Şimdi Ara

LEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol Ayakkabısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba, ayakkabıyı geçen sene nike.com.tr üzerinden kardeşime satın aldım. Sezonunda burada olmadığı için hollandadan geldi zaten bu ayakkabıların çakması vs yoktur heralde bakan anlar ayakkabıya. Sadece idmanda kapalı salonda 6 ay kadar kullanmıştır. 41numara Lebron-xv aldım ayağına küçül geldiği için uzun zamandır evde yatıyordu ayakkabı satmaya karar verdim. Piyasa fiyatı 500tl falandır muhtemelen ama numarasının olacağını zannetmiyorum. Şuan en uygun basketbol ayakkabıları bile 300tlden başlıyor malum piyasa ve ekonomi...
    40 numara 25cm dir ayakkabı etiketi.
    Ayakkabı için istediğim fiyat:200>>>> 150TL dir. Ankara içi balgat,kentpark taraflarından teslim edilir.

LEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol AyakkabısıLEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol AyakkabısıLEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol AyakkabısıLEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol AyakkabısıLEBRON SOLDIER XII--40numara-Sıfır Gibi Basketbol Ayakkabısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oz2707 -- 26 Şubat 2019; 7:23:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.