Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde 3gde hat kopma olayı oluyor mu mobil veri açıkken
  • muhendis0707 M kullanıcısına yanıt
    http://www.leeco.re/topic/1994-crisbalgreece-beta_developer-indian-19s_unencrypted-multilanguage-lemax2_x820_x822/ Bu romu dene ayrıcahttp://www.leeco.re/forum/118-rom/ bu konuyu incele kafana yatanı yüklersin.
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    teşekkür edrim.bunlarda türkçe dil seçeneği yok sanırım.türkçe dil seçenekli sorunsuz bir rom yok anlaşılan.
  • Cyangenmode, mokee,.... ve miuilerde tamamen türkçe olanlar var ama kızılötesi ve bazılarında parmak izi çalışmıyor çok sıkıntı değilse aosp romlardan birini yükle rahat rahat kullan , tabii hızına yetişebilirsen :)
  • Türkçe dil desteği yine yok galiba romda degil mi
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Hocam sarj %92 de iken internetten(wifi) 1saat 47 dakikalik filmi full ekran parlakliginda izledim %46 ya dustu su an en ufak bi isinma yok telefonda yaklasik bi 7 aydir kullaniyorum telefonu14 s rom yüklü cok memnunum tavsiye ederimm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnzr4268 -- 10 Ocak 2017; 23:11:31 >
  • 20s sürümü pil konunda çok kötü. 18s e döneceğim.
  • Cihazımda baseband çöktü 20s yüklemeden sonra imeiler gözükmüyor maiu metayla modem dosyasi ve imei atiyorum işlemiyor root explorerden nvram aratiyorum 3 klasör çıkmıyor yardım edecek kimse var mı
  • Sana attığım nvram arama sonucu resminde klasörlerin yolları var oradan tek tek sil. Arama yapmaya gerek yok böyle çok daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreagacli

Sana attığım nvram arama sonucu resminde klasörlerin yolları var oradan tek tek sil. Arama yapmaya gerek yok böyle çok daha kolay.

Dediğini yaptım basebandım geri geldi Allah senden razı olsun güzel abim bir çok kez başına bela oldum Hakkını helal et bana
  • Emre abinin gösterdiği yol ile baseband sorunu çözüldü ve hat kopmalarıda son buldu sabahtan beri test ediyorum hic kopma olmadı net açıkken arama yaptığımda takılma bile olmadı hat kopması yaşayanlar deneyebilirler. Yanlız imei konusunu tam bilmiyorum silinme olur yada olmaz bilmiyorsanız önce o yolu öğrenin
  • Le 2 ve Le 2 Pro için Orjinal PU Kapaklı Kılıf ve Kırılmaz Ekran Koruyucu cam isteyen varsa irtibata geçebilir. Orjinal kendi ürünleridir.
    Ayrıca ; Type-C Kukalıkta mevcuttur...
  • Baskan ilan açsan görsek sahibindene falan
  • Eşime aldığım cihaz geldi yurt dışından geldi. Kendi romunu kullanacağız, sadece root yapmak istiyorum nasıl yapılır bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir adet x620 var cihaz miui rom atarken brick oldu miui romu arkadaş telefonun orjinal recoverisindne atmış. Şu an cihaz kapalı herhangi tepki vermiyor cihazı şarja takınca sadece kırmızı bildirim ışığı yanıyor başka bir şey yok pc ye takınca kırmızı bildirim ışığı yanıyor ve pc ise görüyor pc den bağlandığna dair ses çıkıyor aygıtlardan ise mediateck usb port olarak görüyor. flash tooldan room atmaya çalıştım ama beceremedim hatalar veriyor mesela önce

S_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL bu hatayı verdi daha sonra NOT_FOUND falan yazdı çok uğraştım sadece bir defa kırmızı bar doldu fakat tekrar hata verdi. Driverlerda sorun yok zaten mediateck usb port olarak görüyor.

ne yapmamız gerek.
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    leeco.re de red light brick konusu var incele.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreagacli

leeco.re de red light brick konusu var incele.

Zaten ordan baktım yaptım ama hep hata aldım toplam 5 saat uğraştım 2 farklı pc de yaptım aynı. Orada açıklamalarda (folder name) \ HEXCNFN5601304221S \ falan yazıyor not defteri ile bir şeyleri mi değiştireceğiz acaba. Yalnız benim pc vcom olarak değil mediateck usb port olarka görüyor. sorun burda olabilir mi?
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı sıkıntıyı bende yaşadım telefon 1.5 ay yattı en son Ankarada bayram abi var gönderdim halletti. 0538 609 37 42 .
  • Kardeslerim.. Le 2 pro(((( bb72 20s rom)))) kurdumda kamera berbat oldu..renkler solgun..bunun bi cozumu fix filan varmi acaba

Dil guzel

Veya onereceginiz bi rom varmi.dil sorunu olmayan ve kamerasi bu sekil olmayan

• servetxy kullanıcısına yanıt
    Miui yükleyebilirsin tamamen türkçe ama en stabil şu an bb72 yazilimlari 18s dene istersen oda iyidi şu an x620 de en sorunsuzu 20s sürümü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.