DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Lee sin Latede güçsüz mü ? Hangi itemler çıkılır ?
31
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> Şampiyon ve Kostüm >> Lee sin Latede güçsüz mü ? Hangi itemler çıkılır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1624 Mesaj
      28 Eylül 2013 17:40:56 Konu Sahibi
      Muay thai aldım can geldi adama 3 kat daha iyi oynuyom ama itemler biraz sorunlu benim. ne çıkılır belki o yüzden bana öyle geliyor. fiora ile vs. mesela ? kimleri alır lee ?

|
      |

• Yarbay
      2493 Mesaj
      28 Eylül 2013 17:43:49
      Vahşi Hydra Donmuş Balyoz Üçlü Kuvvet Ward itemi wardlı jungle itemi ve karşıya göre ayakkabı

• Yarbay
      6566 LOL Mesajı 9778 Mesaj
      28 Eylül 2013 17:45:14
      Bence lee late'de full tank item olmalı.
      |
      |

Three Rings for the Elven-kings under the sky,
      Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
      Nine for Mortal Men doomed to die,
      One for theDark Lord on his dark throne
      In the Land of Mordor where the Shadows lie.
      One Ring to rule them all, One Ring to find them,
      One Ring to bring them all and in the darkness bind them
    • Binbaşı
      1624 Mesaj
      28 Eylül 2013 17:49:33 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Vahşi Hydra Donmuş Balyoz Üçlü Kuvvet Ward itemi wardlı jungle itemi ve karşıya göre ayakkabı

ben bilmiyorum hydrayı neden çıkıyoruz ?
      |
      |

• 28 Eylül 2013 17:56:05
      Vahşi Hydra | Antik Golemin Ruhu | Keşif taşı (yakut) | Büyü direnci - Zırh - Gezgin botu 3 ünden birini karşıya göre seçebilirsin çoğunlukla büyü direnci alırım |

Kalan 2 item ı da karşıya göre dizersin randiunun alameti - warmog - danmuş balyoz - kanasusamış bu 4 ünden 2 sini seçersin.

Wesley Sneijder

111 senelik muhteşem tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları. Müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan, Türk sporunda ilk ve teklerin takımı. Var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı. Ülkesinin medarı iftiharı, UEFA ve Süper Kupa sahibi. Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan’ın gururu. 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği. Anlı şanlı, şerefli Galatasaray.
      En kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle; GALATASARAY.

• Teğmen
      201 Mesaj
      28 Eylül 2013 17:59:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Vahşi Hydra | Antik Golemin Ruhu | Keşif taşı (yakut) | Büyü direnci - Zırh - Gezgin botu 3 ünden birini karşıya göre seçebilirsin çoğunlukla büyü direnci alırım |

Kalan 2 item ı da karşıya göre dizersin randiunun alameti - warmog - danmuş balyoz - kanasusamış bu 4 ünden 2 sini seçersin.

Ben şahsen ya Antik Golemin Ruhu ya da mr veren pabuç çıkarım 2 sini aynı anda almam ve jungle lee ye hydra alınmaz

• Yarbay
      1108 LOL Mesajı 4597 Mesaj
      28 Eylül 2013 18:15:46
      Lee, late'de tamamen takıma yardımcı rolde tank oynanmalı.
      |
      |

Psn : Myhtic
      No problem.Everything's fine
    • 28 Eylül 2013 18:27:50
      quote:

Orijinalden alıntı: atisyu

Alıntıları Göster

Ben şahsen ya Antik Golemin Ruhu ya da mr veren pabuç çıkarım 2 sini aynı anda almam ve jungle lee ye hydra alınmaz

0 ad ile ne yapmayı düşünüyorsun ? Hydra jung dönmede hem aktifi hem pasifi ile çok işe yarıyor can yenilemesi ve can çalmasıda çok iyi +75 ad da çok iyi.

Wesley Sneijder

111 senelik muhteşem tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları. Müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan, Türk sporunda ilk ve teklerin takımı. Var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı. Ülkesinin medarı iftiharı, UEFA ve Süper Kupa sahibi. Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan’ın gururu. 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği. Anlı şanlı, şerefli Galatasaray.

