Şimdi Ara

Led Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Bizde Bmw 116i 2012 model arac var arabada led far yok şöyle biişi düşünüyorum sahibinden led farlar satılıyor

Led Hakkında

Bu ledlerden alsak 2012 model 116i premium paket araca olurmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uymaz. En basitinden farların boyutları farklı, tampon da değişmeli. Çamurluk aynı mı bilmiyorum, bakmak gerek. Bir ihtimal kablolama ve kodlama sıkıntısı da olabilir. Yapması zor veya imkansız değil ancak farı aldım bitti olmuyor maalesef

• Olmaz

• Siz böyle çıkma parça aldıkça daha çok kişinin farları da çalınır arabası da çalınır. Gün gelip sizin arabanın farlarını kesip çaldıklarında da foruma girip konu açarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Siz böyle çıkma parça aldıkça daha çok kişinin farları da çalınır arabası da çalınır. Gün gelip sizin arabanın farlarını kesip çaldıklarında da foruma girip konu açarsınız.
    Hocam çıkma parça olamaz mı?

-Farlar uymazsa, Ön tarafta tampon çamurluk gibi parçaların değiştirilip, yeni farlar için tesisat çekebilen ve farların ECU kodlamasını bilen birine yaptırmanız lazım. En az 7-8 bin lira duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 sonrası için bu sendekinin farı daha küçük
    Bu arada çalıntı olma ihtimali de var

• Otomatik far yükseklik ayarı da yapılması gerekir. Far hariç 8-9 bin lira. Arabayı Satıp led farlısını almak daha mantıklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.