Şimdi Ara

LeEco Le Max 2 Snapdragon 820 6 Gb Ddr4 Ram 2K Ekran 385 $ Nerden Alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar leeco markasının yeni çıkaracağı 6 gb ramli telefon ortalığı kasıp kavuruyor telefon okadar inceki mikrofon girisi bile yok sadece type c girişi var peki bu telefon gerçekten bahsedildiği gibi bu özelliklerin tümüne ve kaliteli metal bir kasaya sahip mi ? 385 dolar ön satış fiyatıymış nerden alıcaz(internet sitesi olarak) bu aleti bu paraya ? full türkçe yapılabilirmi ? fake imei atıp kullanabilirmiyiz bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 360812803 -- 22 Nisan 2016; 0:07:00 >

• ben aliex.....den sipariş verdim bugun US $406.14
    Türkçe dil destegi var imei gelince el ile istedigin imei'li girebiliyorsun sd destegi şimdilik yok yazılımla verilecegini söylüyor site ?
    ayriyetten telefon yeni 1 ay sonra custom romlar düşer bu telefona çünki çok baba bir tel
    Orijinal Letv Le Max 2X910 Cep Telefonu 6 GB RAM 64 GB FDD 4G Android M Snapdragon 820 Quad Core 5.7 "2560x144021 MP Parmak Izi
  • s.a arkadaslar bnde yaklasık 3 haftadır takipteydim mi5den cok fazla umutum vardı fakat gerek kamerası gerekse normal modelinin hafıza kartı vs takılmamasından ötürü bide kasa durumu var tabi beklentilerimin aşşağısında kaldı yani ben o capta telefona anca su saatden sonra 200 dolara kadar bir fiyat biçerdim derken fiyat 340 dolar üstü cıktı birde basımıza pro modeli geldi ondada ahım sahım fark yok kasa deişikliği ile ram boyutu artması.
    meiuzu pro 6 cok iyi bi telefon fakat 5 almıstık cok farklı sorunlar yasatdı aynı problemleri yaşarım diye ondanada bulasmıyorum.galiba bu yıl en iyi telefon le tv bu modeli olcak burdan baktım.
    http://www.gizmochina.com/2016/04/20/le-max-2-vs-xiaomi-mi-5-vs-huawei-p9-vs-meizu-pro-6-battle-flagships/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrakurt2012 -- 23 Nisan 2016; 14:58:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilek

ben aliex.....den sipariş verdim bugun US $406.14
    Türkçe dil destegi var imei gelince el ile istedigin imei'li girebiliyorsun sd destegi şimdilik yok yazılımla verilecegini söylüyor site ?
    ayriyetten telefon yeni 1 ay sonra custom romlar düşer bu telefona çünki çok baba bir tel
    Orijinal Letv Le Max 2X910 Cep Telefonu 6 GB RAM 64 GB FDD 4G Android M Snapdragon 820 Quad Core 5.7 "2560x144021 MP Parmak Izi

Cok guzel hocam fakat ben biraz daha bekliycem cunku lenovoda bu tarz zuk z2 cikariyor bu yaz galiba hep boyle telefonlar gelicek max 2 8 mm kalinliktaymis diyorlardi daha inceleri cikar diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu modeli kullanan varmı arkadaşlar,Telefonu canlı kanlı görmediğim için kullanıcı yorumlarını çok önemsiyorum.Mesela 4gb.ram yerine 6gb.ram li olanı çok farkedermi,bildiğim kadarı ile micro sd girişi yok dolayısıyla 32gb.yeterli gelirmi.
    Yeni güncelemeler geldiğinde türkçe dilinde sorunlar çıkarmı?
    Yazılımla imei değiştirilse yazılım güncelemelerinde sorun çıkarmı,Simkart girişi türkiyedeki simkart lara uyumlumu,bir yerde çinli telefonların simkart sistemi farklı oluyor diye okumuştum.Kutu içeriğinde neler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 10 Mayıs 2016; 22:48:33 >
  • Yokmu telefonu alan biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • € 339 https://www.cect-shop.com/de/catalogsearch/result/?cat=&q=le+eco+le+max+2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 19 Mayıs 2016; 22:30:18 >
  • Direk cinden kargoyla getirtebiliriz gumruk ayakta uyuyor ben surekli elektronik sigara ve sivi geciriyorum fakat telefonu hangi site en uyguna satiyor bilmiyorum bilen biri aydinlatirsa cok iyi olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: 360812803

Direk cinden kargoyla getirtebiliriz gumruk ayakta uyuyor ben surekli elektronik sigara ve sivi geciriyorum fakat telefonu hangi site en uyguna satiyor bilmiyorum bilen biri aydinlatirsa cok iyi olucak

http://m.aliexpress.com/item/32656132263.html
    Fiyat 75€ dan fazla olunca nasıl alacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 19 Mayıs 2016; 22:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: 360812803

Direk cinden kargoyla getirtebiliriz gumruk ayakta uyuyor ben surekli elektronik sigara ve sivi geciriyorum fakat telefonu hangi site en uyguna satiyor bilmiyorum bilen biri aydinlatirsa cok iyi olucak

http://m.aliexpress.com/item/32656132263.html
    Fiyat 75€ dan fazla olunca nasıl alacaksınız.