• Teğmen
      201 Mesaj
      28 Eylül 2013 18:33:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Alıntıları Göster

0 ad ile ne yapmayı düşünüyorsun ? Hydra jung dönmede hem aktifi hem pasifi ile çok işe yarıyor can yenilemesi ve can çalmasıda çok iyi +75 ad da çok iyi.

Hydra zorunlu değil ki. Hem neden jungle lee ye ad çıkayım mid veya top olsam çıkardım ama jungle lee tank oynanmalı. Hydrayı mid veya top oynarken çıkarsın.Ve life steal wden yeteri kadar sağlanıyor .Ha oda yetmezse vampiric scepter çıkarsın.Bence jungle lee ye ad item olarak lw veya bt alırsın gerisini tank kasarsın

• 28 Eylül 2013 18:51:07
      quote:

Orijinalden alıntı: atisyu

Alıntıları Göster

Hydra zorunlu değil ki. Hem neden jungle lee ye ad çıkayım mid veya top olsam çıkardım ama jungle lee tank oynanmalı. Hydrayı mid veya top oynarken çıkarsın.Ve life steal wden yeteri kadar sağlanıyor .Ha oda yetmezse vampiric scepter çıkarsın.Bence jungle lee ye ad item olarak lw veya bt alırsın gerisini tank kasarsın

Ben full tank kasmıyorum zaten oftank kasıyorum. Hydra da çok iyi gidiyor.
      |
      |

Wesley Sneijder

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      28 Eylül 2013 19:45:08
      Lee Sin böle oynanır

• Yarbay
      4961 Mesaj
      28 Eylül 2013 19:47:48
      Early'de ki kadar iyi değil diyelim. Bt, lw, hydra gerisi tank itemi olmalı en ofansif build ile olsa bile.
      |
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      28 Eylül 2013 19:55:43
      Misal her zaman Q maxlama sana verebileceğim en büyük tavsiyem . Fioraya karşı nasıl oynanir demişsin , kesinlikle ilk E fulle -> Verdiği attack speed düşürme harika oluyor melee carrylere karşı ( bu dediğim yi , tryn için de geçerli ) Karşına full tank biri geldi malphite gibi mesela ve direk armor mu abandı?E kas ki magic dmg ile adamı eritmen çok kolaylaşır . Cok eziliyorsan W kas mesela gibi gibi . Bu dediklerim top lee için geçerli , jungle için arkadaşlar açıklamış zaten , golem + armor bot kesinlikle al , gerisi karşıya göre :)
      kolay gelsin
      |
      |

• Binbaşı
      1624 Mesaj
      28 Eylül 2013 20:15:54 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kediye Kafa Atan Fare

Lee Sin böle oynanır

|
      |

• Binbaşı
      1133 Mesaj
      28 Eylül 2013 20:24:37
      quote:

Lee Sin böle oynanır

Sesli güldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Donanım Haber
      [link=http://forum.donanimhaber.com/m_70180426/tm.html]
    • Yüzbaşı
      966 Mesaj
      28 Eylül 2013 20:49:26
      eğer top lanegidersem hydra lw ward itemi gerisi tanky jungle oynuyorsam full tank arayada bir ward itemi alırım herzaman
      |
      |

• Yarbay
      2910 Mesaj
      28 Eylül 2013 21:25:59
      Late'de güçsüz, bu soruya ben cevap vermiş olayım.
      Oyun başı kartopu efekti yapan lee sin bile oyun sonu iş yapamıyor.
      |
      |

• Yarbay
      2261 Mesaj
      28 Eylül 2013 21:29:45
      quote:

Lee Sin böle oynanır

DH ifşa team gururla sunar. Adamın eski sisteme göre 876 elosu var Bronze IV
      |
      |

• Yarbay
      4088 Mesaj
      28 Eylül 2013 21:32:38
      Insec izle.
      |
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      28 Eylül 2013 21:50:47
      quote:

Lee Sin böle oynanır

|
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
1,053
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.