Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler lütfen yardım edin. no-verify-opt-encrypt.zip ne işe yarıyor?BB72 NEW3 romunu kurucam telefonla beraber geldi altında da bu bo-verify .zip var .Yüklemem gerekli mi ? Telefon twrp ekranın lütfen acil bakın bi.
    Düzenleme : No-verify.zip Twrp imiş ilk mesajda varmış gerek kalmadı .Onun yerine ilk mesajda BB72 rom kurarkern 2 zip yüklüyor bende sadece romun .zip dosyası var.İlk yğklediği .zip nedir ? Gerekli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 31 Temmuz 2016; 11:08:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

o olmayınca diğer bootloader unlock ve flash_TWRP işlemi yaptım değişen 1 şey yok recovery yazısı geliyor ardından oturum açılıyor

bende 16s yükledikten sonra 14s e geri dönerken aynı sorunu yaşadım ve şu şekilde çözdüm. öncelikle 5.8 twrpyi indirip akilli.be de ki twrp yükleme ile ilgili dosyanın içine kaydettim ve adını 5.6 ile aynı olacak şekilde değiştirdim, unlock ve twrp komutlarını uyguladım ve 5.8 twrp kuruldu(mevcut halinde 5.6 yı kurmuyor) sonrasında yedeğimi geri yükledim ve tekrardan 5.6 twrp recoveryi kurdum. veri kaybım olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olabildiysek ne mutlu. Bu durum bir çok kişinin başına gelebiliyor maalesef.

15s romunda root mümkün mü şu anda bilen var mı?
  • x620 15s rom için bb72 yaması varmı çoklu dil temiz olarak tamamen rom olarak buldum 1.6 gb sadece yama arıyorum orjinal rom üzerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atenct -- 31 Temmuz 2016; 13:09:38 >
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    5.8 TWRP Dosyasını nereden temin edebilirim zira akıllı be deki dosya ile hiç bir işlem yapılamıyor hatta custom recovery bile yüklenmiyor hatalı bende orjinal TWRP bile yoktu hatalı sürümsüz birşey vardı çok istemiştim cihazın kendi orjinal romunu kullanmayı ama gerekli dosyalar olmayınca kaynak sıkıntısı yüzünden konularda hiç bilgisi olmayan biri olarak mecburen bu işlemi yaptım ben dün zar zor yabancı sitenin birinden custom TWRP buldum ve kurdum akıllı be nin dosya içeriği ile çok farklıydı ardından ROM v8 sürümünü kurdum çok şükür şu an cihaz sorunsuz çalışıyor dilide azda olsa türkçe tek sorun pil yüzdesini göstermiyor malesf bilmem ne durdu hatası yok sim kartın içindeki numaraları gösteriyor çokta önemli değil diyeceğim akıllı be de yazılanlar ve verilen dosyalar çözüm üretmiyor.Sizden ricam 5.8 orjnal TWRP dosyasını nereden indirebilirim bildirmeniz.Bu dosya yedekte dursun sizin yönteminizle 1 gün belki dönüş yapabilirim.Teşekkürler.

• Beyler telefon geldi.Bana aliexpress veya başka güvenilir bi siteden kırılmaz cam filmi ve şeffaf kılıf önerebilirmisiniz.
  • quote:

5.8 TWRP Dosyasını nereden temin edebilirim zira akıllı be deki dosya ile hiç bir işlem yapılamıyor hatta custom recovery bile yüklenmiyor hatalı bende orjinal TWRP bile yoktu hatalı sürümsüz birşey vardı çok istemiştim cihazın kendi orjinal romunu kullanmayı ama gerekli dosyalar olmayınca kaynak sıkıntısı yüzünden konularda hiç bilgisi olmayan biri olarak mecburen bu işlemi yaptım ben dün zar zor yabancı sitenin birinden custom TWRP buldum ve kurdum akıllı be nin dosya içeriği ile çok farklıydı ardından ROM v8 sürümünü kurdum çok şükür şu an cihaz sorunsuz çalışıyor dilide azda olsa türkçe tek sorun pil yüzdesini göstermiyor malesf bilmem ne durdu hatası yok sim kartın içindeki numaraları gösteriyor çokta önemli değil diyeceğim akıllı be de yazılanlar ve verilen dosyalar çözüm üretmiyor.Sizden ricam 5.8 orjnal TWRP dosyasını nereden indirebilirim bildirmeniz.Bu dosya yedekte dursun sizin yönteminizle 1 gün belki dönüş yapabilirim.Teşekkürler.

