşlar
    Letv x625 aldım şimdi açtım türkçe yok google play yükeldim çince
    Telefonu standart kullanabilmek için (Tr menü Tr GooglePlay GPS vs) neler yapmam gerekir.
    yada almak isteyen varsa satadabilirim türkçe menüyü görmeyince hevesim kaçtı :(
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atarsa sevinirim
    İyi Forumlar..

leeco.re sitesine üye ol le2 konusunda romlar var dilediğini kur sorun kalmaz,ayrıca bu konuyu baştan sona okursan ilgili bilgiler ve linkler var. Nacizane tavsiyem cihazını satma, o paraya daha iyisini alman mümkün değil.
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    tek mesajda dallandırmadan bi kaç sorum var.
    "adb sürücüleri" yüklü olmalıdır derken onlar nedir nereden indiriyoruz.?
    gapps indirme linkine tıkaldım birden çok seçenek var (3 grupta birden çok seçenek) hangisini indirmeliyim (letv x625)?

(*)ben şimdilik sadece türkçe dil desteği + stabil çalışması + mümkün oldukça telefonun her özelliğini kullanabileceğim + gapps yüklü ve son olarak gereksiz çince uygulamaları silmek için hangi işlemleri yapmalıyım?

sırasıyla yazarsanız sevinirim. ilk sayfada türkçe yama linki var twrp yuklu olmalı diyor o uygulamanın anlatımı daha aşağıda sıfırdan telefonu istediğim şekilde (* da olduğu gibi) olacak hale getirmek için hangi uygulamaları indirmeliyim ve hangi işlemleri hangi sırayla yapmalıyım bi özet geçerseniz veya ilk sayfada ki yazıyı o sırada yaparsanız sevinirim.. Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksuueo -- 13 Mart 2017; 21:3:45 >

• lermioglu84 L kullanıcısına yanıt
    Yeniden rom kurmayı deneseniz ekran kirilmasiyla alakasi oldugunu sanmiyorum hafiza silmesinin.

• Telefonda twrp yuklemek için build 3-5tıklayıp deleoper dan on yaptım usb debug aktif oem unlock aktif ama fastmode da girdim komutları yazıyorum işlem yapamıyorum cmd ekranında daha kafadan patladık bi twrp bile yukleyemedim. telefonu android composite abd interface olarak goruyor zaten anlamadım.
  • ksuueo K kullanıcısına yanıt
    fastboot mode da kaldı telefon hayırlı işler.. tam herşey hollodu derken recovery img atarken mavi ekran verdi pc usb transfering.. yazıyor telefonda öle kaldı ne açılıyor ne kapanıyor
  • Arkadaşlar telefon kardeşimde var. Dün telefonu düşürmüş sonra da ayarlarıyla oynamış ve şuan uygulamalarda durduruldu hatası almaya başlamış, bildirim çubuğunu indirince ekran sarı oluyormuş. Rom atılması lazım telefona yani. En güncel ve sıkıntısız rom hangisidir, hangisini tavsiye edersiniz?

• Bb72 20s su an sorunsuz rom

• serhat_akkan S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Nereden indirebilirim romu?
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Şuradan indirip kurabilirisin.
    http://www.leeco.re/topic/2088-bb72x620-eui-59020s-mtk-chipset/
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Şuradan indirip kurabilirisin.http://www.leeco.re/topic/2088-bb72x620-eui-59020s-mtk-chipset/

Teşekkürler hocam. TÜrkçe yama çalışır dimi bunda, sıkıntı çıkarmaz? Birde Play Store yüklü olarak mı gelir yoksa gapps ı sonradan mı yüklemek lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 21 Mart 2017; 21:19:13 >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Yamaya gerek yok Tükce var zaten dil seçeneklerinde. Play store var sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Yamaya gerek yok Tükce var zaten dil seçeneklerinde. Play store var sorun yok.

Teşekürler hocam.
  • Sadece TWRP ile romu kuracaksiniz o kadar gapps yada yamaya gerek yok

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var:

Telefonda hattımın sadece 4gyi görmesini istiyorum? Var mı böyle bir program aya felan?

Şimdi benim telefon 4gdeyken 4dişin 2sini güzel çekiyor, ve bu bana online oyunda yetiyor ama sonra otomatik 3g(H+) bağlantısına geçiyor. 3gde full çekse de online oyunda sıkıntı yaratıyor lan problemi oluyor.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.