Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

avea kullananlarda sorun var mı? kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi?

Bende merak etmekteyim bu 800 bandı muhabbeti kafa karıştırıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralsant

quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

avea kullananlarda sorun var mı? kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi?

Bende merak etmekteyim bu 800 bandı muhabbeti kafa karıştırıcı

x800-x900- ve son olarak kullandığım lemax 2 de 800 mhz band kapalı geliyor .. diğer modellerde durum nedir bilmiyorum farklı le eco model sahiplerinin test etmesi gerekli

hatta kapalı iken vodafone hattım yer yer sinyal çok çok düşüyordu

linkteki uygulama ile 800 MHZ LTE BAND I AKTİF EDİLEBİLİYOR çok basit donanımsal olarak var ancak kapalı geliyor.. mtk lardaki engineered mod gibi :-) sayfa açılmakta 800mhz cdma tıklanması yeterli.. restart telefon ok.

http://www.letv.re/topic/96-active-band-lte-20-800mhz/

First step :
    Click the phone icon.
    Second step:
    Enter code Tape *#*#9439#*#*

Third step:
    Options: Enable CDMA.

The last step:
    Wait for a signal search.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 19 Haziran 2016; 11:50:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emremeren

Google playi calistirabildiniz mi?

http://impressivedroid.com/guide-install-google-play-store-on-le-2-x620/

buradaki yöntem ile goolge playi kurdum.

imei ve twrp işine bakamadım daha
  • Orjinal son yazilkmi yukledim. Turkce yok ama sorun degil kullaniyorum, gayet stabil. Twrp ve root yaptim. Leeco programlari kaldirdim imei tmm.yardim gerekirse buralardayim.

• emremeren Kardeşim program twrp vs hiç bir şey bilmeyen ilk kez leeco 2 pro almak isteyen birisi yani ben bu cihazı alsa google play vs yükleyip sağlıklı bir şekilde kullanabilir mi acep? Birde bu 800 bandı muhabbetini denedin mi acaba sen? Yukarıda bir arkadaşımiz anlatmış max 2 icin acaba pro vs için oluryor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralsant -- 19 Haziran 2016; 16:18:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalr letv le eco markası şu ana kadar arka arkaya 2 kez tercih ettiğim ve donanımına malzeme kalitesine hayran kaldığım bir telefon markasıdır özellikle 21m kamera lı x800-x900-ve x820 ler (kullandıklarım) ve doğru yöntemler ile tamamen sorunsuz kullanılabilmektedir.. eminim telefonlarınızı gören pek çok yakınınız evvela ekran kalitesine kayran kalmıştır :-)

rom olarak resmi rom değil cuoco92 yi takip edin offical geliştirici steve mars ın evulotion rom larından daha stabil ve çoğu multilanguage romlar üretir..

tüm letv model ve romları buradadır twrp ile çok kolay yüklenebilmekte çoğu multilanguage ve fullgapps içerikli playstore v.b. hepsi mevcut tavsiyem evvelinde twrp\advanced wipe\ cache sd card v.b. hepsini silip tam temizlik artından twrp açılıp mount sd kart diyerek pc ye bağlayıp rom u telefona aktarın sonrasında install ve reboot system

https://www.androidfilehost.com/?w=devices&manufacturer=LETV

ayrıntılı tamir anlatımları farklı yöntemleri pek çok şekilde akill.be forumda örnek bir tanesi alttaki linktedir .. lütfen kayıt olarak anlatımları inceleyiniz ve bilgi paylaşımı amaçlayan bu forumuna destek olunuz

https://akilli.be/forum/threads/letv-pro1-x800-imei-islemi.1312/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 19 Haziran 2016; 20:35:56 >

• slam letv leco 2 x620 imei silindi mauiMeta ile imei yuklerken modem dosyasını kabul etmiyor hata veriyor nasıl imei yukleyebilirim yardım edebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: devit32

slam letv leco 2 x620 imei silindi mauiMeta ile imei yuklerken modem dosyasını kabul etmiyor hata veriyor nasıl imei yukleyebilirim yardım edebilirmisiniz

Mauimeta 1604 sürümü ile dene. Pc Windows 7 olsun. Modem dosyası seçme yeri gelince "no" bas sonra dosyanı seç. Bide öyle dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasgor -- 21 Haziran 2016; 10:36:14 >
  • Merhaba arkadaşlar benim cihaz bira kasıyor candy crush soda ile falan :) düşük mode seçeneği falan varda benmi görmedim? cihaz bi kasıntılı gibi sanki oyunlarda.
  • muimat 1604 sürümündde şu hatayı veriyor target SW versiyon .MOLY.LR11.W1539.MD.MP.V12.2.P24 NVRAM DB SW Version MOLY.LR9.W1423.MD.LWTG.MP.V24.P27 Bu şkil bi hta veriyor
  • Le2 pro versiyonda mikrofon açılmıyor hatası alan var mı? Yazılımsal mıdır acaba? Aramada sorun yok sadece sesli aramada mikrofon çalışmıyor hatası veriyor.

• arkadaşlar selam...lemax prox900 aldım 2 gün oldu ama sanırım pek kullanan yok bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim..iyi forumlar..
  • le max 2 almak istiyorum ama forumda herhangi bir bilgi bulamadım. başka biryerlerde Türkçe olarak bilgi alabileceğimiz bir site, forum var mı?
  • mustafaasglm kullanıcısına yanıt
    En son çıkan Sonu 171S ile biten 14S romu indirdim ama türkçe yama yemedi. Herşey sorunsuz görünüyor ama dil kısmında türkçe yama yok. Şimdi bir önceki 14S romunu indireceğim sonu 051S ile biten. Bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar kargom gümrüğe takıldı galiba?
    RH003846381TR
  • ahmet6680 A kullanıcısına yanıt
    sakin arkadasim daha dün gelmiş hemen nasıl takılsın zaten takılsa gümrükte tutuluyor yazar gelir sen merak ettme yurt dışı alışverişin ilk kuralı sabır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

sakin arkadasim daha dün gelmiş hemen nasıl takılsın zaten takılsa gümrükte tutuluyor yazar gelir sen merak ettme yurt dışı alışverişin ilk kuralı sabır:)
    İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM diyor daha önce hiç böyle olmamıştı sanırım takıldı.
  • Ekran koruyucu nerden bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet6680

quote:

Orijinalden alıntı: attila24

İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM diyor daha önce hiç böyle olmamıştı sanırım takıldı.

Sanırım anna dan aldınız

2 paket halinde gönderdi

Şuanki paketin içinde boş kutu ve aksesuarlar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.