hocam isterse 1000 $ olsun adamlar 50 dolar yazıyor faturaya açıklamayada eletronik companent yazıyor lak diye geçiyor

o değilde adam s7 edgeye 350 dolar fiyat verdi alibaba da üstelik gold supplier kullanıcı bide bilen biri inceleyebilirmi profilini benim hala kuşkularım var resim at dedim 1 tane resim atmış
    (Yılan gibi telefon)

https://vn1122772100nuul.trustpass.alibaba.com/product/50029061482-0/Sale_for_S_amsung_G_alaxy_S7_and_S6_e_dge_plus_new_warranty_original_unlocked.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 360812803 -- 20 Mayıs 2016; 0:41:11 >

• 360812803 3 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam riskli bir iş bir çok yerde okudum ve bir çoğunun da telefonu gümrüğe takılmış,ben pek bu riski göze alamıyorum.Benim de almak istediğim cihaz Lenovo Zuk Z2 pro yada Le Max 2 6g.ramli olanları.

• Le max 2 nin ana konusu yokmudur? bulamadım..
  • SLM... Elimde 3 adet LE MAX 2 var isteyen olursa pm'den ulaşsın...

• 4gb ram...

• Gümrük affetmez cep telefonunu haberiniz olsun.

• Arkadaslar telefon Allah in izniyle bayramdan sonra elimde olacak (Le Eco le max 2 model no x820) telefon gelince konuyu acmayi dusunuyorum.
    Telefonu bana getiren kisi erhan abi (TeknoKaptan)
    İmei islemlerinide gozu kapali halleden Namık abi (micro77) telefonu alacaksaniz ilk once teknokaptan ile ondan sonrada micro77 ile gorusun :) Paylastigim linkteki telefon benimdir erhan abi acilisini yapiyor telefonu almak isterseniz 11 agustos dan itibaren siparis verebilirsiniz kendisine genede onunla konusmak daha dogru olur.

https://youtu.be/4FEmQ0_9xsY

• Şunu satın alabilecek bi yer yokmu

• Arkadaslar bir kez daha soyluyorum telefonun 6 gb ramine kapilmayin pekte kaliteli durmuyor telefon ayrica %100 turkcede olmuyormus ha 1000 tl civari fiyata alirsaniz guzel telefon gidipte 1700-1800 tl vermeyin biraz daha verin s7 edge alin tasarim kalite harika %100 turkce ve arkasinda samsung gibi bir dev var

• 360812803 3 kullanıcısına yanıt
    ilginc bir tavsiye olmus bence. Piyasada en ucuz s7 edge 2500 civarinda sanirim. En pahali le max 2 ise (aracilarin payi dahil) 1500 tl bu nasil biraz daha para verin oluyor anlayamiyorum.1000 tl fazladan verecek (ya da verebilecek) olsam zaten bu telefonlarla.bu kadar ilgilenmem amac en iyisini en ucuza almak degil mi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim isterse sıfır türkce olsun sukur ingilizcem var. Ayrica s7yide bunuda test etme imkanim oldu. Emin ol bu cihaz daha hizli. Sadece benchmark skorlarinda degil. Kullanimdada bunu gorebiliyorsun. Samsungun touchwiz belasina bulasmamak icin bile buna yonelirim. S3 kullandim fena degildi ancak bir s5 deneyimim oldu 1 sene dolmadan sansunga tovbe ettim. Tasarima gore le eco on adim onde ekran govde oranina bakarsak zaten nereeeyse sıfır cerceve ve eldeki rahatligi tasarimda le eco acisindan cok buyuk artilar. Performansta le eco onde. Ses konusunda acik ara onde. Parmak izi sensorleri leeco da daha iyi. Emin ol ekranda da leeco letv onde. Zaten firma televizyon firmasi bu telefonla oyun oynamak film izlemek cok ayri bir keyif. Bataryada samsung mah olarak onde ancak touchwiz sayesinde neredeyse ayni seviyeye geliyorlar. (Bence ikisininde bataryasi cop) altraki fiziksel tusa gelirsek samsungta nefret ettigim noktalardan birisidir. Le ecoda dokunmatik isikli ve cok sık yapmislar ah bide renklendirilebilir olsa.

Samsungun artisi yok mu dersiniz var. Kamera olarak cok iyi Performansi var. Letv nin on kamerasi htc m9 la ayni arkasida sony le ayni ve yeterli ancak samsungla karsilastirilamaz. Ayrica ip68 sertifikasi ile suya dayanikli olmasida cok buyuk bir arti.

Sonuc olarak aralarinda 1000 liradan fazla fark var. Eger ayni fiyatta olsaydilar samsung iyi derdim ancak su koşullarda leeco yaniyor. Hele 1200 civari bulursan.

Le ecoda 6gb ram gereksizmi. Hemde nasil gereksiz. Zaten bataryada bana gore eksiksin.6 gb ram ile daha sen napiyorsun.Eeeey letv Ramde yenilik yapacagina söyle 4k ekranlı 5.7-5.9 inch 4000+mAh bataryali bir şey yapsan tam hayallerimi gerçekleştireceksin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.