işin önemli kısmını yapmışsın, anladığım kadarıyla şu an telefonunda twrp kurulu. şimdi yapman gereken akilli.be de bb72 14s rom var onu indir telefonuna sonrada akilli.be deki recoveryi talimatlara göre yükle twrp yüklenecek. sonrası zaten custom rom kurulumu.

siz orjinal yazılım mı kullanıyorsunuz?bana orjinal twrp yüklüyebileceğim dosya lazım akıllı be den yaptım sonuç alamadım ben de şu an ROM V8-X620 bu rom yüklü denedim beğendim işimi görüyor
    BB72 romu yüklü almıştım yazılımsal sorunu şuydu internet bankacılığı kullanan biriyim bankamın gönderdiği giriş sms leri telefona düşmüyordu ciddi 1 problem di onun dışında güzel romdu şu an kullandığım romda bu sorun ortadan kalktı
  • ben yapı kredi uygulamasını kullanıyorum sıkınto yok. bb72 14s kullanıyorum. bende xposed yükleyemediğim için 15s kullanmıyorum.

masa üstü yada laptoptan dene bakalım bankanın gönderdiği şifre telefonuna gelecek mi?
  • Beyler 1 aydir redmi note 3 pro kullanicisiyim leeco le 2 ile takas dusunuyorum farklılık olsun diye sizde mantıklı bir takas olur mi yardimci olursaniz sevinirim

• casusyazılım C kullanıcısına yanıt
    Alınır bence kullanıyorum memmunum. Tasarım ve özellikleri güzel. Nova başlatıcı kullanıyorum onunla daha iyi oldu. Rom işleriyle uğraşmayı severim bun da o pek mümkün olmuyor kısıtlı özel rom var. Orjinal romlarla devam etmek en güzeli sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memolikamt

Beyler 1 aydir redmi note 3 pro kullanicisiyim leeco le 2 ile takas dusunuyorum farklılık olsun diye sizde mantıklı bir takas olur mi yardimci olursaniz sevinirim

pil kulllanım süren yarı yarıya düşecek belki daha fazla

performans olarakta çok bir değişiklik olmayacak

tasarım için değişiklik yapmış olursun ki bence pek mantıklı değil 8-9 saat kullanım veren cihazdan sonra sıkıntı yaşarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar

Elindeki telefondan twrp yedek alıp paylaşabilecek olan var mı?

telefon gelince 1 imei giriliydi. bb72 romu kurdum. dil turkce sectim. acılmayan galeri vs. için xposed, app settings kurdum. hersey sorunsuzdu. Ancak 2. imei girmem gerekince (cift sim kullanıyorum) buyuk bir hata yapıp chamelephon programını kullandım. önceki telefonumda (jiayu s3) sorunsuzdu.

Tlefonu yeni alan arkadaşlara duyurulur. sakın Chamelephon kullanmayın !!!!!

O noktada sanırım nvram dosyaları, modem dosyası vs. bozuldu. yapılabilecek herseyi denedim ama maui meta işe yaramıyor. Bana temiz, çalışan bir twrp yedeği gerekiyor. paylaşabilirseniz sevinirim. elimde kendi imeilerim var. sim kart takmadan kendi imeilerimi yazıcam. Yani göndereceğiniz yedekteki imei kesinlikle kullanılmayacak.

yardımınızı bekliyorum
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fikrinizi paylastiginiz için biraz daha bekleyeyim o zaman

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar -- 4 Ağustos 2016; 23:23:34 >
    Leeconun donanım bilgilerinin çoğu hatalı bu cihazda 2,3 ghz hızında 10 çekirdekli işlemci var kıyaslamayı başka siteden yapın cihazı kullanıyorum bu fiyata alınacak en iyi telefon her şey pil değildir pili yüksek ama donanım zayıf.Türkçesi yetersiz bunu bilin telefonu kurcalamazsanız uygun yazılım yükleyerek uzun zaman kullanırsınız görüşündeyim
  • quote:

masa üstü yada laptoptan dene bakalım bankanın gönderdiği şifre telefonuna gelecek mi?

Bugün MTV ödedim hiç sıkıntı yok.
    band 1 3 7 yeterli türkiyede çalışır.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.