Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu dosya tam olarak neyin nesi detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam root Explorer uygulamasıyla (telefon rootlu olucak) sırasıyla root/system/orada build.prop dosyası var kopyalayıp buraya yapistirirsaniz sevinirim

• Merhaba arkadaşlar, bu telefondan almak için nasıl bir yol izlemeliyiz?
  • Arkadaşlar acil bu telefon için kılıf ve ekran koruyucu lazım,elinde olanlar lütfen iletişime geçsin.
  • Evet imei atmak için çare windows 7 li bir bilgisayarmış. Yukarıdaki konularda belirtildiği şekilde yapmak için günlerce uğraşmama rağmen win 10 ile beceremediğimiz işi yarım saatte hallettik. Teşekkürler ...
  • beyazkarga70 B kullanıcısına yanıt
    Bende 10 da deniyorum olmuyor .Teşekkürler bilgilendirdiğin için
  • İmei işini maui meta 1604 sürümüyle deneyin olacaktır. Pc Windows 7 olursa daha iyi olur bazen 10 sürücüleri sorun çıkartabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyasgor

İmei işini maui meta 1604 sürümüyle deneyin olacaktır. Pc Windows 7 olursa daha iyi olur bazen 10 sürücüleri sorun çıkartabiliyor.

Ben Yeni denedim windows 10'da cok uğraştım olmadı windows 7 ile halettim imei sorunsuz çalışıyor
    https://akilli.be/forum/threads/letv-x620-rom-root-twrp-recovery-tuerkce-dil-google-play-imei-tamiri.1875/

• quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Hocam root Explorer uygulamasıyla (telefon rootlu olucak) sırasıyla root/system/orada build.prop dosyası var kopyalayıp buraya yapistirirsaniz sevinirim

https://drive.google.com/open?id=0B-zKIsriatLbOUF3ZUVteGlDLTA
    burdan alabilirsin kardeşim. güzel düzenleme yaptığına banada ver.
  • Teşekkürler

• Bu telefonu vodafonla kullanan hiç yokmu arkadaşlar

• patientx P kullanıcısına yanıt
    twrp yükledikten sonra telefonu normal açmayın. recovery modla açarsanız yüklendiğini göreceksiniz.
  • merhaba redmi note 3 pro ile bu telefon arasında kaldım çok kararsızım kullanların yorumlarını alabilirmiyim
  • mi 3 den le eco x620 ye geçmiş biri olarak hayal kırıklığı içindeyim . miui in bu telefona portlanması önünde ne engel var deneyimli ark. beni bilgilendirsin bu markanın 1.nesil telefonlarına çıkarılıyor da buna niye çıkmıyor.
  • beyler merhaba lepro 2 4 gb ram ve x20 li sürümüne türkçe rom bulamıyorum? varmı ben mi bulamıyorum yardım eedermsiniz?
  • Bende sipariş verdim inşallah kazasız belasız gelir.Youtubeda dahil Türkçe kaynak veya inceleme bulamadım kullanan arkadaşlar böyle bişey yapabilir mi acaba? Cihazın incelemelerini izledim kıyaslamalarınıda göze çok hoş geliyor umarım öyle boş şişirme cihaz gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madada256

beyler merhaba lepro 2 4 gb ram ve x20 li sürümüne türkçe rom bulamıyorum? varmı ben mi bulamıyorum yardım eedermsiniz?

http://www.letv.re/topic/842-multilingual-rom-56014s-of-bshuy2003-rom-v4/
  • avea kullananlarda sorun var mı? kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi?
  • wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    Google playi calistirabildiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.